Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekolekcje rodzinne w Kalwarii Pacławskiej

123468

Komentarz

  • samych nas 8.
  • co ło rety - to wielodzietni więc będzie circa ...tylko 12-14 rodzin
  • no tak, zapomniałam że patrzę na świat jeszcze jako detalistka  X_X
  • no to rządzić będziemy w tych Wambierzycach.;)
  • My nie - Pan Bóg.

  • E że Pan Bóg to nie podlega wątpliwości i nawet mówić o tym głośno nie trzeba. Jak tylu wielodzietnych Wambierzyce zobaczą to się Matka Boska ucieszy. Zwłaszcza że to Wspomożycielka Rodzin. :)
  • 17 rodzin + lista zapasowa. Nie jest tak dużo rodzin, ale dużo dzieci!   :) Księża prowadzący, klerycy i siostra potrzebują teraz naszej modlitwy, żeby to wszystko ogarnąć i dobrze nas poprowadzić. 
  • edytowano kwiecień 2014
    Rosea, belfer, w całej swej jasnej lakoniczności, nie podał mi nru telefonu do was :D
  • normalnie kocham go  =))
    już piszę na priva
  • edytowano kwiecień 2014
    Że mnie kochasz to się cieszę ale dlaczego ten ludek w Twoim wpisie ma taki ubaw to już nie rozumiem.
    ;)

    A tak tytułem klimatu wielkopostnego to wrzucam kolejny utwór który ostatnio za mną chodzi
    (dla odmiany współczesny ale instrumentarium już nie do końca - uwaga, najlepiej słuchać na słuchawkach).
    www.youtube.com/watch?v=sqXKKyGpXGI
  • Nasze córki zwalniają dwa miejsca. Maja w tym czasie obóz harcerski, właśnie dowiedziały sie o terminie. Będziemy tylko z chłopakami.
    @Mona, zgłosić to oficjalnie Tobie, czy Księdzu?
  • Najważniejsze miejsca w Wambierzycach już zaznaczone na mapie: kościół i boisko sportowe - to nie ja, bo ja raczej nie sportowa, ale moje dzieci.
  • W Kalwarii Pacławskiej poza nami ktoś korzystał z boiska?
  • Nie wiem, bo mnie to nie interesowało, :)
  • @Aniela będziecie w Wambierzycach???
  • Właściwie to ze względu na namorowe dzieci, he, he.
  • Super!!!
    Nawet nie wiesz jak się moi ucieszą :)
    Tylko Helenie żal będzie, bo na obóz w tym czasie jedzie...
  • oj, naszym też żal będzie...
  • Czy coś się stało z stroną www.familiabeata.pl/ ?
    Prosi żeby się logować czy coś .... :)
  • Mieli jakieś włamanie i przejściowe kłopoty, może jeszcze się nie uporali.
  • czy koszt rekolekcji się nie zmienił bo powoli myślimy o pakowaniu i wyjeździe.
  • O której godzinie w niedzielę trzeba się na miejscu stawić?
    Jakiś Kick-off czy coś ? :)
  • no właśnie też miałąm o to spytać. :)
  • edytowano lipiec 2014
    Wstawiam tutaj na wszelki wypadek wiadomość od księdza, bo mogłam niechcący kogoś przeoczyć.. 

    Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
    Cieszymy się tym, że dane nam będzie wspólnie przeżywać rekolekcje rodzinne w sanktuarium w Wambierzycach. Wymagają one od nas podjęcia pewnych przygotowań, zarówno od strony duchowej, jak również materialnej. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji; prośmy Pana Boga o to, żebyśmy wszyscy zdołali otworzyć się na Jego łaskę.
    Prosimy także o zabranie rzeczy potrzebnych do właściwego przeżywania rekolekcji, a więc: Pisma św., mszalika, notatnika (warto zapisywać pewne myśli, do których można później wracać. To zwiększa siłę oddziaływania Słowa Bożego; staje się Ono Źródłem, z którego można czerpać). Proszę o zabranie strojów liturgicznych dla ministrantów (komży i sutanek – jeśli takowe posiadają), strojów sportowych, piłek do gry, gier planszowych, instrumentów muzycznych i wszelkich innych przedmiotów, które są potrzebne dzieciom do zabaw.
    Chcę podkreślić, że w czasie rekolekcji dzieci pozostają pod opieką rodziców. Nie ma innej możliwości zorganizowania rekolekcji. Kadra, oczywiście, zapewni opiekę nad dziećmi, jednak nie na zasadzie pełniej (prawnej) odpowiedzialności.

    Przyjeżdżamy na miejsce w niedzielę 20. 07. do godz. 16.00.
    Rozlokowanie się do godz. 17.00
    17.15 – powitanie i słowo wstępne
    17.30 – kolacja
    19.00 – Msza św. z kazaniem
    20.30 – przybliżenie historii i duchowości Sanktuarium
    21.00 – apel jasnogórski a po nim spoczynek nocny i cisza nocna

    Do zobaczenia w Wambierzycach +
    x Piotr
  • Mam nadzieję, że wszyscy zdrowo i bez przygód wrócili do domu? :)

  • fajnie było szkoda że się skończyło
  • @gnome, a Ciebie to w ogóle nie kojarzę, serio :D
  • @Aniela no właśnie ja Ciebie też :)
    Szkoda.
    Generalnie nie sposób żebyśmy się nie widzieli a może i nie rozmawiali ale .... nikt nie miał forumowego nicka na szyi zawieszonego więc mogliśmy się nie rozpoznać :)

    W "nazarecie" mieszkaliśmy z żoną i synami.
  • @Odrobinka
    Jak teściowa przyjęła nocny najazd? :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.