Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O co chodzi z Thermomixem?

1131415161719»

Komentarz

  • Trochę mi głupio proponować, ale może ktoś akurat byłby zainteresowany, a wyrzucić zawsze zdążę.
    Thermomix TM2, o taki:
    mam do wywalenia. Przestał zwierać. Silnik nie widzi kielicha, więc się nie włącza, tylko pika. Zanim wywalę, to pomyślałam, że może ktoś potrzebuje na części, bo umie sam takie sprzęty rozłożyć i złożyć? Bardzo wysłużony jest, ale wszelkie osprzęty ma w komplecie i do niedawna działał całkiem dobrze. Tylko zwierać przestał.
  • A próbowałaś naprawiać?
  • Nie umiem. A kasy na serwis szkoda mi wydawać. Sprzęt już leciwy (ze 20 lat ma), raczej części do niego już nie ma. Ale może właśnie z tego powodu, ktoś by chciał ten mój egzemplarz na części zamienne do innego.
  • Ja chętnie przyjmę, ale jeśli używałaś to może opisz dokładniej co nie działa i może uda się podpowiedzieć (ostatnio reanimowalismy nasz i można całkiem dobre części nieoryginalne kupić)
  • edytowano lipiec 2020
    Właśnie w kielichu to co zwiera wymieniliśmy
    Ed - może któryś Twój syn umiałaby, jeśli nie Ty :)
  • Chętnie oddam. Nie mam przestrzeni, by z tym walczyć.
  • @Katarzyna napisałam priv
  • Oddany.
    Podziękowali 1Amica
  • W poniedziałek w Lidlu online mają być lidlomixy. Czytałam,że parę osób tu na forum ma. Warto kupić?Cena w promocji 1600
  • @Polly, chyba Ty się przymierzalas do kupna? 
  • Używam bardzo czesto i polecam. Ale jest to wg mnie sprzęt dla raczej mniejszej niż większej rodzinki. Np jak robię bulki, wychodzi koło 10 sztuk... 
    Podziękowali 2Sylwik Joannna
  • edytowano listopad 2020
    ja jestem niezmiennie zachwycona, używam codziennie, ale nasza rodzina to 2+2 , dla większych jeśli chodzi obiady, wydaje mi się mały (2+3 powiedzmy że też ok)
    Podziękowali 1Sylwik
  • z drugiej strony do ciast wg mnie super, sernik z rosą wspaniały
    Podziękowali 1Sylwik
  • Ja kupiłam w końcu Kenwooda z serii Cooking Chef. Jestem bardzo zadowolona. Cena wysoka, ale to inwestycja na lata.
  • @Sylwik mogłabyś podać link do tego lidlomixa w promocji? Od jakiegoś czasu nas nim się zastanawiam, a promocja kusi, tylko nie potrafię znaleźć tej gazetki :/
  • Wkleilam ale to Facebooka jest
  • Dziękuję, na stronie nie mogłam tego znaleźć :)
  • Thermomix ma teraz promocję. Dostałam takie info od sales rep. O takiej treści: 

    W dniach 12.11 - 26.11
    po raz ostatni w tym roku mamy promocję kredytową 0% na zakup TM6 (10 lub 20)

    Proszę przekazujcie tę informację znajomym, żeby też mogli skorzystać z takiej okazji. Wiele osób czeka na ten kredyt
  • Czy ktoś z Was reklamował lidlomixa? 
    Nie było problemu?
    Jak to sie skończyło?
    Naprawili?
    Wymienili na nowy?
    Ile czasu to trwało?
  • Reklamowałam 3 razy, naprawili 2 razy, za trzecim wymienili na nowy
  • Czy możecie polecić jakieś dobre strony z przepisami dla lidlomixa? Coś w stylu inspiracji : polecam/ warto? 
  • Dzis odebrałam Lidlomix z reklamacji.
    Wymienili na nowy
  • @Małgorzata32 a jaka była podstawą do reklamacji? Nie było problemów?
  • Obluzowały sie noże w misie.
    Poza tym robot jakos dziwnie pracował (silnik?)
    Nie bylo problemu z reklamacją. Wystarczył paragon zakupu.
    Przy wypełnianiu formularza trzeba było opisać usterki. Pytano tez czy chcę zwrot pieniędzy/naprawę/wymianę? Zaznaczylam naprawę lub wymianę.
    Troche to trwało, bo okres świąteczny.
    Oddałam w sklepie. Dzis zadzwonili i odebrałam nowy, zapakowany.


    Podziękowali 1mmaj333
  • Urwał mi się gwint od nożyka w thermomixie, ktoś kupował sam nożyk? Są może jakieś outlety? 
  • Mam pytanie do posiadaczy lidlomixa. Czy da się w nim ubić śmietanę? Tzn za pomoca tego czarnego wiatraczka? Zepsuł mi się mikser i myślałam, ze może lidlomix da radę? Ale nie jestrm zaprzyjaźniona z tym sprzętem na tyle, żeby wiedzieć jak tego dokonać. @Joannna ?@Wanda ?
  • edytowano maj 2021
    mi się do tej pory nie udało, ale czytałam na fb, że są osoby które to potrafią :)
    wydaje mi się, że jest tam przepis na ubijanie śmietany
    wymaga to wyczucia, a ja wyczucia nie mam, ubijałam raz i wyszło mi masło, które potem użyłam do ciasta :)
  • edytowano maj 2021
    rady z grupy na fb:
    - misa i śmietana muszą być zimne, z lodówki
    - sucha misa
    - zamontowany motylek i zdjęta miarka z przykrywy
    - ubijać mniej niż minutę, ostrożnie, żeby nie wyszło masło
    - parę głosów żeby śmietana nie była z Biedronki

    taka pani, która jest lidlomiksowym guru pisze tak:
    "ściągam miarkę po 20 sekundach, obroty 4, motylek , bez nastawienia czasu , zimna , ciepła śmietana, firma obojętnie jaka...zawsze wychodzi, tylko mam to pod kontrolą."

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.