Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wartościowe książki dla dzieci

1356714

Komentarz

  • Jutro podam wydawnictwa i tytuly.
  • dziękuję :)
  • one były jako gratisy czy coś takiego gdzieś dawane
  • Te kubasta są super, nie tylko trójwymiarowe ale też ruchome były te obrazki
  • Właśnie córka mi przyniosła do przeczytania:
    Wesoły balwanek
    wydawnictwo foksal


    tekst nie najlepszy za to obrazki przestrzenne i ruchome.
  • edytowano luty 2016
    polecam książkę mojego dzieciństwa: "Geometria dla najmłodszych" - znacie?? przypomniałam sobie o niej i zakupiłam na allegro - wiedza dla dzieci poniżej 7lat, ale moja prawie 9latka też z zainteresowaniem przeczytała :)
    image
    Podziękowali 1Katia
  • edytowano luty 2016
    image

    "Niezwykłe przygody latającej myszy"
    piękne ilustracje, ciekawa historia
    polecam

    @MonikaN dla Twoich chłopaków to obowiązkowo :)
  • Nowe wydanie było ze 3-4 lata, temu mamy je.
  • Fajna fajna :)
  • Matematyczko ;)
  • a pamiętace "Zerko Żeglarza" komiks matematyczny?
  • @manna
    Jeszcze jest o fizyce, ale trochę droga, bo było tylko jedno wydanie, a tej o geometrii chyba aż 4.
  • @In Spe, Prawdziwe smakolyki, Sue Whiting i Stuart Martin, wydawnictwo Olesiejuk, 2006.

    Reksia, wyrzucilismy. Rozpadł się, słabe byly te przestrzenne ilustracje w nim, za to w Smakolykach sa bardzo porzadne.
  • ^:)^
    Podziękowali 1Daga
  • Wartości w życiu społecznym. Jak uczyć dzieci: Szacunku, tolerancji, wytrwałości....? Esteve Pujol i Pons Ines Luz Gonzalez , Jedność dla dzieci.
  • Czy ktoś z was zna serię książek dla dzieci "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" ?
  • Znam, syn lubi, ale dla mnie to nic wartościowego. Takie byle co.
  • o właśnie, obiło mi się o uszy, że coś jest "nie halo" w niektórych książkach tej serii
    nie byłam pewna, ale teraz jak napisałaś @manna, to mi się przypomniało
  • W 1 części np. dzieci "muszą" skłamać robią to bez stresu, innych nie czytałam, ale nic wartościowego zgadzam się.
  • Ja nie pożyczam ksiązek z tej serii, za to syn wciągnął się bardzo w Ożogowską.
  • dzięki !
  • Piotrek i Ania idą do Pierwszej Komunii Świętej.
    Piękna książka,
    moim zdaniem bardzo ważna w przygotowaniu dziecka do Przyjęcia Komunii Św.
  • również polecamy "Piotrka i Anię..." Piotra Giertycha
    czytamy właśnie :)
  • @Joanna, dzieki, ja tez zamowilam zainspirowana Twoim wspisem ksiazke o geometrii, jutro odbieram z antykwariatu.
  • Ja ze swej strony polecam gorąco najukochańszą chyba książkę mojego dzieciństwa - bajeczki Sutiejewa z przepięknymi obrazkami, wszystkie wlasciwie kończą się jakimś morałem, ale nigdy nie jest on nachalny. Najkrotsze byly pisane dla 3 latkow, dluzsze dla 5-6 letnich dzieci. Na Youtube mozna wiele z nich obejrzec, niestety tylko po rosyjsku. A ksiazka do dostania juz chyba tylko w bibliotekach i antykwariatach.
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/59101/bajeczki-z-obrazkami
  • Tak mamy tą bajkę, nawet w grupie ,,Kotków,, u syna czytałam :)
  • @Joanna @Aniuszka za Waszą zachętą nabyłam dzisiaj Geometrię. Mam ochotę na Fizykę, ale droga jakaś taka.....
  • no właśnie, Fizyka bardzo droga...

    Mam nadzieję, że Geometria Wam się spodoba :)
  • Wydaje mi się, że gdzieś tu już polecałam "Piaskowego Wilka"
    ale w tym wątku nie widzę. Polecam więc :) kiedyś w Lidlu było takie wydanie 3w1 - zakupiłam i przeczytaliśmy z zainteresowaniem. Polecam :)

    http://www.zakamarki.pl/index.php/raz-dwa-trzy-piaskowy-wilk.html
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.