Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Różaniec rodziców za dzieci - pierwsza róża zmiana tajemnic 11.03.2012 PILNIE PRZECZYTAĆ

123578

Komentarz

  • [cite] Gregorius:[/cite]MonikaM:

    kto jest zelatorem? i czy różna została zarejestrowana w jakiejś parafii?

    To chyba do mnie pytanie?
    Ad.1 Ja
    Ad.2 Nie jest, jak masz możliwość, to zarejestruj.
  • Przypominam, że Druga Róża rodziców za dzieci rozpoczyna się 25 grudnia 2011

    Patron - św. Józef


    Proszę KotkaMamrotka, gigi, Greogriusa oraz MonikęMa o przesłanie mi e-mailem imion swoich dzieci.
  • Chętnych zapraszamy, trzecia róża czeka!
  • [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]MonikaM:

    kto jest zelatorem? i czy różna została zarejestrowana w jakiejś parafii?

    To chyba do mnie pytanie?
    Ad.1 Ja
    Ad.2 Nie jest, jak masz możliwość, to zarejestruj.

    Wszystko jasne. Ale zelator powinien zarejestrować no i do tego potrzebne są prawdziwe dane (imię + nazwisko)

    imiona zaraz Tobie wyślę.
  • Zelatorów w związku z daniem uprawnień na http://rozanieczadzieci.wordpress.com/ (tam jeszcze nic nie ma, ale będzie) proszę o kontakt na priwa.
  • Otrzymałam maila. Modlimy się z mężem wyznaczonymi Tajemnicami od niedzieli.
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]MonikaM:

    kto jest zelatorem? i czy różna została zarejestrowana w jakiejś parafii?

    To chyba do mnie pytanie?
    Ad.1 Ja
    Ad.2 Nie jest, jak masz możliwość, to zarejestruj.

    Wszystko jasne. Ale zelator powinien zarejestrować no i do tego potrzebne są prawdziwe dane (imię + nazwisko)

    imiona zaraz Tobie wyślę.

    Na razie to zostawmy. Mam dużo nowych informacji na temat Róży, których nie miałam wcześniej. I trochę się pozmienia. Wieczorem się wczytam i więcej napiszę tu lub na privy. Teraz nie dam rady, bo dziecko ma "czas Marudy".
  • MonikaN - jest jeszcze wątek, który założyłem

    link

    Tam jest link do Ceremoniału Żywego Różańca - warto przeczytać.
    :smile:
  • Czy jest jeszcze miejsce w 3 Róży? Bo ja bym baaardzo chciała dołączyc..
  • [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]MonikaM:

    kto jest zelatorem? i czy różna została zarejestrowana w jakiejś parafii?

    To chyba do mnie pytanie?
    Ad.1 Ja
    Ad.2 Nie jest, jak masz możliwość, to zarejestruj.

    Wszystko jasne. Ale zelator powinien zarejestrować no i do tego potrzebne są prawdziwe dane (imię + nazwisko)

    imiona zaraz Tobie wyślę.

    Na razie to zostawmy. Mam dużo nowych informacji na temat Róży, których nie miałam wcześniej. I trochę się pozmienia. Wieczorem się wczytam i więcej napiszę tu lub na privy. Teraz nie dam rady, bo dziecko ma "czas Marudy".

    Zasadniczo nic się w naszej Róży nie zmienia.
    @Gregorius jeśli miałbyś możliwość zarejestrowania naszej Róży, to ja Tobie imię i nazwisko prześlę.
    @Nadal czekam na maile z imionami dzieci: MonikiMa, gigi oraz KotkaMamotka (Antek?).
    @Jeśli czujecie taką potrzebę, to jest możliwość dodania do Róży poza własnym dziećmi (również poczęte, a jeszcze nienarodzone):
    - dzieci chrzestnych
    - dzieci z duchowej adopcji
    - zięciów i synowych
    I jak się zdecydujecie dodać, to również poproszę e-mail w celu uzupełnienia listy.

