Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Fotorodzinka

12467

Komentarz

  • jestem zachwycona. Piękni jesteście.
  • nie ...no pięknych to oni z nas zrobili   :)) :D
  • nie ...no pięknych to oni z nas zrobili   :)) :D
    No właśnie najpiekniejsi to Wy w domu byliście
    :)



    Jestescie:)
  • a wiesz że te zdjęcia w "salonie" to zakamuflowane szafki?

    :D
    o! a ja sobie myślałam... jak to możliwe, tyle osób w domu a tu cała ściana niezabudowana, tylko zdjęcia sobie wieszają ;)  
    :))
  • edytowano kwiecień 2013
    kurcze
    jak dużo zależy od zagospodarowania przestrzeni
    cały czas o tym myślałam, jak oglądałam pierwszy odcinek (wcześniej obejrzałam drugi)
    ci pierwsi też by mieli porządek, nawet na tej małej powierzchni na taką liczbę osób, gdyby mieli szafy do sufitu, pod łóżkami szuflady itp.
  • nie ...no pięknych to oni z nas zrobili   :)) :D



    Właśnie miałam pisać - ekipa chyba nie zdaje sobie sprawy, że Waszego piękna nie ma potrzeby poprawiać. Takie już maja spaczone spojrzenie.

    Najpiękniejsi byliście w domu i naturalni. Moim zdaniem stylizacja nic Wam nie dodała.

  • nie ...no pięknych to oni z nas zrobili   :)) :D
    No właśnie najpiekniejsi to Wy w domu byliście
    :)



    Jestescie:)
    Mam najbliższą sąsiadkę po wizażu i czasem robi mnie na "bóstwo"...ale zwykle się wzbraniam...albo po prostu nie mam czasu na takie sprawy....wtedy też chciała mnie "udoskonalić"przed najazdem polsatu...ale to nie naturalne dla mnie by o 8 rano przy śniadaniu być w makijażu , z piękną fryzurą....po co robić z siebie kogoś, kim się nie jest...potem nikt nie zauważa tego co ma się naprawdę...
  • edytowano kwiecień 2013
    nie ...no pięknych to oni z nas zrobili   :)) :D



    Właśnie miałam pisać - ekipa chyba nie zdaje sobie sprawy, że Waszego piękna nie ma potrzeby poprawiać. Takie już maja spaczone spojrzenie.

    Najpiękniejsi byliście w domu i naturalni. Moim zdaniem stylizacja nic Wam nie dodała.
    Ale z punktu widzenia kobiety....fajnie było się zobaczyć w tej ładniejszej wersji...mamy album i na kilku fotkach sie sobie bardzo podobam  :\">

    kobieca próżność wzięła górę hihihi
  • obejrzałam - jesteście wspaniali, nabrałam chęci na 7mkę dzieci :-)
  • oooo cieszę się, że Ci się udało  ;)



    to ile Ci do nas brakuje?????
    siedem to pełnia!
  • dużo brakuje, znaczy się czwórki...
    i to raczej byłby cud...
  • aaaaa    no tak.....troje to już fajna rodzinka  ;)
    a cuda się zdarzają 
    :)
  • Na prośbę Agnieszki ( bohaterka 19 odc. "Ach co to był za ślub" ) zamieszczam jej list...Nie udało jej się zalogować i dodać osobiście komentarza...Nie ma też zbytnio czasu na forum...najmłodsze dzieci to drobiażdżek:)
    Proszę :


    Oglądam na bieżąco odcinki "Fotorodzinki", cudowny program szkoda tylko, że
    w takiej niszowej stacji. Mogliby puścić na Polsacie, bo warto pokazać jak
    naprawdę piękne są rodziny wielodzietne. Nie chwaląc się to my z Justyną to
    zaczęliśmy, a mało kto wie, że w tym wzruszającym liście, który cytowała Justyna
    było zawarte to, co dotyka wielu rodzin przy każdym pojawiającym się nowym
    dziecku ze strony otoczenia,. Byłam w 7 miesiącu ciąży, kiedy kręcono z nami
    odcinek, z ósmym dzieckiem i tak strasznie dostałam od rodziny w prezencie
    "uprzejmości" (jak nigdy aż w takim nasileniu), że zwyczajnie wyżaliłam się
    obcej kobiecie, która też pochodzi z rodziny, gdzie było ich dziewięcioro. To
    był taki moment kryzysu i tak to się zaczęło ...i cieszę się, że poszło dalej
    :)Jeszcze sprostuję, że nie jesteśmy neonami ani nie należymy do żadnej
    wspólnoty, ot tradycyjni porządni katolicy :)
    Pozdrawiam wszystkich bo jestem
    nowa :)


