Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Fotorodzinka

24567

Komentarz

  • hej ludziska powtórka teraz leci:)) polsat Cafe


  • No no gratulacje! Super wypadliście, naturalnie, dzieci rozkoszne, starsze córy takie, że tylko zazdrościć, wszystkie dzieci zresztą świetne, Franka pokochałam, Antek bystrzacha no i ma już trzy i pół lata, więc jest duży!Wspaniała rodzina,  =D>
  • dzięki kochani :)...długo się wahałam, czy się zgodzić na udział w programie, a potem czy Wam to ogłosić ...ale wiem, że warto mówić...i mam nadzieję, że choć w cząstce przekazałam tam również Wasze myśli...trzeba łamać mury i przełamywać stereotypy...

    Przekonałam do tego programu jeszcze naszych przyjaciół z Mosiny...Mają czworo dzieci, ale ojciec rodziny jest niewidomy od urodzenia. Można o Nim powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest kaleką. Jest pełnowartościowym, cudownym, mądrym człowiekiem. Niejeden zdrowy tata mógłby się od niego uczyć jak być z dziećmi. Jest muzykiem, pisze teksty, komponuje muzykę...miałam to szczęście , że raz na koncercie mi akompaniamował...to zaszczyt współpracować z Remigiuszem....zachęcam do oglądania kolejnych odcinków...

    Program krótki, no cóż...nagrywali nas 12 godzin...myślę, że dla postronnych dłuższy odcinek byłby niestrawialny...a tak wyszło dynamicznie

    obiecuję, że jak najszybciej prześlę Wam link ( to dla tych co nie mają polsat cafe)...a na naszym rodzinnym FB wstawimy fotografie, jak tylko je dostaniemy....Zawsze myślałam, że mamy piękne rodzinne zdjęcia...ale w profesjonalnym makijażu to mój pierwszy raz :)...i przyznam, że ujęcia na fotkach ukrywają nawet moje zbędne kg 


    @ katarzynamarta........podobno o małych dzieciach mówi się że są słodkie, o dwudziestolatkach, że piękne...a o kobietach koło 40 to można już tylko powiedzieć, że wyglądają nieźle ( jak na swój wiek   )....jako, że komplement dostałam od kobiety - mnożę go razy dwa 


    :D 
  • edytowano marzec 2013

    Znam Remigiusza!

    Sylwia,nie widziałam programu,ale jak tylko bedzie w necie,daj znać.

    Całusy dla Was.

  • a skąd znasz Remika?  B-) czyżby z neo??
  • ....czy w Arenie byłaś wtedy na koncercie?
  • BRAWO!!!
    Właśnie obejrzałam, jestem pod wrażeniem :) Piękna Rodzinka, taka ciepła i serdeczna atmosfera.
    Najstarsza córa taka mądra i dojrzała. Chłopaki prawdziwe przystojniaki. A Rodzice... widać, że bardzo się kochają.
    ... to się wypowiedziałam ;)
  • Dziś Was oglądałam. Bardzo pozytywny program. Super rodzinka!!! Wspaniali jesteście!

  • dziś ostatnia powtórka z nami w tv, potem pewnie udostępnia już fotki z naszego odcinka :) na oficjalnej stronie Justyny
  • Dostaliśmy album !!!! ale płyty z fotkami nam nie dali ... będziemy walczyć!!!!
  • A czy można gdzies zobaczyć w sici? Bo chciałam wczoraj obejrzeć (nawet nie wiedziałam ze to ktoś z forum, tylko tak szukałam coś ciekawego po programach) i niestety przegapiłam :(
    Jakby ktoś wiedział gdzie można w sieci obejrzeć byłabym wdzięczna.
  • na razie zamieścili kilka fotek z planu zdjęciowego...głównie z Justyną...ale gdzieniegdzie też my :)....

    http://justynasteczkowska.pl/pl/galeria/Odcinek_2

    jest też pełna galeria rodziny numer 1


    niedługo powinni zamieścić też odcinki...

  • Śliczna rodzinka. Bezbłędny jest chlopczyk bez zebów (moja się nie może już doczekać kiedy jej wypadną) :)
  • dziś odcinek z rodziną Szumanów...ale im się trafiło....wszystkie powtórki w Święta akurat...ale cóż...nagramy im ... :)
  • Słuchajcie....dużo dostaję pytań kiedy nasz odcinek ukaże się w necie....nie wiem....ale mam płytę, którą mogę w obieg wysłać listem poleconym...jeśli są chętni....Mogę mieć zgrane tam 4 pierwsze odcinki...Jest ktoś chętny?

  • ja też:)

  • ok :)

    wg pierwszeństwa....Dominika...odśwież mi adres swój na priva wyślę, albo Szymon Ci podrzuci....a potem albo podeślesz Taji...albo mi zwrócisz i ja podam dalej:)
  • Dobra to Dominika może mi wysłać a ja potem podam dalej! 

    @MamaMika weź adres od mojej siostry :)
  • Ja też jestem chętna :)
  • Bardzo wzruszający
  • a mi się nie otwiera.....
  • Właśnie obejrzałam Fotorodzinkę. Sylwia1974 - jesteście CUDOWNI :-*
  • Pięknie!!!
  • Dodam tylko, że na stronce są 3 odcinki i wszystkie fajne. Podoba mi się sposób pokazania tych rodzin - prawdziwie o problemach, ale też o najważniejszym - miłości, która ich łączy, pojawiają się też słowa o Bogu (pomimo komercyjnej stacji, nie zostały wycięte).
  • @Sylwia1974-prześlicznie :)
    buziaki i uściski dla moich ulubionych uczennic i dla futrzastych domowników :)
  • @Sylwia1974
    gratulacje!
    aż się popłakałam ze wzruszenia...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.