    Dziękuję za uwagę.
  • MonikaN - zelatorak jak się patrzy:bt:
  • Dzięki za przypomnienie o chrześniakach! Zara (no za chwilę) doślę:bigsmile:
  • [cite] DOEtata:[/cite]MonikaN - zelatorak jak się patrzy:bt:

    Oj no weź, ciekawe kto mi materiały przesłał. Dzięki Doe!
  • A wnuczki...???:bigsmile:
  • [cite] Olesia:[/cite]A wnuczki...???:bigsmile:


    Inaczej zmiana wpisu. Z materiałów od DoeTaty wynika, ze wnuki nie są brane pod uwagę.
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] MonikaN:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]MonikaM:

    kto jest zelatorem? i czy różna została zarejestrowana w jakiejś parafii?

    To chyba do mnie pytanie?
    Ad.1 Ja
    Ad.2 Nie jest, jak masz możliwość, to zarejestruj.

    Wszystko jasne. Ale zelator powinien zarejestrować no i do tego potrzebne są prawdziwe dane (imię + nazwisko)

    imiona zaraz Tobie wyślę.

    To ja Tobie podam moje dane przez maila, nie ma problemu.
  • @MonikaN: tu nie chodzi o dane zelatora tylko o dane całej róży. Formularz do rejestracji mozesz nawet sama wypłenić on-line: formularz Ale jak chcesz to mogę to zrobić ja.

    Edit: nick poprawiony
  • Widziałam ten formularz jest skierowany do jednej osoby, a nie do grupy, zgadza się?

    P.S.
    Gregoriusie,a mógłbyś pisać N zamiast M? To pierwsza litera mojego naziwska i mnie to razi w oczy, gdy piszesz M. Wszakże nie piszę Bregoriusie, a Gregoriusie.
  • A przepraszam bardzo, palec mi się omska co raz. Zaraz poprawiam. na MonikaN

    Co do zgłoszenia grupy: pogadaj z Bogną albo ja to zrobię, ona w swej parafii zarejestrowała, a ja mam do tej samej parafii "po drodze" z roboty.
  • @Dzięki za ten palec, faktycznie M jest przy N. No i jak piszesz M, to mi się z M_Monią kojarzy też bardzo :shamed:.

    A w jakim celu rozmawiać z Bogną? Zapytać co i jak? I przesłać Ci info? A potem Ty zarejestrujesz naszą Różę?

    P.S. Nie mam jeszcze listy dzieci.
    Ma ktoś kontakt z MonikąMa?
  • Z tego co wiem do rejestracji róży jest potrzebna pełna lista uczestników róży (z rzeczywistymi danymi : imię + nazwisko). Dobra ja pogadam z Bogną bo ona już rejestrowała to wie co i jak.

    Ja Ci imiona dzieciaków wysłałem.
  • [cite] Gregorius:[/cite]Z tego co wiem do rejestracji róży jest potrzebna pełna lista uczestników róży (z rzeczywistymi danymi : imię + nazwisko). Dobra ja pogadam z Bogną bo ona już rejestrowała to wie co i jak.

    Ja Ci imiona dzieciaków wysłałem.

    Wiem brakuje mi jedynie MonikiMa. I jeszcze czekam chwilę może ktoś doda wnuki, chrześniaków, synowe lub zięciów.
    Ok pogadaj z Bogną, a ja wyślę dziś maila do wszystkich, żeby podali swoje prawdziwe imiona i nazwiska.

    Dobrego dnia!
  • [cite] MonikaN:[/cite]@Dzięki za ten palec, faktycznie M jest przy N. No i jak piszesz M, to mi się z M_Monią kojarzy też bardzo :shamed:.

    A w jakim celu rozmawiać z Bogną? Zapytać co i jak? I przesłać Ci info? A potem Ty zarejestrujesz naszą Różę?

    P.S. Nie mam jeszcze listy dzieci.
    Ma ktoś kontakt z MonikąMa?


    Mam kontakt z MonikąMa.
    Co przekazać...?:bigsmile:
  • Imiona dzieci? Już piszę.
  • [cite] Olesia:[/cite]Imiona dzieci? Już piszę.

    I chrześniaków itd. itd.

    Dzięki!
  • Moniko - moje masz...?

    Jak z chrześniakami, to oho, ho, ho...:wink:
  • MonikoN - poszło!
  • [cite] Olesia:[/cite]Moniko - moje masz...?

    Jak z chrześniakami, to oho, ho, ho...:wink:

    Tak jasne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.