Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

artystyczne działania dzieci naszych;)

ABAB
edytowano kwiecień 2012 w Ogólna
Zainspirowania królikami i kaczkami z wątku "humorystycznego" zakładam;)
Chwalmy się;)

Prace syna starszego, w wieku lat 5, 6, 7;)

«13456710

Komentarz

• konie super! na pierwszy rzut oka przypominaja mi te slawne malunki na scianach jasnini Lascaux.
  • i młodszego w wieku 4l, 5 i...5 ;)
  • Zdolnych masz synów, @AB! :-)
  • córki tez;) tylko one raczej poza domem sie twórczo wyżywaja i nie mam zdjęć...
  • To koniecznie rób dokumentację zdjęciową! I się chwal! :-)
  • no, ale Was tez zapraszam do chwalenia sie ;) a nie tylko AB i AB ;)
  • edytowano kwiecień 2012
    Pomału! Daj się ludziom obudzić i dzieci do szkoły wyprawić ;-)
  • Chwal się, chwal, AB, to rzeczywiście cudne. I takie pogodne!
  • widząc te waszych maluchów dzieła, zaczęłam się zastanawiać, czy ja mojego 3-latka nie hamuję. on jest chętny do rysowania, ale jak tylko zrobi kilka kresek (nie zajączka, kaczuszkę czy coś, tylko kreski), to gania po domu z kredkami w roli pistoletów, szabli czy czego tam jeszcze. Więc mu te kredki zabieram albo ja, albo młodsza siostra, a potem ja. zaczekać? zmuszać? kiedy mała śpi? ja jestem plastyczne beztalencie, umiem narysować słoneczko i budę. i koniec. myślicie, że powinnam go jakoś zachęcać, czy poczekać aż mu się zechce?
  • AB - niesamowite
  • edytowano kwiecień 2012
    @^aga^

możesz trochę zachęcać :) 
    a do wspólnego kolorowania samochodów czy innych czołgów talentu specjalnego nie trzeba :D

ale strasznie bym sie nie przejmowała :) 

mój syn był taki sam, jak był mały - tak do trzech, czterech lata- cos tam porysował, pomalował , ale głównie ze mną. zachecany 
    potem kredki czy każdy inny patyk stanowił świetną broń ;)

jak mu siostra młodsza dorosła do trzymania kredki ;) i nauczyła się robic z niej świetny użytek, to mu na ambicję weszło :D i też zaczął 

ale nie mam złudzeń, że to będzie ulubiona forma spędzania czasu :D

jak mu się chce (to ważne słowo ;) ) to nawet ładnie narysuje czy pokoloruje

ale rzadko mu się chce :) woli się ruszać 
  • imagea to obrazek mojego 9-latka

• AB - ten pierwszy traktor ze słoneczkiem NIESAMOWITY. Jestem pod wrażeniem wszystkich prac.
  • ABAB
    edytowano kwiecień 2012
    uJa- to jest pociag;) ze słońcem:P Ale może robic za traktor;)

@Bea- super!!!!!
  • UPSssssssssssssss :\">
    faktycznie tory są - tak czy inaczej jestem zauroczona!
  • @^aga^

możesz trochę zachęcać :) 
    a do wspólnego kolorowania samochodów czy innych czołgów talentu specjalnego nie trzeba :D

ale strasznie bym sie nie przejmowała :) 

mój syn był taki sam, jak był mały - tak do trzech, czterech lata- cos tam porysował, pomalował , ale głównie ze mną. zachecany 
    potem kredki czy każdy inny patyk stanowił świetną broń ;)

jak mu siostra młodsza dorosła do trzymania kredki ;) i nauczyła się robic z niej świetny użytek, to mu na ambicję weszło :D i też zaczął 

ale nie mam złudzeń, że to będzie ulubiona forma spędzania czasu :D

jak mu się chce (to ważne słowo ;) ) to nawet ładnie narysuje czy pokoloruje

ale rzadko mu się chce :) woli się ruszać 
    To tak, jak moje chłopaki. Ruszają się ciągle, a malowanie, rysowanie, to coś, co można robić w ostateczności. Dlatego ciągle pani w szkole narzeka, że reka taka niewypracowana. Mąż twierdzi, że to w niego, bo on też nie umie i nie lubi rysować :) Za to córki ciągle coś rysują.
  • Przez 10 lat wędrował wiatr przez góry i krużganki aż nagle! nagle! doszedł na step i czesał płowe głowy traw a puźniej a puźniej jak cięszka zwała zwalił się pożar na wysuszone słońcem trawy. Wiatr w rosterce miał swoje serce a więc szukał szukał pola lub polanki gdzieby pożar nie osmalił traw lecz nie znalazł takiego miejsca i zapłakał goszkimi łzami.

pisownia niestety oryginalna ;) córka lat 7 miała:)
  • inne;)
    Kurcze konkurencja witrażowa rośnie !

• @Bea- super!!!!!
    no co Ty....
    to nie ja ;)
  • AB - ten pierwszy traktor ze słoneczkiem NIESAMOWITY. Jestem pod wrażeniem wszystkich prac.
    Haczor bez wahania powiedział, że to ciuchcia, gdyż traktor nie ma podwójnych kół tylnich i tylu kominów :D

• a prace rewelacyjne!!!
    Haczor bez wahania powiedział, że to ciuchcia, gdyż traktor nie ma podwójnych kół tylnich i tylu kominów :D

No dobra już dobra pomylić się nie można?

;)
  • to teraz mojej starszej córki (5,8l ) praca z dziś 
    :) 

image
    tata lis z upolowanym ptakiem 

image
    mama lis z dziećmi 

image
    wiewiórka 

image
    rodzina dzików , a na dole mama ptak wracająca do gniazda 

image
    rodzina jeleni 

image
    mama miś z młodymi 

a tu całość pracy 
    image

:D
  • Łał! Sylwunia, artystkę masz jak się patrzy! Piękna praca! Wszystko z takimi szczegółami. Brawo!!!
  • o WOW
    życzyłabym sobie, żeby moja córka tak rysowała za 8 miesięcy!
  • O ja nie mogę. Świetnie! Nie dziwi mnie to bo mama uzdolniona również.
  • Łaaał! Ale zdolna bestia!
    I kompozycja i kolory i sens! Super! W mamusię się wdała! :D

• hłe hłe hłe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.