Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Matka Boża objawia się komuniście, adwentyście dnia siódmego

edytowano kwiecień 2008 w Arkan Noego
Wpadł mi ostatnio w ręce numer "Miłujcie się" (1/2007) a w nim artykuł dotyczący objawienia Matki Bożej Bruno Cornacchiola. Myślę, że może nie tylko ja nigdy wcześniej nie słyszałam o tym objawieniu, więc podrzucam link. Naprawdę warto poczytać (zresztą następne artykuły też)
Bruno Cornacchiola
Tak sobie pomyślałam, że Pan Bóg naprawdę ma sposoby, o których nam się nie śniło. Pewnie mało któremu z chrześcijan przyszłoby do głowy zacząć nawracanie protestanta od Matki Bożej. :wink: Zresztą, czy komuś w ogóle przyszłoby do głowy nawracanie takiego typa jak Bruno Cornacchiola? Mimo, że troszkę wielodzietny...:wink:

Komentarz

  • Ojej! Niestety nie zwróciłam uwagi, że pod tym linkiem są tylko początki artykułów :shamed:
  • No to tutaj trochę więcej niż w tym wstępie, bo tamtego artykułu w necie chyba niestety nie ma.
  • Basiu, nie dawniej jak w zeszłym tygodniu czytałam ten artykuł. Rzecztwiście niesamowita historia nawrócenia...
    Chwała Panu!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.