Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Matka to nie kobieta (o koszulach nocnych i szlafrokach) ;)

uJauJa
edytowano październik 2013 w Ogólna
Już w kilku wątkach spamowałyśmy koszulami nocnymi do karmienia więc zakładam nowy wątek :)

Inspiracją do niego było dla mnie allegro, otóż szukając tam koszuli nocnej (w dziale z bielizną ) znajdujemy takie:
image

image

image


a na to samo hasło wchodząc w dział ciąża i macierzynstwo na pierwszych stronach są o takie:

image

image


Komentować już mi się nie chce, ale jak widać kobieta w ciąży czy z małym dzieckiem od razu dziecinnieje i potrzebuje infantylnego obrazka na brzuchu bo tylko wtedy taka koszula nadaje się do opiekowania się dzieckiem wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ;)

Zaraz poszukam jeszcze szlafroków, ale i fajnych koszul nocnych do karmienia :)

«134

Komentarz

  • nr 3 bardzo przyjemna 
  • Zgadzam sie z asiao, zeby jeszcze do takiej koszulki taką figurę dawali, to biorę ze dwadzieścia ;-)
  • image

    image

    image

    wklejam tylko obrazki linków nie podaję bo nie wiedzieć czemu koszula nocna w nazwie ciążowa, musi kosztować trzycyfrowo

    image ta bonprix tańsza :)

    i mój faworyt: image
    niestety bez rękawów więc dla mnie odpada, ale też bonprix i rozsądna cenowo :)
  • o bardzo ladne te ciazowe 
    ale w sumie to mozna kupic normalna tylko troche wieksza i bedzie ciazowa ;) 
    gorzej z koszula do karmienia bo taka powinna miec guziczki do rozpinania tudziez dostepny dekold zeby nie trzeba bylo calej "kiecy" zadzierac 
  • imageimage
    Może takie klimaty?

  • ja niewiem jak mozna spac w takim czyms sliskim brrr ....
  • Czy wszystkie modelki reklamujące nocną bieliznę muszą mieć taki kretyński wyraz twarzy? No litosci.
  • Asiao, no i dlatego się to szybko zdejmuje.
  • a to te śliskie nie ubiera się po to, żeby było co  zdjąć? ;)
  • Ekhm...
    Ja spie w spodniach flanelowych, podobnych do tych, i do tego koszulka jakas rozpinana ,albo na ramiaczkach- latwo z karmieniem pozniej, i spodnie sa super wygodne :-)
    Nie cierpie koszul nocnych, podwijaja sie i wiekszosc jest wlasnie taka mamusiowata ;-)
    W szpitalu dostane koszule do rodzenia, po porodzie bede tylko (jesli bedzie ok) jedna dobe, i mam zamiar wystepowac w moich rozowych spodniach, a co ;-)



  • mogę i w podkoszulce spać byle być w ciąży...

  • Nie cierpie koszul nocnych, podwijaja sie
    To zależy, co się w łóżku wyczynia ;) Mnie się nie podwijają :P
  • Ta z bonprix brązowa wydaje się być całkiem, całkiem. A w panikę wpadałam, bo wczoraj spotkałam sie z położną, która będzie mi towarzyszyć przy porodzie, i zapytała, czy już jestem SPAKOWANA  :O 
  • A ja tam lubię te zdziecinniałe z kotkami. Z tą klapą na guziki fajne są.

    A śliskie też bardzo lubię, ale to dla takich co to mogą sobie brykac zaraz po porodzie, ja tam nie mogię!! 
  • mogę i w podkoszulce spać byle być w ciąży...
    ja też
  • te na guziki po bokach - pierwsze z prezentowanych ciążowych są kiepskie, niepraktyczne, powoli się je odpina, powoli zapina, a w dodatku szybko się wyrabiają dziurki i potem człowiek lata z cyckami na wierzchu i wywiniętym śliniakiem, serio!
  • To się podepnę - a duże staniki do karmienia? Może bezfiszbinowe jakieś, hm? Rozmiarówka brytyjska 34/36 J/K. 
  • Lubię takie z dużymi dekoltami, ale co z tego  ;) 

    @Marcelina, mysli me w słowa ubrałaś! Kretyńskie - bardzo deliktanie ;)





  • i mój faworyt: image
    niestety bez rękawów więc dla mnie odpada, ale też bonprix i rozsądna cenowo :)
    O !!! Taką chcę !!!





