Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Muszę się pochwalić

edytowano lipiec 2016 w Ogólna
No muszę i już.
Nie piszę na Wielodzietnych. Podczytuję często, korzystam wrednie i egoistycznie z waszych doświadczeń, ale ciągle brak czasu na pisanie. Zwłaszcza ze pisanie tylko w poczekalni zniechęca.
Ale teraz muszę się pochwalić. Moim Trzecim Dzieckiem.
Jestem w ciąży! Nie sądziłam że będę się aż tak cieszyć - bo to trzecie dziecko więc głupio z mężem myśleliśmy że to już jakaś rutyna. A cieszę się chyba najbardzej właśnie z tego dziecka. Którego mogłoby nie być.
Budzimy się codziennie rano i nie możemy się nadziwić jak bardzo jest to niesamowite że mamy trzece dziecko. Które ma na razie jakieś 2cm długości :bigsmile:
Powiedzieliśmy części znajomym - ucieszyli się.
Powiedzieliśmy rodzicom i... :cry:
Teść skwitował jednym - że w takich tarapatach to on jeszcze nigdy nie był :shocked:
Teściowa ryczy po nocach że teraz mąż mój będzie musiał "to" wszystko utrzymywać.
No ja głupia nie potrafię nabrać dystansu - pośmiać się z zaplątania innych. Boli mnie jak diabli - bo jak to ktoś może się nie cieszyć z mojego dziecka?
Podziwiam was za zdrowe, dojrzałe, zdystansowane podejście do postaw innych. (patrz: wątek na jednej z kategorii dla mnie zabronionych )
I chyba właśnie to chciałam tu napisać :)
Jak wy to robicie?
«13456

Komentarz

  • To ja pierwsza pogratuluję!
  • Annana - gratulacje!!!





    :cheer::cheer::cheer:

    :clap::clap::clap:
  • graaaaaaaaaaaaaaaaaaatulacje- kurde, jak ja bym chciała być na Twoim miejscu. :thumbup:
  • Annana - odwagi - nie żyjemy, by zadawalać innych, ale w zgodzie z przekonaniami i sumieniem...
    choć czasem b boli, gdy ci inni nas nie akceptują!
    Gratuluję życia wbrew schematom i nowego życia! :bigsmile:
  • Nie mam własnych wnuków, mogę zostać forumową babcią? i cieszyć się - do łez?:iq:
  • gratulacje! Najszczersze.
    A z radzeniem sobie z takimi reakcjami jest trudno. Zawsze. Zwłaszcza jeśli dotyczą rodziców/ teściów.
    Ja tam się staram modlić za moich. I trochę to zmienia moje nastawienie. Jak się modlisz za kogoś to inaczej go traktujesz.
  • brawo!!! ja tam sie zawsze wzruszam jak nowe życie sie zaczyna i cieszę
  • gratuluję!!:bigsmile:
  • :iw::iw::ip:
  • Bardzo dziękuję!
    Aż się spłakałam :)
    Wszystke wasze odpowiedzi to miód na moje serce
  • Annana - gratulacje najserdeczniejsze!! Cudowna nowina!
  • Gratulacje !!! Cudna wiadomość - i jaki miły start na forum :bigsmile:

    Pisz więcej, ostatnio w Poczekalni było kilka ciekawych tematów, a raz dwa Cię odwstążkują. Wtedy zaczniesz pisać duuużo, co by sobie ciążowe oczkiwanie umilić :wink:
  • Wow super!!!! Gratulacje:flowers::flowers:
    Skoro ganna zgłasza sie na forumową babcie, dla mnie poproszę o status forumowej ciotki:jumping::jumping:
  • Gratuluję i zazdroszczę :wink:
    Ważniejsze jest chyba zdanie męża niż teściowej:bigsmile:
  • Ja wnukowe doświadczenie już mam, ale chętnie zostanę też forumową babcią. Dziś na USG córki wyszło, że będzie wnuczka. Waży ok 260 g. Dostałam MMS-a. Cudna jest
    Annana- gratulacje!
  • Annana jak się dziecko urodzi, to dziatkowie napewno, pomimo mąrudzenia, pokochają maleństwo
  • WOW!
    GRATULACJE!!!
  • Gratuluję z całego serca!!!
    Jakbym czytała o sobie - u nas komentarze najbliższej rodziny przy trzecim dziecku były takie, że cały początek ciąży przepłakałam. Atmosfera była taka, jakby ktoś umarł. Ale nie martw się - przy czwartej ciąży nie było żadnych komentarzy - uznali nas chyba za niereformowalnych dzieciorobów :tooth:
    AgaMaria napisała bardzo mądrą rzecz:
    "Annana - odwagi - nie żyjemy, by zadawalać innych, ale w zgodzie z przekonaniami i sumieniem...
    choć czasem b boli, gdy ci inni nas nie akceptują!
    Gratuluję życia wbrew schematom i nowego życia!"

    I ja się pod tym podpisuję!
  • Gratulacje!!!!!!:cheer::cheer::cheer:
  • Gratuluję!:fi::fi::fi:
  • Annana, taka radośc bije z Twoich słów o dziecku, że to aż wzrusza.
    Serdeczne gratulacje!
    (to Twoje dziecko a nie teściów - co się przejmujesz? :bigsmile: )
  • :fi::fi::fi:
  • No no! Super! Trzecie z reguły jest bardzo fajne, wszyscy Ci to powiedzą. No ja np. jestem druga...ale i tak trzeci są najfajniejsi!

    Ściski dla dzielnej mamy i dumnego tatusia!
  • Gratuluję! Trzecie jest super! Nic się nie martw tym co mówią , ważne ze Wy sie cieszycie, to oznacza że dzidzia jest oczekiwana jak najmilszy z gości...Brawo!
  • noo gratulacje!!super nowina! nie martw się teściami,mój teść na wieść o 4 powiedział do mojego męża "ochu...ście???!!!" olać,olać:)
  • Agnieszka82.....................................................................................................................................................................................................................................................................l..:bj:
    Wiem, że wtedy pewnie nie było Wam do śmiechu, ale to jest tak chamskie, że aż zabawne
  • [cite] Agnieszka82:[/cite]noo gratulacje!!super nowina! nie martw się teściami,mój teść na wieść o 4 powiedział do mojego męża "ochu...ście???!!!" olać,olać:)
    Ciekawe jaki tekst powie przy kolejnym?:tooth:
  • Jak się cieszę, że właśnie w poczekalni mogę komuś pogratulować, ja miałam identycznie mój 3 to było moje marzenie, teraz wykańcza mnie jękiem, marudzeniem ale jest po prostu cudowny, tak samo jak moja cudna 5. :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.