Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Przystanek Alaska" na DVD

edytowano marzec 2008 w Polecamy
image

Kupiłem dziś w sklepie spożywczym płytę z pierwszymi dwoma odcinkami. Jeżeli ktoś z sentymentem wspomina neurotycznego doktora Fleischmana, Maggie, Morrisa Minnifielda i Chrisa o Poranku, to można odświeżyć wspomnienia sprzed piętnastu lat za jedyne 4,50 zł. :bigsmile:

Komentarz

  • Moja Bolka już chyba tydzień temu sobie sprawiła, na szczęście nie musiałem oglądywać ;-)
  • Maciek, z jaką gazetą? Bardzo lubiłam ten serial...
  • A wiecie, ja się nigdy nie wciągnęłam i za nic tej fascynacji nie rozumiem...
  • Myślę, że "Przystanek Alaska" jest reliktem epoki, kiedy o różnorodności kultur można było mówić ciepło i z uśmiechem. Teraz taki serial by nie mógł powstać, bo by z miejsca podpadł paranoikom tropiącym wszelkie dyskryminacje.:crazy:
  • bardzo lubię klimat "alaski", fabuła właściwie nie miała dla mnie znaczenia, za to zarys postaci, ich spotkania, rozmowy. A najbardziej lubiłam postać asystentki Indianki Fleischmana. Nie lubię oglądać seriali w telewizji, zapominam kiedy są nadawane, nie oglądam, potem trudno mi się wciągnąć, 'Alaskę' oglądałam w powtórkach (latem). Teraz oglądam na dvd "Skazanego na śmierć', jak puszczali w tv dziwiłam się, ze mozna to oglądać, a bez reklam ciągiem, kiedy mi pasuje wciągnęło, szczeólnie pierwsza seria z perfekcyjnym pomysłem i ideą ucieczki z więzienia. No i jest temat do zaczęcia dyskusji na zajęciach z młodzieżą, a potem można przejść do zajęć
  • ja mam z serialami tak samo. ostani jaki oglądalm w telewizji to Ally McBeal, a teraz juz tylko ciągiem po kilka odcinkow, potem pare misięcy przerwy i znowu. Ostatnio staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami karty na itunes, co powoduje, że calkowicie legalnie za bazo niewielką cene możemy ściągać zarowno filmy, seriale jak i muzykę. Więc W PB jesteśmy na bieżąco - a teraz niestety jest przerwa spowodowana minionym juz strajkiem scenarzystów, to samo z Lostem. jak jeszcze były to cwiczylismy silna wole i sciągaliśmy jak były przynajmniej 3 odc dostępne - no i ma ta zaletę, że cwiczy się język :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.