Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Najważniejsza książka roku - czwarta odsłona czyli kim jest Bronisław Komorowski

edytowano kwiecień 2015 w Ogólna
W1gaJWwwXn8
Byłem na tym spotkaniu, książkę już przeczytałem, straszna historia. Polecam każdemu, to naprawdę lektura obowiązkowa. Historia dziennikarza (czwórka dzieci) zaszczutego przez państwo.

PS. dowiecie się z niej min. czy macie podsłuch w komórce (ja już wiem)

artykuł
image
«1345

Komentarz

  • Nie sprawdzalam, ale raczej nie dziwi mnie to. W dniu 10.04.2010 wyslalam do mojej siostry smsy ona do mnie i dzownila do rodzicow - na bilingu tego nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Poza tym ,tylko czekam az mi zablokuja rozne konta. Kwestia czasu.
  • koniecznie kupcie tę książkę...
  • A może powiedz po prostu jak sprawdzić czy ten podsłuch mamy, co? :wink:
  • nie, bo wtedy nie przeczytacie książki
  • "Witam.Każdy operator sieci komórkowej ma obowiązek nagrywania rozmów przez okres od 1 m do 3 mięsięcy.Jedynym ratunkiem jest wyjęcie aku z komórki, nawet mając telefon włączony do sieci ale wylogowany może cię zdalnie podsłuchac bez twojej wiedzy, nawet ci wyświetlacza nie włączy i to jest normalne, a jak ma adres komóry to jest po tobie, zmień komóre i zmień karte i po sprawie"
    Takie coś przed chwilą znalazłam :shocked: To już wszystkich można legalnie podsłuchiwać???? :ai:
  • to jeszcze nic, przeczytaj książkę
  • Straszysz Prayboy... Ale skutecznie. Już mnie zaciekawiłeś i zaraz ją zamawiam....
  • czy straszę... obejrzyj filmik z promocji książki, po przeczytaniu jej dziennikarze mówią że boją się wychodzić na ulicę, ale lepiej wiedzieć więcej niż żyć w ułudzie
  • Prayboy a może chcesz swoją odsprzedać ? Skoro już przeczytałeś? :cool:
  • filmik mi się zacina, więc go nie obejrzę w całości, ale książkę z pewnością zdobędę
  • nie żartuj, żona czyta i mam kolejkę chętnych
  • :bigsmile: tak się spodziewałam :tongue: Ale zapytać nie szkodzi. No dobra, uderzam na allegro. Dzięki za temat :surprised:
  • film zostawię sobie na wieczór,z mężem obejrzę.
  • Jesteśmy zaintrygowani... obydwoje. Dobra reklama Prayboy:bigsmile:
  • nie wiem czy to dobrze... Sumliński powiedział że jak się sprzeda kilka tysięcy egzemplarzy to pół biedy, ale jeśli duuużo to żeby się nie zdziwić jak go ogłoszą np.pedofilem (mówi o tym na filmie z prezentacji książki).
  • Przymierzałam się do kupienia tej książki już od jakiegoś czasu ale teraz to już na pewno ją kupię.
    Dzięki Prayboy:smile:
  • u mnie na wiosce w księgarni jeszcze nie ma.:sad:
  • Właśnie zadobyłam na allegro. Będzie na prezent dla Teścia, a i my przy okazji też skorzystamy :wink:.

    Dzięki za info.
  • [cite] Prayboy:[/cite]nie wiem czy to dobrze... Sumliński powiedział że jak się sprzeda kilka tysięcy egzemplarzy to pół biedy, ale jeśli duuużo to żeby się nie zdziwić jak go ogłoszą np.pedofilem (mówi o tym na filmie z prezentacji książki).

    Możemy kupić jakoś razem i się powymieniać...
  • Chciałam kupić bratowej, żeby móc sama przeczytać, ale Pyś mówi ze tak się nie robi... Czeeeemu?:bigsmile:
  • Liderem rankingu zaufania do polityków jest prezydent Bronisław Komorowski,- wynika z październikowego sondażu CBOS.

    Zaufanie do prezydenta Komorowskiego wyraziło w październiku 74 proc. ankietowanych.


    nie czytali książki
  • Możemy kupić jakoś razem i się powymieniać...
    ____________________________________

    Dajcie że chłopu zarobić ! 30zł to nie majątek.
    Powinniśmy służyć swoim pieniądzem w pozytywnych celach.
    Oszczędzaj na wydatkach w Biedronce i innych hipermarketach
  • Mężu już zakupiwszy :)
    Dzięki Prayboy za cynk:wink:
  • [cite] juka:[/cite]uhhhhhhhhhhhh, aż mnie język swędzi
    Ojjjjjjjj! Napisz mi na priwa o co kaman, plissss. Bo mnie ciekawość normalnie rozwrwie! No, napisz...
  • Super- to czytajcie a potem sobie tu podyskutujemy o książce.
  • [cite] Katarzyna:[/cite]
    [cite] juka:[/cite]uhhhhhhhhhhhh, aż mnie język swędzi
    Ojjjjjjjj! Napisz mi na priwa o co kaman, plissss. Bo mnie ciekawość normalnie rozwrwie! No, napisz...
    mnie tez mnie tez
  • Książka jak na razie w księgarniach stacjonarnych nie do kupienia:confused:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.