Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rowery, foteliki, przyczepki i tandemy

2»

Komentarz

  • O! Znalazlam tez tansze :)


    kurcze, podoba mi sie to strasznie, do tego mieszkam w malym miasteczku z drozkami rowerowymi przy kazdej ulicy.... kusi, kusi!
  • A czy przyczepki rowerowe w PL są już legalne? Bo dawniej nie były.
  • Przyczepki czy przewóz osób w przyczepkach po drogach publicznych?

  • edytowano kwiecień 2012
    .
  • A gdzie to jest napisane, że już dozwolone? Gdzieś w internecie była strona, że nie, ale nie było daty.
  • super! dzięki :)
  • edytowano kwiecień 2012
    Z mojej wiedzy wynika, że nie wolno w chariotach wozić po drogach publicznych, za to foteliki z rozkładanym oparciem do półleżenia są bardzo praktyczne i legalne. Przy okazji mam do oddania rower dla 10-latki. Dla dziewczynki, bo jego największą zaletą jest wściekle różowy kolor, dlatego moja z tego "wyrosła", a dla następnej nie mam gdzie przechować. Stan "pojezdny", niemniej żaden lux, sami go dostaliśmy od kogoś. Dla kogoś z okolic Sternika...
  • Czy ktoś używa/używał drążka holowniczego? Pytam, bo musimy nabyć i nie wiemy, czy konieczny jest przegub/y , czy to tylko chwyt marketingowy ( przegubowy droższy)?

  • My zaczniemy korzystać (mam nadzieję w przyszłym tygodniu :)  )
    Ale o przegubach mi nic nie wiadomo.
    Dwa były do wyboru na allegro
    >Profex (7kg)
    >Trail Gator (3,5 kg)
    I dziwi mnie różnica wagi obu drążków...
    My kupiliśmy cięższy, bo 100 zł tańszy był. Mam nadzieję, że się sprawdzi..
  • Moja córa ma 6mcy. Czuję, że dla niej jeszcze za wcześnie.
    A kiedy Wy przyczepkowaliście Wasze dzieci???
    Myślę o dobrych przyczepkach z amortyzacją. Może @manna coś napisze :-)
    Z drugiej strony... kto wie jaka będzie jesień i zima, może warto kupić i mieć frajdę? :-)

    Aaa... mam jedynaczkę, kupowalibyście wersję na 1. czy na 2.? :-)
  • jesień będzie sucha i pogodna
  • Dzięki @manna! No tak, ja też liczę na rodzeństwo. Może inwestując w 2., dam Panu Bogu sygnał, że ufam ;-)
    I właśnie, też jak o tym opowiadam, to się oburzają, że trzęsie, ale nie widzę różnicy... jak wózkiem (pompowane koła Mutsy Urban) się telepię po naszych ceglanych dróżkach...
    W tych przyczepkach koła większe i resor lepszy.
  • uu.. specjalistka... przy okazji manna - masz jeszcze ten różowy rowerek? czy oddałaś?
  • uu.. specjalistka... przy okazji Winda - masz jeszcze ten różowy rowerek? czy oddałaś?
  • edytowano sierpień 2012
    zmieniłem, nie doczytałem... sory
  • @manna dzięki za recenzje!!!
    Od tygodnia mam chariota CX... po prostu rewelacja!!!
    Zaznaczam, że używam na razie tylko w funkcji wózka joggingowego.
    Wszystko solidne, przemyślane, łatwo demontowalne, b. wysokiej jakości.
    Dziecię w hamaczku leży w ciepłym misiu (4st); przeszczęśliwym uśmiechem podziękowało za pierwszą jazdę :-D
    A może było wdzięczne, że już koniec? ;-)

    Polecam wszystkim Charioty.
  • odgrzebuję bo sezon w pełni (choć zimno) i chyba w międzyczasie nie było? przyczepkowego wątka...

