Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Agaska+7 pozdrawia!

24567

Komentarz

  • [cite] Aśka:[/cite]To ja może pieluchami tetrowymi się zajmę, co?
    Tylko adres będzie mi potrzebny.
    Bridget, daj znać na priv, dobrze?
    Aga pierwsza była:shamed:jesteście kochane...Z tego co wiem to dla innych dzieci podrecznikow tez nie ma,niech napisze nie?
  • [cite] AgaMaria:[/cite]Emili, chętnie bym uczestniczyła finansowo w tych zakupach - choć trochę - czuję temat i związek z Agaską (jesteśmy w jednym wątku). Odezwę się po 5 września. Nowy miesiąc, nowa pensja.
    No przecież nie jestem sobkiem :bigsmile:

    Możemy zrobić tak: Bridget wybadaj ile książek dla ilu dzieci potrzebuje i przyślij mi listę. Ja je zakupię i dostarczę, ewentualnie z jakimiś przyborami szkolnymi - bo to się zawsze przydaje. A jak ktoś chce się dorzucuć, to na priv do mnie. Podam numer konta i przedstawię wszystkie rachunki do wglądu.
    Jak ktoś nie ma teraz a chciałby sie dorzucić w pażdzierniku czy listopadzie, to też moze być.
  • @Bridget,
    ja podręczę ludzi z pracy i znajomych - to się może jakieś fundusze operacyjne zgromadzi. Jeżeli chodzi o sprawy rzeczowe - mogę zbierać pieluchy jednorazówki i artykuły szkolne, co jeszcze - tu wymagam już pokierowania.

    @Emila, wysłałam Ci maila, ale nie wiem czy poszedł
  • Poszedł, odpisałam :smile:
  • [cite] Berenika:[/cite]
    [cite] Emilia_K:[/cite]:shamed: :ah: oj tam, oj tam. Buty Wam mogę wiązać co najwyżej...
    I sprawi mi to naprawdę wielką radość...


    PS. Poza tym mam niecny plan dotyczący noworodka :dw: (nawąchać się ile wlezie :bigsmile: )

    Ale nie porywaj!

    Żeby mi po nocy płakało? No way! :bigsmile:
    Bierze się na chwile, a jak płacze, albo zrobi kupę, to się oddaje rodzicom :smile:
  • Zobaczcie w Biedronkach. Majazibi podała przydatną informację o tanich słownikach tamże. A może i inne artykuły mają w dobrych cenach?
  • [cite] Emilia_K:[/cite]
    PS. Poza tym mam niecny plan dotyczący noworodka :dw: (nawąchać się ile wlezie :bigsmile: )
    Ale nie porywaj!
    Żeby mi po nocy płakało? No way! :bigsmile:
    Bierze się na chwile, a jak płacze, albo zrobi kupę, to się oddaje rodzicom :smile:

    Mogę Ci mojego pożyczyć jak już się urodzi - z pracy do mnie masz w miarę blisko.
    Zdążysz uciec na wypadek niespodzianki :ag:
  • Haku - uważaj co piszesz, ja jestem noworodko- i niemowlakomaniaczką :smile: Żebym Ci codziennie po pracy nie przyjeżdżała :bigsmile:

    Tak naprawdę, to lubię je nawet jak płaczą, czy robią kupę...
  • Tak poprosilam aby napisala.Dzis bedzie wiadomo.
  • Emilii, napisałam priva
  • [cite] Emilia_K:[/cite]
    [cite] AgaMaria:[/cite]Emili, chętnie bym uczestniczyła finansowo w tych zakupach - choć trochę - czuję temat i związek z Agaską (jesteśmy w jednym wątku). Odezwę się po 5 września. Nowy miesiąc, nowa pensja.
    No przecież nie jestem sobkiem :bigsmile:

    Możemy zrobić tak: Bridget wybadaj ile książek dla ilu dzieci potrzebuje i przyślij mi listę. Ja je zakupię i dostarczę, ewentualnie z jakimiś przyborami szkolnymi - bo to się zawsze przydaje. A jak ktoś chce się dorzucuć, to na priv do mnie. Podam numer konta i przedstawię wszystkie rachunki do wglądu.
    Jak ktoś nie ma teraz a chciałby sie dorzucić w pażdzierniku czy listopadzie, to też moze być.

    To bardzo dobry pomysł jest!
  • Dziewczyny, w innym watku pisalam, ze nie chcemy z Piotrem kwiatów na slub. Zbieramy przybory szkolne, mielismy zamiar komus je podarowac. Chetnie wysle je Agasce, tyko, ze to bedzie dopiero po 17 wrzesnia...

    Emilia, jak tylko Zoska pusci cycka to napisze na priv. Na razie pisze jedna reka:wink:
  • [cite] Dorotak.:[/cite]Dziewczyny, w innym watku pisalam, ze nie chcemy z Piotrem kwiatów na slub. Zbieramy przybory szkolne, mielismy zamiar komus je podarowac. Chetnie wysle je Agasce, tyko, ze to bedzie dopiero po 17 wrzesnia...

    Emilia, jak tylko Zoska pusci cycka to napisze na priv. Na razie pisze jedna reka:wink:

    Pomyślałam, że pewnie tak napiszesz :smile:
  • [cite] Dorotak.:[/cite]Dziewczyny, w innym watku pisalam, ze nie chcemy z Piotrem kwiatów na slub. Zbieramy przybory szkolne, mielismy zamiar komus je podarowac. Chetnie wysle je Agasce, tyko, ze to bedzie dopiero po 17 wrzesnia...

