Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekolekcje rodzinne w Kalwarii Pacławskiej

123578

Komentarz

  • osz kurcze.. To rzeczywiscie jakis dziwny level; pewnie po wylaniu Ducha badz innym spoczynku :D
  • Eeeeeeeeeeee... nie. Definitywnie nie. Nie.

    ;)
  • edytowano marzec 2014
    Moje przyjmują wzorowe postawy modlitewne :)

    image
  • Z drugiej strony należy mobilizować swoje dzieci jak się da, dawać im przykład, żeby w kościele zachowywały się dobrze. Dziwnie wyglądają podczas Mszy ośmio, dziewięciolatkowie którzy zachowują się jak dwulatki. Wiadomo, nie zawsze jesteśmy w stanie zapanować nad nimi, człowiek jest grzeszny z natury, ale musimy dążyć do doskonałości :D Nie przyzwalajmy tym, którzy już rozumieją w czym uczestniczą na nieodpowiednie zachowanie. Wszystkim nam się zdarzają chwile słabości, rozproszenia, ale trzeba z tym walczyć i dzieci muszą w nas widzieć wzór do naśladowania. Zwłaszcza podczas modlitwy.
  • Up, up!
    Czy coś wiadomo o potwierdzeniach?
    czy każdy kto wpłacił zaliczkę ma automatycznie bilecik?

  • Myślę że tak - możecie być  spokojni. 
  • cos nam się finansowo sypie. to znak  "nie jechać" czy to złe mieszajom i zniechcencajom? bo jakieś obawy mnie naszły... :(
  • Mam listę od księdza. Będę na razie pisać maile z prośbą o telefon, żeby pogadać, bo poczta lubi się maślaczyć. Trudno mi dojść po adresach mailowych i nazwiskach who is who, patrząc na nicki tutejsze (z wyjątkami, rzecz jasna :D ;) 

  • ech a ja sobie w tym roku powzdycham nt takich rekolekcji...moze za rok sie uda...
    a piesn Brodow teraz nam na codzien towarzyszy, dziewczyny moje uwielbiaja :-)
  • edytowano kwiecień 2014
    Uwaga, uwaga!!!
    To ogłoszenie umieszczę również na naszej stronie.
    Bardzo proszę wszystkich, którzy wcześniej napisali do księdza i zadeklarowali, że chcą jechać na Rekolekcje o jak najszybsze skontaktowanie się ze mną:

    studio_m20@yahoo.pl
    lub pod numerem telefonu 501 361 730

    Chciałabym już ostatecznie uporządkować listę, bo okazało się, że nie wszystkie maile doszły do księdza (prawdopodobnie poczta potraktowała je jako spam) i niektórzy nie zostali zapisani. Oczywiście, rodziny, które były na poprzednich rekolekcjach, korespondowały z księdzem i wpłaciły zaliczkę są na liście. Chodzi tu głównie o zgłoszenia nowych osób, których poczta księdza mogła "nie rozpoznać".

    Ci, którzy już kontaktowali się ze mną (nie z księdzem), rzecz jasna, nie muszą tego robić jeszcze raz. 

    Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie. Trzeba mi było wcześniej księdza odciążyć, bo jego rola powinna się sprowadzać do spraw duchowych, a nie przyziemno - organizacyjnych. 

    Ilość osób przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Teraz trzeba modlić się, żeby wszystko udało się zgrać i żeby można było wszystkich rozlokować. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji i, żeby te rekolekcje  przyniosły najlepsze owoce zgodne z Wolą Bożą.

  • @mona - a jakąś listę rezerwową też tworzysz?
  • Tworzę. Jestem zdesperowana i chciałabym, żeby wszyscy pojechali. Będę robić, co w mojej mocy, żeby się udało.
  • A można Ci się na tę listę rezerwową dopisać? Ale bez spinania kogokolwiek. Jak będą miejsca, to OK, jak nie będzie, to widać inne plany na lipiec nami pisane...
  • Ja już myślę o drugim turnusie....
  • @Lila - grunt to dobra kompania! Ponoć dla towarzystwa Cygan dał się powiesić - jako rzecze mądrość ludowa z moich rodzinnych stron ;-)
  • Katarzyna, to pisz na maila z zaznaczeniem ilości i wieku dzieci, bo to ważne przy rozlokowywaniu.
  • Lila, wszystko zależy od księdza i pomocy kleryków ;)

  • @mona- napisałam na podanego  maila. Jak nie dotrze, to jutro zadzwonię.
  • mi pozostaje cieszyć się na przyszłoroczne (mam nadzieję) rekolekcje...
  • Dotarło, tylko byłam w kościele i nie mogłam od razu odpowiedzieć. Kto następny? Piszcie plizzzzzzzzz, bo muszę wiedzieć ile osób jedzie. :-B
  • Mąż mój mówi, że chyba pisał. Bo nie mam nad tym kontroli żadnej, strasznie mnie to denerwuje ale ćwiczę poddaństwo ;) mężowi
  • Dzięki Lilce doszłam, że to Wy. Napisał enigmatycznie, że nie macie nic przeciwko zmianie miejsca ;)
  • Mona. 
    Miałem wypracowanie pisać? Zaliczka poszła, nowe miejsce podoba nam się nawet bardziej niż stare, co tu się rozwodzić. Mam jeszcze jeden więcej powód żeby czekać do wakacji...

    A tak w temacie postu. Chodzi za mną ostatnio coś takiego. Jak podoba wam się Kapela Brodów to to co robi Adam spodoba wam się również:
  • Znamy i lubimy. Może uda się nam jeszcze stworzyć śpiewnik rekolekcyjny.
  • edytowano kwiecień 2014
    To byłoby super.
    Z racji że nie jestem całkowicie niewrażliwy na dźwięki i lubię sobie pośpiewać (na pohybel otoczeniu) to byłoby fajnie wiedzieć czego się spodziewać od strony muzycznej i zawczasu się przygotować. 

    A tak dla potrzymania tematu (nie umiem wstawić filmiku tak jak wy to robicie ale wrzucam linka)
    Jacek Kowalski - Tryumf Krzyża.
  • edytowano kwiecień 2014

  • edytowano kwiecień 2014
    Belfer wystarczy umieścić samego linka bez "https://" 


  • mąż mój okazuje się wraca do pracy ( po urlopie ) w niedzielę 27go 
    musielibyśmy wyjechać w sobotę, więc nawet nas nie zgłaszałam 

    ale może jeśli będziemy mogli i nie będziemy przeszkadzać, to byśmy wpadli z wizytą ;)
  • Lista osób wysłana (100 osób) i będą tam przygotowywać dla nas miejsce. Jedzie z nami jeszcze jeden ksiądz. Będę w kontakcie z tymi, ktorzy są w "rezerwie", zobaczymy, co da się zrobić, ale już po wstępnych ustaleniach ;)
  • O matulu...nieźle... a ja nastawiałam się na kameralne rekolekcje  =))
    ta setka to z dziećmi?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.