    Dla mojego 6-letniego A., który nie potrafi pedałować na normalnym rowerze (ma problemy z ruchem naprzemiennym) chciałabym kupić jakąś bezpieczną przyczepkę, żeby mógł próbować kręcić pedałami. znalazłam coś takiego - Weehoo i-Go Pro http://allegro.pl/przyczepka-rowerowa-weehoo-i-go-pro-hol-kurier-gra-i3284502270.html, ale drogie
    czy ktoś wie czy bywają takie używane, czy dopiero co weszły na rynek.
    znalazłam jeszcze taki pałąk, ale boję się, że A. może z niego spaść:( http://allegro.pl/przyczepka-rowerowa-dla-dzieci-i3259840340.html


  • @Małgorzata - czy taka standardowa przyczepka pomieści 6 - latka, który na razie sam nie pojeździ rowerem? Czy nie za ciasno mu będzie, i np. czy kolana nie będą stukać o brodę? Taki 6-latek na 122 cm.
    k.
  • Z rowerem, i jako wózek

    Posiadam też fotelik rowerowy, i drugi na kierownicę , przodem do jazdy rowerem

    Wszystko polecam
    Się mnie przydaje
    Bo ciągle mam jakieś dzieci małe, bez umiejętności rowerowej
    I całe stado z umiejętnością, i wtedy wszyscy możemy jeździć razem

    Choć rzadko

    W większości jeżdżę stadem czyli, ja na rowerze, dwa foteliki
    I z tylu przyczepka


    Polecam , fajnie jest :D
    bardzo dziękuję
    i zdjęcie poproszę:)
    ja mogłabym tylko zainstalować 2 foteliki dla bliźniaków i A. z tyłu;)
    a ten fotelik z przodu to jakiś specjalny na przód? bo ja na przód to kojarzę .....tylko wiklinowe
  • My mamy taki specjalny dyszel do przyczepienia rowera dziecka do naszego
    Wygraliśmy go w ubiegłym roku w konkursie rodzinnym
    Ale siė okazało, ze akurat do modelu rowera syna, podłæczyć go nie możemy :(

    Posiadam też przyczepkę rowerową, taką standardową, z funkjcą wózka
    I to jestvtewelacja dla dzieci i dla mnie , do jeżdżenia
    Z rowerem, i jako wózek

    Posiadam też fotelik rowerowy, i drugi na kierownicę , przodem do jazdy rowerem

    Wszystko polecam
    Się mnie przydaje
    Bo ciągle mam jakieś dzieci małe, bez umiejętności rowerowej
    I całe stado z umiejętnością, i wtedy wszyscy możemy jeździć razem

    Choć rzadko

    W większości jeżdżę stadem czyli, ja na rowerze, dwa foteliki
    I z tylu przyczepka


    Polecam , fajnie jest :D



    Malgosiu, wymiatasz! Naprawdę dajesz radę ruszyć z miejsca..?! ;)
    Mi wystarczylby chyba mój 3,5 latek 18kg na foteliku.. W życiu bym czwórki dzieci nie przewiozla, a gdyby się to jednak udało to padlabym po 1 km... Naprawdę szacunek!

    My tez mamy przyczepke, ale jakoś nie mam odwagi wyjechać sama na ulice z nią.. Do tej pory jeździliśmy razem z mężem zeby z tylu ktoś asekurowal...
  • edytowano maj 2013
    My mamy taki specjalny dyszel do przyczepienia rowera dziecka do naszego
    Wygraliśmy go w ubiegłym roku w konkursie rodzinnym
    Ale siė okazało, ze akurat do modelu rowera syna, podłæczyć go nie możemy :( 
    @Małgorzata -Nie chcesz odsprzedać? Tego dyszla...
  • @kow masz prv
  • edytowano maj 2013
    a czy ktoś z okolic Warszawy zechciałby nam pożyczyć taką przyczepkę typu:

    image

    na przełomie lipca i sierpnia, na 16dni
    ?
  • Chcemy kupić fotelik dla Weroniki - na niska ramę( 19) do męskiego roweru - czy będzie potrzebny dodatkowy stelaż do niskich ram jak byśmy kupowali fotelik Hamax sleepy np. ? Jest jeszcze coś takiego jak Hamax Zenith
    https://www.mall.pl/foteliki-rowerowe/hamax-zenith-caress?v=763544001 gdzie piszą, że się nadaje do niskich ram.
  • Dzis w Lidlu kadki rowerowe dla Maluszkow.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.