Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o edukacji domowej, ale bałeś się zapytać

11819202123

Komentarz

• A Sawiccy?
    Podziękowali 1Aniela
  • A ćwiczeniami nikt nie chce się wspomóc?
    Do piątej klasy prawie puste. Do trzeciej gimbazy (teraz ósmej) też...
    Komu?
    Żal wywalić a najbliższe 7 lat nie przewiduję piątoklasisty. Ósma będzie za dwa lata. Trzymać nie będę
  • Ja do trzeciej gimnazjum może ....
    Jak masz gdzie przytrzymać zanim się dowiem
  • Mam
    Leżą sobie i czekają..
  • @Bea- jednak nie potrzebujemy tych książek, dzięki
    Podziękowali 1Bea
  • Czy 5latki maja obowiązek przedszkolny?
  • Nie
    Podziękowali 1Basja
  • Dzieki @Aneczka08 tak myslalam.
  • No w sumie to 5-latka kończąca 6 lat w grudniu musi chodzić aktualnie do zerówki. 
  • To oczywiste raczej. Moja jest rocznikową pięciolatką, sześć ma w przyszłym. ;)

• Szanowni forowicze kto tutaj z Was jest w ED w Kolegium Św. Rodziny w Łomiankach ? Szukam czegoś o ich szkole od praktyków dla znajomych co się przenoszą na ED z córką.
  • Moja sąsiadka ma tam córkę w III gimnazjum. Myślę, że chętnie się podzieli wrażeniami.
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Agnieszka82 powiedział(a):
    Szanowni forowicze kto tutaj z Was jest w ED w Kolegium Św. Rodziny w Łomiankach ? Szukam czegoś o ich szkole od praktyków dla znajomych co się przenoszą na ED z córką.
    Poleć im Moracza, miałam z nimi kontakt, znam tam też kogoś i obstaje za Moraczewski.
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Dziękuję ogromnie. @Katarzyna dam znajomym znać, w razie co poproszę Ciebie o namiar do Twojej znajomej.
    @Aneczka08 znajomi są z okolic Legionowa więc te Łomianki dla nich najbliżej. Ale o Moraczu też im opowiadam do wypeku:)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Mam pytanie, nie wiem czy dobry wątek ale potrzebna mi rada, my nie w ed ale ze wzgl na niedosłuch Zosi muszę dużo sama z nią pracować. Zosia ma problem z lekturami, chcemy czytać razem i tłumaczyć lektury, jako formę utrwalenia robić lapbooki tylko w praktyce nie bardzo wiem jak (treść) czy znalazłaby się osoba która na priv mogłaby mi wyjaśnić to i owo odnośnie tego jak dobrze przerobić lekturę? 
  • Czy w liceum też jest rejonizacja? Czy musze zapisać syna do szkoły w moim województwie? Teraz jesteśmy zapisani w szkole pod Warszawą.
  • Czy mógłby mi ktoś napisać w prostych krokach, co muszę zrobić, żeby dzieci zapisać na ED? 
    Pewnie było, ale czasy się zmieniły...
  • To jest aktualnie dość niejasne.
    Skontaktuj się najlepiej ze szkoła, do której chcesz zapisac dzieci w ED.
    Podziękowali 1kika0
  • Szukam Liceum Ed w Wielkopolsce. Wiem o Dawidzie ale czy jest jeszcze jakieś?
  • Czy od czwartej klasy dzieciaki mają dwa języki obce?
  • @awia jest LO MMS w Ostrowie wielkopolskim odział Koszarawy 
  • @zapominajka jestescie tam? Wiesz coś o tej szkole? Jeśli tak to mogę na priv?
  • A coś jeszcze????

• Uff, to dobrze. Dziękuję. Dwa języki jakoś za dużo mi się wydawało. A ja tak miałam w podstawówce, o ile dobrze pamiętam.
  • Jeszcze z tego co wiem, liceum im. Romka Strzałkowskiego prowadzi ED w Poznaniu i szkoła Otwarte Drzwi też ma liceum, sprawdzałam w zeszłym roku.
    Podziękowali 1awia
  • Dziękuję będę jutro dzwonić. 
  • A ktoś z was ma tam dzieci?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.