Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Różaniec rodziców za dzieci - pierwsza róża zmiana tajemnic 11.03.2012 PILNIE PRZECZYTAĆ

135678

Komentarz

  • Lila policzyłam i jest 12 osób jeśli nikogo nie zapomniałam.

    Edit: Wyszło mi 13 osób teraz LOL.:bigsmile:
  • Druga Róża Rodziców za Dzieci.

    Rozpoczęcie Róży 25 grudnia 2011.

    Zmiana Tajemnicy na kolejną 25 każdego miesiąca.

    Tajemnice radosne
    1. KotekMamrotek - Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie + modlitwy wstępne
    2. MonikaN - Nawiedzenie św. Elżbiety
    3. MonikaMa - Narodzenie Pana Jezusa
    4. Agnieszka&5 i mąż Agnieszki - Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni
    5. Lila - Odnalezienie Pana Jezusa w Świątyni

    Tajemnice bolesne
    6. Olesia - Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu
    7. Marcelina - Biczowanie Pana Jezusa
    8. Anka - Ukoronowanie cierniem Pana Jezusa
    9. aneczka81 - Droga krzyżowa Pana Jezusa
    10. Ulaa - Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa

    Tajemnice chwalebne
    11. Ulga - Zmartwychwstanie Pana Jezusa
    12. piotoru - Wniebowstąpienie Pana Jezusa
    13. gigi - Zesłanie Ducha Świętego
    14. kowalka - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
    15. Gregorius - Ukoronowanie Najświętszej Maryi Panny na Królową Nieba i Ziemi + modlitwy końcowe
  • Lilu, to napisz kto jeszcze, to wyedytuję listę.
  • I jeszcze Magda D. I byłoby już 15 osób, ona chyba też się nie dostała do tamtej Róży? YYYY?
  • Tam było 14 osób i pod tzw. kreską została Odrobinka, Agnieszka&5 i aneczka81 oraz MagdaD.

    Któraś z nich weszła do Róży Bogny, ale nie wiemy która, na liście po kreską jako pierwsza jest właśnie Odrobinka stąd wniosek, że Agnieszka&5 z mężem nie zostali wzięci do tamtej róży, ani MagdaD. A jeśli chodzi o Aneczkę81, to pisała później, że chciałaby do Drugiej Róży.

    Dobrze zrozumiałam?
  • Jakby jeszcze była potrzeba, to ja się zgłaszam!
    k.
    (Lila - bardzo przepraszam, przez "akcje" z dziećmi w tym tygodniu już na dzwonienie sił i czasu mi nie starczyło. Jutro po południu spróbuję Cię złapać)
  • W zasadzie jest komplet tylko nie wiem co z Agnieszką&5 czy Ty Agnieszko wraz z małżonkiem zechcielibyście uczestniczyć w Róży nr 2?
  • Ale MagdaD nie pisała, ze chciałaby być w drugiej. Także nie wiem co z tym zrobić. Aktualnie mamy 15 osób już (jeśli Agnieszka&5 i Jej mąż się zgodzą).
  • A jakby tak zacząć Drugą Różę w niedzielę 25 grudnia? Co myślicie?
  • Czy ta druga roza tez tradycyjna? Jesli tak to sie pisze.
  • Ja z mężem wspólnie do jednej dziesiątki
  • Jakby było jeszcze miejsce, to też proszę o dopisanie do tej drugiej Róży.
  • [cite] Gregorius:[/cite]Czy ta druga roza tez tradycyjna? Jesli tak to sie pisze.

    Tradycyjna już Ciebie dopisałam.
  • [cite] Beni:[/cite]Jakby było jeszcze miejsce, to też proszę o dopisanie do tej drugiej Róży.

    Już nie mam miejsca, Gregorius zgłosił się wcześniej. Ale nie wiem czy wszyscy potwierdzą uczestnictwo.
  • [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] Agnieszka:[/cite]MonikaN na zelatorkę?

    Jestem za!

    Ja tego nie ogarnę. Ale przemyślę obiecuję.

    Wkręciłam się, będę Zelatorką, ale ale bez szaleństw.
    Wieczorem wyślę do wszystkich Was privy z prośbą o potwierdzenie uczestnictwa w II Róży rodziców za dzieci. Jak otrzymam wiadomość zwrotną przypiszę każdemu z Was odpowiednią w kolejności Tajemnicę.
    Będę Was informować raz w miesiącu w dzień zmiany, że właśnie dziś zmieniamy Tajemnicę (mogę dodawać kto jaką będzie miał).

    Czy pasuje Wam rozpoczęcie 25 grudnia?
  • Tak.:bigsmile:
  • Ja tez się zglaszam, wczoraj czytałam i żałuję, że się nie wpisałama tu już druga zamknięta...
  • 25 grudnia jak najbardziej TAK. Tylko maila z Tajemnicą proszę wcześniej bo na święta będziemy u teściów i mogę nie mieć dostępu do sieci.
  • ekhm... a czy są chętni na trzecią? dopiero teraz zajrzałam tutaj...:shamed:
  • [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] Beni:[/cite]Jakby było jeszcze miejsce, to też proszę o dopisanie do tej drugiej Róży.

    Już nie mam miejsca, Gregorius zgłosił się wcześniej. Ale nie wiem czy wszyscy potwierdzą uczestnictwo.

    Ok. Wpisałam się tak trochę na "chybił trafił", nie licząc ile jest osób.
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]ekhm... a czy są chętni na trzecią? dopiero teraz zajrzałam tutaj...:shamed:

    Ja bym była:smile:
  • a jak to dokładnie działa? jaka jest różnica między małżeństwem podanym jako całość a tym które zapisuje się osobno? trochę zielona w temacie jestem.
  • pustynny_wietrze, też nie bardzo wiem, ale chyba jeśli malżeństwo zapisuje się osobno, to dostają dwie tajemnice, każdy dla siebie do odmawiania. Jeśli razem, to chyba jedną tajemnicę i odmawiają ją wspólnie, ale głowy nie dam. Może ktoś obeznany w temacie podpowie jeszcze.
  • Nie doczytalam wczesniej...MonikaN, w pierwszej Rozy nie bylo juz miejsca, i widze, ze druga tez sie zapelnila. Wiec jakby byla trzecia, to prosze o dopisanie:)
  • [cite] MagdaD:[/cite]Nie doczytalam wczesniej...MonikaN, w pierwszej Rozy nie bylo juz miejsca, i widze, ze druga tez sie zapelnila. Wiec jakby byla trzecia, to prosze o dopisanie:)

    Debatowałyśmy wczoraj z Lilą o Tobie. Szkoda, że już inni się pozgłaszali. Teraz ktoś do ogarnięcie trzeciej róży by się przydał.

    Na razie chętni:

    1. Beni
    2. maja&zibi6
    3. pustynny_wiatr
    4. MagdaD
    5. Arletta
    6. Kasik
    7. Ponura Kura

    A teraz Wasza kolej, jedna się za ogarnięcie weźmie i ruszycie prędzko.
    :bigsmile::cool::cool::cool: Good luck!
  • OK, to w takim razie ja pierwszej róży jak uśpię dzieci wyślę pierwszą tajemnicę dziś. Ale fajnie!
  • to 2 róża 25 grudnia tak? i czekać na meila?
  • [cite] gigi:[/cite]to 2 róża 25 grudnia tak? i czekać na meila?

    Tak jest, zaraz piszę privy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.