Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pomysł na wakacje

edytowano luty 2008 w Polecamy
Cześć !
Zastanawiając się ostatnio nad spędzeniem przyszłorocznych wakacji pomyślałem o wyjeździe pod namiot z przyczepą kempingową. Chodziło mi o to, żeby można było przemieszczać, a jednocześnie zminimalizować konieczność pakowania i rozpakowywania całego kramu. Czy może ktoś z was ma za sobą takie doświadczenia i może się nimi podzielić - jeszcze nie jeździłem na wakacje z przyczepą i ciekaw jestem jak co z tego wyjdzie. A może macie jakieś inne ciekawe pomysły na wakacje z małymi dziećmi - zapraszam do wymiany pomysłów.

Komentarz

  • ja polecam reklekcje rodzinne w Wisełce, naprawde fajnie można spędzić czas z Bogiem i poznac nowych przyjaciół i szalec z dziećmi nad morzem i na dużym ogrodzonym podwórku gdzie jest i ,,małpi gaj" i namiot polowy. Jest specjalny program dla dzieci podzieleni są wiekowo i w czasie zajęć dla rodziców czuwają nad dziećmi opiekunki. W tym roku plnujemy morze czy możecie polecić jakieś kwatery w Dźwirzynie lub okolicy.
  • A ja polecam wymianę z inną rodzinką.
    My tak od paru lat jeździmy w góry, a do nas przyjeżdżają nad morze.
    Same zalety.
    Jesteśmy jak w domu, nie trzeba zabierać wielu rzeczy bo się wymieniamy (no piżamami to może nie :wink:, ale wiele rzeczy odpada)
    Nasze mieszkanie jest dopilnowane.
    Zyskujemy nowych przyjaciół. ( No chyba, że coś narozrabiamy...)
    O kosztach nie muszę chyba pisać; przy większej ilości dzieci oczywisty plus!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.