    Emilia, jak tylko Zoska pusci cycka to napisze na priv. Na razie pisze jedna reka:wink:

    Myślę, że przybory szkolne przy takiej gromadce, to zawsze się przydadzą :smile:

    To my z Haku i z Anką zapewnimy jakiś "zestaw startowy", żeby miały na pierwszy miesiąc :bigsmile:
  • A w jakim wieku są dzieci Agaśki? Bo nigdzie na forum nie mogę znaleźć tej informacji.
  • Ogólniak -1kl
    podst.5kl
    gimn.3kl(pomylilam z podst)
    Maluchy:bigsmile:
  • Uruchomiłam harcerzy z Torunia :ag: zobaczymy czy coś wymyślą
  • AB - możesz się dołączyć!
    Rozważyć kogo znasz, kto mógłby chcieć pomóc (najlepiej z miasta docelowego - czyli Warszawy) i zadzwonić/wysłać maila z zachęceniem.
    Potem dać namiary na Emilę np albo na mnie albo Bridget i my odbierzemy to, co będzie do odebrania :bigsmile:

    Kiedyś czytałam o takich badaniach, że wzięli grupę ludzi i poprosili ich aby znaleźli w jak najmniejszej ilości maili np. dyrektora poczty z Indonezji.
    Większość osób powiedziała "nie da się!". Część zrezygnowała od razu, część stwierdziła, że to i tak nie wyjdzie, ale spróbuje, a część zabrałą się entuzjastycznie do pracy.
    Najmniejsza ilość wykonanych maili aby zdobyć właściwy (docelowy) to 1 (albo 2 - już nie pamiętam)
    Najbardziej skuteczne było poproszenie o pomoc osoby z tej samej branży.
  • @AB - jak nie ta akcja, to następna.
    Ale zobacz - teraz już znasz ludzi z forum jakbyś chciała coś niezależnie organizować :ag:
  • Pol.Slowa na czasie.podrecznik do ksztalc.jezykowego.Wyd.Nowa Era. Hist.Sladami przeszlosci.Nowa Era. WOS.Dzis i jutro.cz.2(do drugiej klasy)Nowa Era. Ang.Oxford Gimnazjum Expert.Wyd.Oxford. Hiszpanski Joven Es 3+cw.Wyd.Edelsa.Fiz.Spotkania z fizyka+cw.Wyd.Zamkor.Biol.Swiat Biologii cz.3+cw Nowa Era.Geogr.Geografia bez tajemnic.Europa i Swiat+cw.Wyd.Wiking.Technika.ABC Konstruktora
    Do 3ciej gimnazjum-dla Emilki:bigsmile:
  • Polski-,,Słowa na start''-podręcznik+ćwiczenia+podręcznik językowy 2ga częśc.
    Matematyka-,,Matematyka wokół nas''-podręcznik+cwiczenia
    Historia-,,Historia i spoleczeństwo''-podręcznik+ćwiczenia
    Technika-,,Technika na codzień''podręcznik+ćwiczenia+,,Bądz bezpieczny na drodze''-Karta rowerowa.
    Plastyka-,,Do dzieła''podręcznik dla kl.4-6
    Muzyka-,,Klucz do muzyki''dla kl4-6 ,częsc 2ga podręcznik i ćwiczenia też cz.2ga
    Przyroda-,,Przyrodo witaj''podręcznik +ćwiczenia
    Informatyka ,,Lekcje z komputerem'-'podręcznik
    Wszystko klasa 5ta podstawowa
    :bigsmile::bi
    Angielski-,,New Friends2''-podręcznik+ćwiczenia gsmile::bigsmile::bigsmil:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Przepisałam z innego wątku wpis Agaski...Najstarsza córka Emilka( 16 lat), młodsza Ania(15), potem Julianna(11), Lenka ( 3,9) Ninka i Konrad ( rok i 3 mies.) - to cała nasza rodzina, no nie cała bo jest jeszcze Aniołeczek, który odszedł w 9 tyg. ciąży w 2006 roku....''



    i ten,,Tylko czekałam na ten paraliżujący strach...a tu nic
    nie mówię jeszcze ostatniego słowa, może znowu przyjdzie:(
    Dziękuję Wam z całego serca , że ze mną jesteście...
    Jutrzejsze moje intencje przed Matką Boską Częstochowską obejmą Was I Wasze Rodziny''



    Zadziwiające ,że akurat to dziś Święto Matki Boskiej Częstochowskiej...
  • Bridget normalnie :whorship: :kissing: Podziwiam masz smykałkę do wyciągania ludzi za uszy do góry :bigsmile:
  • No co Ty?Ja?:shamed:
  • No Ty :bigsmile:
  • Dobra, to ja kupię te wszystkie podręczniki dzisiaj, a jak ktoś chce partycypować w kosztach, to zapraszam na priv.

    Anka, Haku, napisałam privy, odnośnie wyprawki szkolnej i rzeczy dla maluszka.

    Bridget, dasz mi jeszcze na priv adres Agaśki?
  • No, zwyczajnie mam dreszcze ze wzruszenia, jak Was czytam - Dziewczyny wielki szacunek za to, co robicie!

    Emilia - czy z rzeczy dla Maluszka coś potrzebne będzie?
  • ja też już się zdążyłam poryczeć ze wzruszenia:) normalnie dziewczyny ukłon dla Was:) ja wspieram modlitwą+++
  • a może dla innych Maluchów czegos nie potrzeba?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.