Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

prozaiczne pytanie :)

24

Komentarz

  • edytowano listopad 2013
    a i jeszcze przyszła mi praktyczna wskazówka:
    - kiedy zmieniać pościel?
    - gdy zamiast szelestu słychać już "stukot" np. stóp na prześcieradle

    edit: to dla tych, co w pościeli głównie "na ślepo"
  • @argento, widzę, że mamy dokładnie ten sam system! Też zmieniamy ręczniki w kolejną trzecią środę tygodnia po drugiej letniej zorzy polarnej. Dokładnie co do joty, no chyba, że wtedy muł zaszczeka, to czekamy jeszcze kilka dni aż się kura się będzie niosła.
      A co do pościeli, to zmieniamy dopiero jak się wydrze, wtedy łatwiej schodzi..
  • Widzę, że panowie są ekspertami w dziedzinie zmiany pościeli. 
    Może takie pytanie należy zadać na jakimś typowo męskim forum.
    Zapytam męża, kiedy my zmieniamy pościel.
    ;)
  • Zmieniać w sobotę na niedzielę musi być  . I tak wszystko robi się w sobotę , sprząta pokoje , kuchnię , podłogi , łazienkę SOBOTA RZONDZI :D
    Podziękowali 1kiwi
  • Moje córeczki lubią się zamieniać na łóżka to i pościel każda ma inną co noc. 
  • To posciel sie zmienia ? A ja myslalam ze spi sie w niej, az sie rozpadnie...

     

    A na serio - ja co 2 tygodnie, bo leniwa jestem. Reczniki co tydzien. Bo leniwa jestem.

  • Adminy, wezta podwiescie ten watek. Aktualnie najlepszy na forumie!!!  =))
  • Istny masaż brzucha mam po tym wątku =))



    pościeli się nie zmienia

    pościel sama schodzi
  • zapytaj PPD
    B-)
  • A, to o Was pisał poseł kalifa Kordoby (no fakt, że w 973):  "Nie zobaczysz nić brudniejszego od nich! [chodzi o Europejczyków] Czyszczą się i myją tylko raz czy dwa razy w roku zimną wodą, ale ubrań swoich nie piorą, gdy je już na siebie włożą, noszą aż się rozpadną na strzępy".
  • Stuka dopiero po roku.
  • i oczywiście sprawa  kocyka jest do omówienia... ;)
    Nie jontsz! Kocyk jest! Ale... idę zmienić przescieradełko i kołdereczkę, oraz podusię. I beciki. Może TO zadziała. 
  • podusia niepotrzebusia dla malusia :D
  • Na podusi śpią moje dwie inne córusie, i ich tatusieniek, oraz ja, mamusinka słodka jak mufinka. 
  • Na podusi śpią moje dwie inne córusie, i ich tatusieniek, oraz ja, mamusinka słodka jak mufinka. 
    sorki za niezrozumianko :D
  • @andria,

    :D

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    go back to the trees!!!

     

    :(|) 

     

     

     

     

     

     

     

    3:-O
  • Ja mam pytanie, w temacie ,do kobiet zmieniajacych posciel z racji tego iz powiadaja ze kobieta zmienna jest co czesciej zmieniacie zdanie czy posciel?
  • Dodam ze ja nie zmieniam poscieli jestem wierna to nie jej wina że nie jest juz taka jak kiedys. Czy ktos kiedys myslał jak odrzucona sie czuje zmieniana posciel.
  • Na podusi śpią moje dwie inne córusie, i ich tatusieniek, oraz ja, mamusinka słodka jak mufinka. 
    Weź Ty już lepiej Mufineczko jedź na porodóweczkę i urodź swoją piękną, wynoszoną dumnie, Córeńkę ;).
  • Ja mam pytanie, w temacie ,do kobiet zmieniajacych posciel z racji tego iz powiadaja ze kobieta zmienna jest co czesciej zmieniacie zdanie czy posciel?
    Częściej zmieniam pościel.






    Chociaż.... jednak zdanie.






    Nie, jednak pościel
  • edytowano listopad 2013
    Następne pytanie jakie zadam to co ile zmieniacie bieliznę :) Może być??  :)

    szanowna pani raczy żartować,
    takie zadając pytanko...
    bo gacie są po to by grzać "interesa"
    jak kawa na wczesne śniadanko...

    więc nie ma potrzeby
    majta zdejmować
    bo gdzie interesa
    wtedy chować???

  • moczyłem moczyłem...ale za krótko...
    :D
  • Co...? Nie chcą zejść, nie? :))
    wiesz zeszłyby ale uświadomiłem sobie że jeszcze poprzednie nie odmokły...a teraz dość chłodno to szkoda tak bez łazić...
    ;)
  • Takie wątki to tylko na wielodzietnych :)) :)) :))
  • Na podusi śpią moje dwie inne córusie, i ich tatusieniek, oraz ja, mamusinka słodka jak mufinka. 
    Weź Ty już lepiej Mufineczko jedź na porodóweczkę i urodź swoją piękną, wynoszoną dumnie, Córeńkę ;).
    Nie szczuj mnie paskudko... Buziolki i fluidusie!!!
  • @argento, nie poznałam!!!
    :)
  • @argento, nie poznałam!!!
    :)
    Pościel zmienił ;)
    to nie poznałaś 
  • @argento, ja tu usypiam dziecko!

    =))

    a moczyłeś już dzisiaj w wannie...?

    niewymowne oczywiście ;)

    ATSD @Argento co ile tę wodę w wannie zmieniasz?
  • @Małgorzata32
    od razu zmieniasz...a skarpety lub onuce to myślisz że bez prania można???
  • edytowano listopad 2013
    A ja miewam czeste zmiany nastroju i to jest cudowne!!!!



    Beznadziejne....



    Cudowne!!!!



    Beznadziejne....



    Cudowne!!!!



    Beznadziejne....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.