Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

rower dla dziecka

145791012

Komentarz

  • Wygląda bardzo ok.
  • jakby ktoś chciał ode mnie te foteliki (jeden rozkładany tzn. pochylane oparcie) drugi zwykły to zapraszam do kontaktu. Zalegają mi tylko, pozbędę się ich chętnie. Ale nie wyślę pocztą, w Warszawie mogę tylko.
  • A jakie polecacie rowery 14-ki, 16-ki lekkie, na pedały? :) Nie mogę znaleźć niczego sensownego i w miarę taniego.
  • 14 cali polecam btwin. Z 16 już nie jestem tak bardzo zadowolona, ale też daje radę.
  • Myślę, że mogę polecić puky 16, córka śmiga;")
  • Dziękuję, będę się rozglądać. Na razie jestem zielona w tym temacie :)
  • image
    Early Rider Alley Runner (12"). Aluminiowy, tylko 3 kg, b. wysoka jakość. Dla starszych dzieci też robią, ale im większy tym gwałtowniej cena rośnie. Są też dla jeszcze młodszych maluchów: Spherovelo.
    image
  • @Bambidu @Prayboy, ma ktoś z was jeszcze fotelik do sprzedania? Chętnie odkupie niedrogo dobry fotelik ( hamax lub podobny jakościowo) dla 3,5 latka. Odebrać z Warszawy mogłabym w lipcu, chętnie kurierem.
  • Jak z Warszawy to @Prayboy.
  • @Bambidu ,źle się wyraziłam. Najchętniej kupie z opcją wysyłki, w Warszawie będę krótko w czasie wakacji , więc ewentualnie mogę odebrać, jeśli nie ma innej opcji:)
    To jaki fotelik masz i za ile? ;)
  • @Milamama, jak pisałam powinnam mieć Polisport do 22kg nominalnie, choć nie wiem czy ktoś takie ciężkie dzieci wozi w fotelikach. Oparcie bez regulacji odchylenia. Mocowany na wysięgnikach z adapterem na rurę pod siodełkiem lub na bagażnik. Wygodny, mało używany (kilka, może kilkanaście razy przy jednym dziecku), być może nieco zakurzony bo od paru lat w piwnicy, ale o ile pamietam opakowany. Jak Cię interesuje to poszukam.
  • @Thorgal, dzięki :) Pooglądam sobie :)
  • @Bambidu, poproszę. I jeśli nie sprawiło by kłopotu to może zdjęcie? Może być MMS,podam nr
  • Ok. Ale daj mi czas do przyszłego tygodnia. I przypomnij się gdyby mi umknęło.
  • edytowano maj 2016
    Ok:) jeszcze pytanie od męża: czy po zamontowaniu fotelika adapter pozwoli, aby linka od przerzutek,która biegnie wzdłuż rury podsiodłowej mogła pełnić swoją funkcję? Może zrozumiesz ten problem lepiej ode mnie:) i jaka cena?
  • Spytam męża jak mu idzie linka hamulca i gdzie się montuje ten adapter, bo on woził o ja nie pamiętam. Szczerze, to w ogóle nie pamiętam którędy te linki lecą, musiałabym zobaczyć . Czy wy macie jakoś nietypowo linki puszczone, czy standard?
  • Coś mi świtą, że to mocowanie jest ponizej miejsca gdzie są linki. Linki chyba sie mijają z samymi pałąkami. Ale glowy nie dam, choć niezbyt cenna ;)
  • :D
    linki standard, ten adapter ponoć po to jest, aby zaczep wchodził pomiędzy linki a rurę, tak przynajmniEJ zrozumiałam :) np foteliki hamax mają taki zaczep, że nie potrzebują adaptera. W rowerach bez przerzutek jest to bez znaczenia. Dziś posiadłam tą wiedzę, może za bardzo nie pokrecilam.Mąż mówi, że zdjęcie adaptera wystarczy:)
  • Ooops, czytałam i pisałam robiąc co innego i nie dość, że mi częściowo android zeżarł, to jeszcze linka hamulca zamiast przerzutek mi wyszła.

    No więc dopytałam, że z przerzutkami nic nie koliduje.

    Natomiast samo to mocowanie (nie wiem czy to się fachowo adapter nazywa, taka obejma z dwoma tunelikami do wetknięcia dwu końców pałąka na który mocujesz fotelik) może być trudniejsze do zlokalizowania jako że na rowerze jeździło znacznie dłużej niż fotelik i chyba nie jest razem z nim schowane. Chodzi mi po głowie prawdopodobne miejsce i oby tam było, bo to jednak nie ten gabaryt co fotelik, który trudno zgubić ;)
  • Ok,rozumiem:)przypomne się za kilka dni:)
  • edytowano maj 2016
    @PonuraKura mamy z pedałami Early Rider'a Belter'a 16", super lekki (5,65 kg, 2015r), bez łańcucha i smaru (karbowany pasek), prześliczny ale dość drogo było, dopiero teraz te z 2015 spadły - £220.00 za egzemplarz demonstracyjny.
    earlyrider.com/products/belter-16-2nd-quality
    image
    Na zdjęciu jakiś stary model, ale widać "pasek".

    Są z różnymi oponami, ja lubię szerokie, ale kupiłem najtańszy.
  • @Prayboy ja bym się przyjrzal tematowi, dasz nr na pv?
  • @Thorgal, też mamy ten rowerek. Wydaje mi się że pasek chodzi niecentrycznie.
    U nas ten rower funkcjonuje na razie jako biegówka, bez pedałów, dlatego nie wiem... może ta wada(?) nie przeszkadza w jeździe.
    Jak jest u Was? Nic nie zsuwa się z korby?
  • edytowano maj 2016
    @wiesia , u nas działa, ale córka znowu tak dużo nie jeździ, nie tak dawno się nauczyła, może jeszcze zdąży się popsować. :( Może dziecko kopie w pasek? Ja bym zdjął i założył dopiero jak już będą pedały.
    Warto dodać, że do E. Ridera nie pasują kółka stabilizujące.
  • @Thorgal, no dziwna sprawa. Dzięki. Rower nówka, zeszłoroczny bo przeleżał czekając aż nóżki urosną. Nieco urosły, ciśnienie na jazdę też... ale moja jeszcze za niska i wiotka do tego roweru. Za Twoją radą zdejmę pewnie korbę i pasek.

    Aaa... ostatnio na spacerze z Dziadkami zaliczyła mocną glebę. Skutkiem było zahamowanie tylnego koła. Pierwsza myśl Taty, że chyba koło skrzywiła.
    Rano sprawdziłam i się okazało, że piasta nieco wypadła z widełek. Wystarczyło przywrócić ją na miejsce i dokręcić.

    Ale przestroga dla wszystkich żeby te nowe i używane rowery sprawdzić i w razie czego dokręcić. Śruby, zaciski, takie miejsca jak koła, korby, siodełka, kierownica, pedały itd.
    Niby oczywiste... a taka stara wyga jak ja zapomniała ;)
  • Jakbyscie sprzedawali to wiecie;)
  • @uJa, takie 'bite'/powypadkowe chcesz? ;-)
  • Mężu da rady; )
  • Dzięki temu watkowi przerzucilismy prawie pięciolatka z biegowego prosto na dwa koła. Po dwóch spacerach śmiga sam bez problemu.
  • @joachm ja bym się przymierzyl do fotelika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.