Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Różaniec rodziców za dzieci - pierwsza róża zmiana tajemnic 11.03.2012 PILNIE PRZECZYTAĆ

123457

Komentarz

  • edytowano maj 2012

    My sie kontaktowaliśmy przez maila i mamy ZNMP(pierwsza radosna-Adam), UNMP(ostatnia chwlebna):)

    Trwamy  oczywiście,zmiana jest w każdą drugą niedzielę m-ca

  • Ja też nie wiem już co odmawiać i gdzie szukać informacji...
  • edytowano maj 2012
    ja też cały czas. Znaczy się czuwam i odmawiam po kolei.
  • Ale jak jest się w kilku różach to można się pogubić, ja niby pamiętałam i nie pozapisywałam, a teraz już mi się wszystko myli, np kiedy my zmieniamy tajemnice, bo to nie jest chyba równo od początku miesiąca?
  • A już doczytałam, druga niedziela miesiąca, a aktualna tabelkę można gdzieś zobaczyć, czy po prostu sobie rozpisujecie w kalendarzu na cały rok?
  • ja pamiętam jaka jest następna tajemnica po tej którą odmawiam. Szczęściem jestem tylko w dwóch forumowych różach więc mi się nie myli :)
  • Dzisiaj chyba zmiana prawda w pierwszej róży? ja mam ZNMP(pierwsza radosna),a Adam NŚwE(druga radosna)
  • Ja mam trzecią radosną
  • edytowano maj 2012
    Ja - pierwsza chwalebna
    Mąż- druga chwalebna
  • A można gdzieś sprawdzić?
  • Ja nie Bogna ale zrobiłam przydział tajemnic na miesiąc maj:


    Rumianek                     Narodzenie Pana Jezusa
    Amica                            Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni
    Odrobinka Leśna        Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni       
    Bogna                            Modlitwa Pana Jezusa w ogrójcu           
    mąż Bogny                    Biczowanie Pana Jezusa
    maciek                            Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa
    mąż Aleksandry B.       Dźwiganie krzyża
    AleksandraB                 Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa
     Katanna                       Zmartwychwstanie Pana Jezusa
    mąż Katanny               Wniebowstąpienie Pana Jezusa
    Zuzapola                       Zesłanie Ducha Św.
     Julka                           Wniebowzięcie NMP
     izsa73                       Ukoronowanie NMP
    Ania i Adam              Zwiastowanie NMP
     Ania i Adam               Nawiedzenie Św Elżbiety

  • Dzięki za zrobienie zmiany. Szczerze mówiąc połowa ludzi zapisanych do róży nie reaguje od marca na żadne formy kontaktu - ani tutaj, ani przez maila i szczerze się zastanawiam, czy nie czas zrobić różę od nowa. Brak reakcji podziałał na mnie deprymująco, stąd było moje milczenie.
  • No bardzo fajnie, wreszcie jest aktualne ogłoszenie.

    Żeby znów nie było "deprymującego milczenia" proponuję wykreślić z ogłoszeń słowa "albo",  "lub" i umówić się konkretnie, gdzie i kiedy będzie zamieszczane AKTUALNE ogłoszenie o zmianie tajemnic. 

    Myślę, że lepiej nie pisać w kolejnych postach wątku, tylko co miesiąc edytować pierwszy post, żeby zawierał aktualne informacje. 

  • To może czekamy tutaj kilka dni na potwierdzenie, albo ogłosić ile osób nie potwierdziło, a przy braku odzewu zastąpić te osoby
  • edytowano maj 2012
    Dzięki za zrobienie zmiany. Szczerze mówiąc połowa ludzi zapisanych do róży nie reaguje od marca na żadne formy kontaktu - ani tutaj, ani przez maila
    jak dotąd dostałam tylko 2 maile chyba od założenia, więc może coś nie dochodzi 

    Myślę, że lepiej nie pisać w kolejnych postach wątku, tylko co miesiąc edytować pierwszy post, żeby zawierał aktualne informacje. 

    Sęk w tym, że teraz nie można już zmieniać swoich postów, chyba że moderatorzy...
  • AleksandraB -wysłałam priv
  • ja odpowiadam:) mam nadzieję że maile przychodzą :)

  • Dajcie znać czy się modlicie! W przeciwnym razie ogłosimy nowy nabór do pierwszej Róży.

    @isa7 odebrałam wiadomość. Posta można edytować tylko przez 15 minut po napisaniu.
  • edytowano maj 2012
    no tak... zorientowałam się już po wysłaniu do Ciebie wiadomości;)))))
    modlę się cały czas oczywiście;)
  • Ja się modlę, ale jaka w końcu decyzja Bogny, @Bogna ?

  • Wygląda na to, że w tym wątku potwierdzenie o modlitwie mamy od 12 osób :
    Zuzapola,
    Ania,
     mąż Ani - Adam,
    Bogna,
    mąż Bogny,
    AleksandraB,
    mąż AleksandryB(Wandeal),
    Odrobinka Leśna,
    Rumianek,
    Katanna,
    mąż Katanny,
    izsa73(isa7)
    Nie ma odzewu od 3 osób: Amica, Maciek, Julka.

    Chcę zaznaczyć że z mężem Różę traktujemy poważnie i bardzo chcemy żeby ona trwała dalej.
  • To ja się wpiszę.

    Jestem w Róży z Tajemnicami Światła, ponieważ w Róży Trads już nie było miejsca. Gdyby się zwolniło, chętnie się przeniosę (nawet zostając jednocześnie tam, dopóki z kolei tamto miejsce się nie zapełni)
  • do góry!

  • do góry
  • Jaka decyzja/ Istnieje ta nasza róża, czy nie?
  • nie, no istnieje przecież prawda?
  • Założycielka nie wypowiedziała się ostatecznie, a ostatnio wspominała o rozwiązaniu i czekam aż coś postanowi i co z tymi co się nie odzywają, czy ich zastępujemy?

  • Czekamy na decyzję Bogny! Co z naszą Różą?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.