Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Reklama, bezczelna jak inne ;) Sylwunia zaprasza :)

1246

Komentarz

  • @Agnieszka nie bij za brak podpisów :D

    uzupełnię , obiecuję ;)
  • edytowano czerwiec 2013
    To ja dorzucę fotki Sylwuniowych róż, które dziś dostałam, bo są zarąbiste! Jak je wyjęłam z pudełka, to pierwsze co zrobiłam, to je.... powąchałam!
    Bo wydawało mi się, że MUSZĄ pachnieć równie pięknie, jak wyglądają :D
    Stoją teraz w wazonie na komodzie i wcale już nie jestem taka pewna, że któraś z nauczycielek je dostanie... :\">
    Oto i one:

  • edytowano czerwiec 2013
    Zostałam w ostatniej chwili zaproszona na chrzest i bukieciki mi "wyszły".


  • No ja też dostałam więcej niż zamawiałam... stokrotne dzięki. Teraz chowam przed dziećmi do piątku. Słoneczniki piękne. I bukiecik gratis... dla mnie. Sylwunia, ty nigdy nie zarobisz na tych gratisach. Stokrotne dzięki.  =D>
  • @Berenika - odpisałam :) 
  • @Katia - ja na warsztaty chętna jestem zawsze :) lubię ludzi i lubię ich uczyć :) zwłaszcza bibułkowania :)
    a okolica naszych urodzin, kto wie, kto wie , czy to nie będzie dobry termin :) 

    ( to tez okolica urodzin Mamy Róży :D )
  • Ja dziś dostałam swój bukiet z niespodzianką i jestem zachwycona :) :) :)

    Przeogromie dziękuję , bo faktycznie jest tak, że mój bukiet jest zdecydowanie piękniejszy niż ten z obrazka. Coś ślicznego, podziwiam zmysł artystyczny i zdolności - ja takich nie posiadam - i jeszcze raz dziękuję , a ta niespodzianka będzie najlepszą ozdobą mojego wypoczynkowego pokoju

    ^:)^
  • edytowano czerwiec 2013
    Czytałam, że są ładniejsze niż na zdjęciach, ale sobie nie umiałam tego wyobrazić.... A jednak!
    Zdjęcia nie wkleję bo Sylwunia juz wkleiła :D

    Cudne!!!
    Żywe kwiaty się umywają!

    Dziękuję Sylwuniu!
    I za gratisowe maki!! Prześliczne :* :*

    :x @};-
  • Dostałam dzisiaj paczkę z kwiatami. Róże, bukiet i bukiecik-gratisik są prześliczne! Jestem zachwycona! Kwiaty są duże, zrobione z bardzo sztywnej bibuły. Wszystko wykonane niezwykle starannie. W przesyłce nic się nie zgniotło.
    DZIĘKUJĘ!
  • @Nika76, @AleksandraB, @manatta ;

    cieszę się, że jesteście zadowolone :) 

    polecam się na przyszłość :) i proszę o kilka słów komentarza także na http://www.artcart.pl/index.php/opinie oraz https://www.facebook.com/pages/ArtCart/299596406806982?ref=hl

    :)
  • edytowano czerwiec 2013
    @Berenika - bukieciki poszły ranną pocztą  ;)

    @Anna&;L - twoje - wieczorną ;) 



  • Ok, super, jutro ja prześlę chyba DPD, tylko adresik na priv poproszę.
  • Sylwuniu jak będziesz mieć wolne moce przerobowe to ugniotłabyś mi jednego słonecznika :) na stole w kuchni bym sobie postawiła:)


    P.S. nie musisz go wysyłać, możesz przywieść ;)
  • tajes :) 

    teraz zostały mi tylko storczyki dla ela99 i dekoracja dla Basja :) 
    a ponieważ rok szkolny się w końcu kończy ;) to odpadną mi tysiące spraw do załatwienia ;) 

    a po słonecznika sobie przyjedź ;) nie wiem albowiem, czy mąż mnie puści ;) 
  • Dostałam dziś już, dziękuję.
  • Dostałam i bardzo się cieszę :D
    Są naprawde bardzo ładne, mam nadzieje że wszystkich nauczycieli nie będzie jutro i coś zostanie dla mnie.
    Bukiecik już stoi na honorowym miejscu.
    Dziękuję bardzo !!!
  • edytowano czerwiec 2013
    cieszę się że dotarło bez uszczerbku :) 

    zapraszam ponownie :D
  • edytowano czerwiec 2013
    @Nika76, @AleksandraB, @manatta ;

    cieszę się, że jesteście zadowolone :) 

    polecam się na przyszłość :) i proszę o kilka słów komentarza także na http://www.artcart.pl/index.php/opinie oraz https://www.facebook.com/pages/ArtCart/299596406806982?ref=hl

    :)
    Poszedł komentarz :)
  • edytowano lipiec 2013
    pozwolę sobie podbić celem podziękowania tym, które zaufały zdjęciom :) i zamówiły kwiaty :)

    mamy wakacje od szkoły, ale imprezy imieninowo-urodzinowo-chrzcielno-rocznicowo-jakieś tam ;) z pewnością są i będą

    zachęcam wobec tego do zaglądania na https://www.facebook.com/pages/ArtCart/299596406806982ref=hl 

    na zachętę najnowsza odmiana ;) storczyka w dwóch wersjach :) 



  • Zdolniacha!
    =D>
  • Ten storczyk ze zdjęcia powyżej dotarł wczoraj do mnie. Jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciu, zakochałam sie w dziełach Sylwuni i zamawiam kolejnego storczyka. Zdecydowanie dom zyskuje na wyglądzie dzięki kwiatom od Sylwii.
  • @Basja - kiedy chrzest i chrzciny? czy jak wyślę pod koniec tygodnia to wystarczy?
  • Na początku sierpnia, więc jak najbardziej będzie ok :)
  • @Basja poszło :) 

    masz priv
  • edytowano lipiec 2013
    Chwalę się, chwalę i Sylwunię chwalę!
    Piękne kwiaty przyszły! A dokładniej ozdoba stołowa na obiad chrzcielny w postaci bluszczu oraz na świecę. Jestem zachwycona! :)
    Cuda tworzysz, takie delikatne, naturalne. Wyglądają jak żywe :)
    Pochwalę się jeszcze jak ubiorę stół na chrzest, bo teraz to tak szybcika :D

    image

    image

    image

    I jeszcze prezencik dostałam :D

    image
  • image

    tu miejsce na świecę będzie :)
  • edytowano lipiec 2013
    cieszę się :) 

    możesz jeszcze bardziej rozłożyć liście bluszczu :) tzn wygiąć je ;)
  • edytowano lipiec 2013
    Ja myślę, że w ogóle to uzyska cały swój blask jak rozłożę stół :)
  • dziękuję za zdjęcia :) 

    podpisane :D więc @Agnieszka będzie zadowolona ;)
  • i oczywiście z rady skorzystam :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.