  • a może by tak napisać jakiś list pochwalny do tej stacji, hę?
    ja nie mam tv, ale jak czasem u rodziców zaglądam to mam wrażenie, że ludzie odpowiedzialni za ramówkę uważają że telewidzowie to za przeproszeniem debile

    a ten program jest fajny, wesoły, rozrywkowy, ale też wartościowy!
    może warto jakoś zareagować skoro w tym morzu badziewia udało im się wypuścić też coś sensownego
  • też o tym myślałam....bo nawet mi trochę było przykro, że w takim polsat cafe będziemy...ale...nie wiem, czy przyniosłoby to większe owoce, gdyby taki program nadała np religia.tv....więc po czasie zaczęłam to doceniać...zwłaszcza, że dostałam wiele impulsów bardzo pozytywnych od zupełnie obcych osób
  • nie no, najlepiej jakby to telewizja publiczna puściła

    nie  myślałam o religia.tv, ale raczej o zwykłym polsacie, albo tvn
    z tym listem miałam na myśli to, żeby ludzie od ramówki zobaczyli, że odbiorcy chcą też coś wartościowego obejrzeć, rozrywkę na poziomie a nie teleturnieje z celebrytami, gdzie się polewają kisielem czy inne głupoty
  • edytowano kwiecień 2013
    można pisać przez portal:
    http://www.polsatcafe.pl/Kontakt,2936/index.html

    podobno jeden taki głos liczą jak 100 odbiorców, więc opłaca się reagować, tym bardziej, że zasłużyli,
    miłe rzeczy chyba łatwiej się pisze
  • Napisałam tak:

    Dzień dobry,
    chciałabym bardzo serdecznie podziękować za emisję programu "Fotorodzinka" Justyny Steczkowskiej.
    Bardzo podoba mi się sposób, w jaki przedstawione są w nim rodziny - naturalny, radosny, ciepły. Program wyróżniają też promowane przez niego wartości - wyraźne zwrócenie się w kierunku "być" a nie "mieć". W ten sposób wielodzietność została w nim doceniona.

    Chętnie obejrzałabym więcej tego typu programów.
    Dziękuję i pozdrawiam
    Joanna z Warszawy
  • Sylwia - ja tylko powtórzę za przedmówcami - piękni jesteście! I bardzo inspirujący :), serio, serio.
    Przesłałam linkę do programu przyjaciołom i rodzinie, będę słać dalej.
    k.

  • I ja od kilku dni nie mogę przestać o Was myśleć. Teraz chyba też będę o rodzinie Agnieszki z "Ach co to był za ślub". Wiele pytań chodzi mi po głowie :) ale to - jeśli można - prywatnie? :) Pozdrawiam serdecznie :)
  • To do Sylwii 1974 jest :)
  • można prywatnie :-)
    może np na meila swytyk@wp.pl  ?  tylko prosze wtedy o podpis zgodny z nickiem forumowym ;-)

  • kto jeszcze nie oglądał nowego odcinka o rodzinie co poniektórym znanej z reala. Kapitalny odcinek, osobiście była w szoku, jacy oni spokojni i piękni.

    Rodzice mówią o Bogu, który daje życie, a ipla o dzieciach, którymi ich los obdarzył 
    :-/
  • Mam podobne odczucia do Ciebie Aneto ;-)

    ale jak to już niejedna osoba zauważyła jak na komercyjna tv to i tak dobrze, że nie wycięli wszystkich wypowiedzi o zabarwieniu religijnym...bo jak byliśmy np w programie czarno na białym to pokazali tylko fragmenty poprawne politycznie i wszystko co choćby ocierało się o Boga wycięto...Jak Szymon mówił pani redaktor, że jest jeszcze coś takiego jak zaufanie Bogu w kontekście tego czy każde nowe dziecko było wplanowane w rodzinny budżet....pani robiła coraz większe oczy jakby nie dowierzając w to co on mówi.... :D

    (czyt. bo z pewnością nie wierzyła)
  • Agnieszko,
    obejrzałam przed chwilą odcinek "ach co to był za ślub" z Wami
    mam jeszcze oczy pełne wzruszenia
    jesteście piękni, dzieci cudowne
    dziękuję za Twoją odwagę
    podziwiam

    :x
  • @Joanna napisałam wiadomość do polsat cafe, ściągnęłam treść, bo dobrze napisałaś, niech maja więcej takich sygnałów.
  • wspaniała rodzina- i ja taka malutka z moją czwóreczką...
  • @agn miałam nadzieję, że się odezwiesz :)

    obejrzałam kilka odcinków o ślubach i odcinek z Wam jest zdecydowanie najciekawszy, dobrze że tak się stało, że zrobili program z Wami i się zainspirowali, bo Fotorodzinka wymiata ;)
  • a poza tym, już nie mogę, jak JS zachwala mieszkanie razem przed ślubem

    tak to, to robi na mnie świetne wrażenie, bardzo zaskakujące - jak potrafi ładnie powiedzieć o rodzicach, o rodzinie, o wartościach; jak potrafi docenić dobre strony drugiej osoby, wydobyć urodę i wewnętrzne piękno; uszanować klimat tych domów, nie robi min, nie robi dziwnych komentarzy, jest całkowicie pozytywna

    ale w kilku odcinkach jest wyraźna z jej strony promocja życia razem przed ślubem, wrrr...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.