Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pralki potrzebuje

124»

Komentarz

  • @Dorotak- podesłałabym Ci mojego męża, gdybyśmy bliżej mieszkali - u nas padł programator (po 3 latach), T. rozkręcił, obejrzał, poczytał w necie, zamówił nowy programator i zamontował - koszt 200 złotych, fachowiec min. 500 wołał (była nawet szansa zamknąć się w kilkunastu złotych, ale nie mogliśmy nigdzie znaleźć jednej brakującej części programatora, która była zepsuta (chyba trochę taki myk producenta, żeby nie można było zbyt łatwo samemu naprawić).
  • u nas pralka prawie działa , tylko niestety po naprawie cieknie
    ;)
  • Poprzednio mialam pralke Whirlpool, stara byla (stala nierozpakowana 6 lat, uzywalam od nowosci)ale jako nowa uzywalam. Wirowanie maks 400 obrotow, wiec pranie mokre sie wyvciagalo, ale prala dobrze. Gdyby miala z 1000 obrotow, to bym nie narzekala.
    Teraz mam Daewoo pralko-suszarke I sie psuje. Najpierw blokowalo sie zamykanie bebna (a jest tak elektronika naszpikowana, ze sie nie wlaczy, jak drzwiczki sie nie zamkna), a potem cos sie w niej osadzalo I sie nie wlaczala. Pierze dobrze, suszy tez, ale to psucie po niecalych 2 latach, to mi nie pasuje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.