Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

1% dla Weroniki

13

Komentarz

  • dziękuję  :-*
  • Jak przekazać 1% podatku?

    Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), należy wpisać KRS: 00000379041% podatku mogą przekazać:

    PIT - wycinek 2014

    • ryczałtowcy – PIT 28,
    • przedsiębiorcy – PIT 36,
    • przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L,
    • pracownicy – PIT 37,
    • gracze giełdowi – PIT 38,
    • osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39.

    W pozycji INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE można uszczegółowić cel, na jaki chcemy przekazać swój 1%. Tu należy wyraźnie wpisać: numer, nazwisko i imię podopiecznego.

    Aby przekazać 1 % podatku, wystarczy wpisać w zeznaniu rocznym jego kwotę, numer KRS organizacji pożytku publicznego, którą chcemy wesprzeć, oraz dane podopiecznego. Samym przelewem zajmie się urząd skarbowy.

  • Inni proszą...
    To i my  też nieśmiało się przypominamy.
  • Może ktoś jeszcze chciałby pomóc Weronice?
    Bardzo prosimy!
  • Jak edę wypełniał PIT (w tym tygodniu) to wpiszę. Zatem dzieki za przypomnienie co do jakiej rubryczki
  • Buuuu, po policzeniu pita okazuje sie , że nawet nie dostanę całej sumy zwrotu jaka by mi przysługiwała za dzieci, bo za mało zarabiam. Po odliczeniu wszelakich ulg mój 1% wynosi 0, słownie: zero, null, niczewo.
  • @Greg, dobre chęci też się liczą.
  • edytowano kwiecień 2014
    Uważam to skandaliczne, że na nierobów z ZUS etc pracuje 4 miesiące w roku, a mój podatek wynosi mniej niż przysugująca mi teoretycznie ulga na dzieci. Znowu: bogatsi uzyskają cała sumę z powrotem, ja tylko część. Za przeroszeniem: do qrwy nędzy.  Bom nędzarz. PIT mi to uświadomił
  • Zbiórka 1% zakończona.
    W drugiej połowie listopada wpłynęły ostatnie pieniądze.
    Wszystkim, który wsparli rehabilitację Weroniki serdecznie dziękujemy.
    Bez Waszej pomocy nasza walka o sprawność Weroniki nie była by możliwa.

    Bóg Wam zapłać!
  • Pozwolę sobie wyciągnąć...

    Po raz kolejny bardzo prosimy o wsparcie rehabilitacji naszej córki!
  • Pozwolę sobie podbić...
  • ^ też podbiję :)
  • Podbiję na wypadek gdyby ktoś jeszcze miał ochotę wesprzeć naszą córkę Weronikę...
    To dzięki Waszemu 1% niemożliwe staje się możliwym.
  • Może jeszcze komuś zbywa 1% ?
  • edytowano styczeń 2016
    Kochani!
    W tym roku również w imieniu Weroniki pozwalam sobie prosić Was w o przekazanie 1% podatku na jej rehabilitację.
  • To ja dziękuję! :x
  • Kochani, nie było by tego sukcesu Weroniki, gdyby nie Wasze zaiarenko...
    Koszty rehabilitacji są ogromne.
    Dlatego i w tym roku prosimy o 1% dla Weroniki.
    Za każdą złotówkę Bóg zapłać!
  • Właśnie dostaliśmy ostatni potrzebny pit i rozliczamy się. Macie od nas procencik. Wszystkiego dobrego >:D<
  • Jakby ktos jeszcze zechciał wspomóc rehabilitacje Weroniki bedziemy wdzięczni.
  • Czy to nadal aktualne? Zastanawiam się komu dać 1%.... A rozliczam też znajomych...
  • Jak najbardziej aktualne!
    Z góry dziękuję!
  • Dam znać, gdy pójdzie 
  • Weronika jest już dorosła :)
    W związku z powyższym faktem nie może już być podopieczną fundacji "Zdążyć z pomocą". Na potrzebę zbiórek funduszy na rehabilitację (nasi przyjaciele wciąż o Niej pamiętają) chcemy założyć jej konto w innej fundacji. Możecie takową polecić? Macie doświadczenia z fundacjami, gdzie podopiecznymi są osoby dorosłe?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.