  • i mój faworyt: image
    niestety bez rękawów więc dla mnie odpada, ale też bonprix i rozsądna cenowo :)
    O !!! Taką chcę !!!
    Phi, ja bym taką jako letnią sukienkę nosiła
    =))
    też mnie siem podoba :D
  • o bardzo ladne te ciazowe 
    ale w sumie to mozna kupic normalna tylko troche wieksza i bedzie ciazowa ;) 
    gorzej z koszula do karmienia bo taka powinna miec guziczki do rozpinania tudziez dostepny dekold zeby nie trzeba bylo calej "kiecy" zadzierac 
    masz rację, źle się wyraziłam :) chodziło mi o te do karmienia, bo ciążowa to praktycznie każda, trochę większa
  • He, he - spędziłam chyba tydzień ( z doskoku) w poszukiwaniach koszul ciążowo-karmiących. Albo bezsensowne, albo  nieadekwatnie drogie.
  • i nie bardzo też rozumiem dlaczego koszula ciążowa jest do karmienia :)
    przecież takich "wariatek" co karmią a jednocześnie są w ciąży jest baaardzo mało, a jednak po porodzie brzuch jest dużo mniejszy niż w 9 miesiącu ciąży, to po co kupować taką dużą do karmienia?
  • Uja, a ja powtorze - bedziecie szyli takie do karmienia jako Bomali? Zrobilam przeglad, mam nadajaca sie jedna koszule i dwie pizamy, wiec trzeba bedzie cos dokupic. Jak Bomali sie wyrobi do grudnia, to chetnie w Bomali :)
  • uJa, wchodzę na wątek i serio liczyłam, że po ten serii zdjęć z all pojawi się zdjęcie koszuli nocnej dla mam z  dziećmi pod serduszkiem... uszytej przez Bomali...

    jestem rozczarowana!
  • Uja, a ja powtorze - bedziecie szyli takie do karmienia jako Bomali? Zrobilam przeglad, mam nadajaca sie jedna koszule i dwie pizamy, wiec trzeba bedzie cos dokupic. Jak Bomali sie wyrobi do grudnia, to chetnie w Bomali :)
    Niezłe pozycjonowanie marki, nie @Lila?
  • na tą propozycję mama powiedziała że jest tylko jedna i chcemy ją zajechać :D:D
    ale potem stwierdziła że mam sobie wybrać materiał i pierwszy wzór będzie, tylko nigdzie nie znalazłam ładnej czarnej bawełny np. w drobne kwiatki
    :|

    @Elunia - ale w tych pierwszych 3 zalinkowanych nie dałabyś rady karmić prawda? a są ładne kobiece, proste i bez nadruków

    tak się składa, że nigdy nie miałam koszuli rozpinanej od góry, wszystkie były właśnie taki ejak te na górze, albo przedłużone tshirty, ewentualnie coś bardziej hmm "nocnego ;) " dlatego szukałam właśnie koszuli z rozcięciem z guzikami, z kopertowym dekoldem itp. i ciągle trafiałam na jakieś żyrafy wrrrrrrrrrrrrr,

    i w sumie nadal nie rozumiem, przecież ta koszula z żyrafą byłaby dużo atrakcyjniejsza i tańsza w produkcji gdyby nie ten nadruk
    poprostu dziwi mnie skąd społeczne przeświadczenie że jak kobieta ma dziecko to już musi rezygnować z "koronek" na rzecz infantylnych nadruków
    o ! ;)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.