Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Podpisz by uratować chrześcijankę, matkę 5ki dzieci!

edytowano listopad 2011 w Ogólna
Moi Drodzy! Proszę o przyłączenie się do akcji, o której mowa w tytule. A także, o ile to możliwe, rozesłanie apelu do braci z waszych wspólnot oraz wszelkich innych znajomych.


Asia Bibi, o której mowa, została skazana za "bluźnierstwo przeciw Mahometowi" na karę pozbawienie życia przez powieszenie.

Cytuję:

"Asia Bibi to matka pięciorga dzieci, która ma być powieszona przez władze pakistańskie za poglądy chrześcijańskie. Kobieta powiedziała do swoich islamskich koleżanek, które natarczywie domagały się od niej zmiany wiary: "Jezus Chrystus umarł za moje grzechu i za grzechy świata. Nie zrobił tego dla was Mahomet." Po tej wypowiedzi Asia została pobita wraz z trójką córek i zaciągnięta siłą przed sąd muzułmański, który skazał ją na powieszenie za "bluźnierstwo przeciw Mahometowi."Więcej o Asii i akcji na stronie: http://www.mt1033.pl/wciaz-za-malo-podpisow--by-uratowac-od-smierci-przez-powieszenie-pakistanska-chrzescijanke,392,a.html

Tam też jest przekierowanie do strony, na której można składać podpisy i jest to ten link: (już bezpośrednio) http://www.callformercy.com/.

Oraz polski portal: http://www.gpch.pl/index.php/akcje/48-akcje-wsparcia/575-pomoz-uwolnic-asie-bibi, na którym osoby nie znające języka angielskiego znajdą wskazówki jak złożyć podpis.

Wesprzyjmy Asię, naszą siostrę w wierze i złóżmy swój protest przeciwko decyzji ichniejszego rządu.

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.