Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

artystyczne działania dzieci naszych;)

24567

Komentarz

  • Sylwuniu - piękne prace ! Zdolna bestia  ;)
  • nie ma już tej padającej do stóp ikonki 

    wyobraź sobie że padam :)
    Ty nigdzie nie padaj, tylko kopa mi daj w tylną część, bo robotę mam a siedzę i siedzę. ;)
  • Obrazy mojej 4,5 letniej Ewki. Bardzo lubi rysować naszą rodzinę: pod tęczą, w ogrodzie na pikniku i na rowerach :)
    imageimage
    image
    image
  • Kasik, fajna z Was rodzinka, to widać :)

    Sylwuniu, nie mogę się napatrzeć na ten obrazek... Jestem w szoku - kompozycja jest niesamowita a te zwierzęta piękne, takie wesołe i śliczne i bardzo wiernie oddane... Moje ulubione to małe liski w jamce :) Gratulacje! Brawa! Owacje na stojąco!
  • Sylwunia, ona to sama zakomponowała i wykonała? I w tym wieku szkicuje przed rysowaniem? Jestem w szoku...
  • Córka Kasik jak na 4,5 roku też bardzo fajnie rysuje ). I rodzinka na tych zdjęciach taka wesoła , super ). 
  • Ha. Ha. Ha. Sylwunia, ja wiem, że Twoja jest wybitna, ale mój jest wybitny w drugą stronę akurat plastycznie. Na tym przykładzie to sobie boleśnie uświadomiłam. Cóż, nie ma po kim biedak dziedziczyć.
  • On za to byłby w stanie pewnie podać wszystkie gatunki, rodzaje i grupy narysowanych tam zwierząt. Do tego omówiłby wyczerpująco ich cechy, zwyczaje i miejsce występowania.
    Każdy ma jakiś talent.

    Moi ostatnio jedyne, co potrafią, to bić się do krwi pierwszej i drugiej... chodzę potem po domu i testosteron ze ścian ścieram. A na ścianę nie mam co powiesić i pochwalić się też nie bardzo. :D
  • No sprawdziłam, faktycznie potrafi. Gatunek, rząd i rodzaj. Tylko w dzikach się kopnął (nie pamiętał, czy parzystokopytne). Czym się odżywiają i gdzie występują też wiedział.
    Uff.
  • :D
    No widzisz?
  • Wszystki rysunki śliczne. Bije od nich taka dziecięca radość. Sylwunia, moje dzieci chodzą na zajęcia plastyczne i mam w rodzinie plastyków i stwierdzam, że uczenie różnych technik, poddawanie pomysłów jest ok, ale czasem idzie za tym większa odtwórczość dzieci (np. wszystkie w grupie rysują tak samo psa) i ginie trochę to piękno dziecięcych obrazków (niektóre rzeczy postrzegają przecież po swojemu), na rzecz lepszych technicznie ale już nie tak indywidualnych prac.
  • Nie no... ja nie uważam , że rysunki mojej Ewki to talent :D
    Ale bardzo lubię jej malunki, bo słodkie jest to, jak nas przedstawia :)
    I cieszę się, że lubi rysować swoją rodzinkę :)
  • AB
    gdzie i za ile mozna kupic ten latajacy dom? To jest genialne!!!
  • AB - sama kopiuj i sprzedawaj ;)
  • AB  świetne. Zaglądacie na stronę www.aktualnekonkursy.pl/konkursy-plastyczne? Dużo fajnych konkursów plastycznych dla dzieci i nie tylko.
  • niezla jatka ;)
  • No właśnie nie wiem, co to miało być. Raczej się nie biją.
    One tańczą! :)
  • AB - JAKIE TO PIĘKNE!
  • AB, fantastyczne! Ostatnia praca bardzo pomysłowa - chyba nie potrafiłabym narysować takiego fajnego rysunku. Pogratuluj dzieciom!


  • image
    mama z tatą autorstwa Łucji (9 lat)
  • No nie mogę dziewczyny, jakie wy macie zdolne dzieci!
    Podziwiam tym bardziej, że ja talentu do rysowania/malowania i innych robótek ręcznych nie posiadam, więc namalowanie takich pięknych rysunków wydaje mi się bardzo trudne :)
    Łucja ma piękną mamę! :D
  • Niedawne dzieło Julki...
  • @Sylwunia - patrz przez palce :P
    mogę nie powiększać zdjęcia  :P

    a poważnie - nei mam się do czego przyczepić :):)
    wygląda świetnie :)
  • SUPER!
    Gratuluję tak utalentowanych dzieci.
  • @Lila - chyba zatrudnię Karola do masowej produkcji ;) 

    ja nie cierpię tego siulania :D
  • Nie mam zdjęcia, ale nasza palma tegoroczna też była z krokusów i przebiśniegów Sylwuni. Tylko pionowo nakręconych na "trzon", no, w takim typowym palmowym kształcie.
    Łucja potrzebuje pomocy tylko przy owijaniu łodyżki kwiatka, Franek robi cały samodzielnie. I to tak, że się niewiele różni od moich.
  • Brawo:) :)

    nie ma to jak nauczyciel, który nauczy tak, że uczeń może z powodzeniem nauczyć kolejnego ucznia :D ;)



    a poważnie - szkoda, że nie ma zdjęcia :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.