Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam lekarza z ...

edytowano wrzesień 2014 w Polecamy
Szukam dobrego endokrynologa ze ślaska a dokladnie Zabrze, może byc dalej Gliwice, Katowice..A jeśli byscie poleciły jeszcze dobrego ginekologa z Zabrza lub okolic bylabym bardzo wdzieczna.

Komentarz

  • edytowano styczeń 2013
    @E.milia hop hop :)
  • wróciła dziś z wojaży :) była na chwilę :) 

    pewnie jutro zajrzy 
  • na forum była  na chwilę - miałam na myśli :) 
    u mnie w zeszłym tyg :) 



    sorki gielki za zasmiecanie, ale przynajmniej nie spada ;) 
  • no to podbijam może ktos cos wie
    ;)
  • jasne  że możesz :)
  • gielki, pw pisze
  • Doloresss67:
    Z Białegostoku mogę polecić dr Katarzynę Siewko, przyjmuje na NFZ w szpitalu klinicznym. Bardzo dobre opinie ma też dr Jacek Borawski (też na NFZ, gabinet gdzieś w oklolicy ulicy Warszawskiej).. Ewentualnie jeśli córce zależy na czasie i nie odstraszy ją troszkę niewyraźnie mówiący lekarz to dr Saeid Abdelrazek, bywają z nim zabawne sytuacje, pacjenci czasem się go boją, ale to chyba dobry specjalista, tylko czasem się spóźnia ;) Przyjmuje na NFZ w Centrum Medycznym Dojlidy. Tam jest fajny system zapisów na godziny, a dzień wcześniej nawet przysyłają smsa z przypomnieniem o wizycie.  Mam nadzieję, że ktoś z wyżej wymienionych się sprawdzi. ;)
  • Poszukuje pilnie kontakt do dobrego psychologa dzieciecego z okolic W-wy.Juz jakis czas temu znajoma mnie prosila a ja zapomniałam.I nie mogę znaleźć wątku, a kojarzę że był gdzieś takowy.
  • Ja nieustannie polecam z publicznej poradni na Żoliborzu na Kochowskiego (chyba 4) tam jest normalna i zdrowia psychicznego razem - i w tej drugiej jest psycholog Maciej Zawitkowski (chyba nie mylę nazwiska). pan jest starszy na wózku inwalidzkim - widać, że sam duuużo pzreszedł w życiu (ewidentnie wada wrodzona) zanim się wyedukował. Super. Niezwykle potrafi trafnie rozwikłać sytuacje. Doskonale wzbudza zaufanie dzieci, nawet małych - mimo, że nie wygląda sam na "miss-Polonię".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.