Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

prozaiczne pytanie :)

13

Komentarz

  • edytowano listopad 2013
    A ja miewam czeste zmiany nastroju i to jest cudowne!!!!


    Beznadziejne....


    Cudowne!!!!


    Beznadziejne....


    Cudowne!!!!


    Beznadziejne....
    jak mogę coś poradzić to wybieraj zawsze taki strój aby był cudowny...a na stroje zakładaj coś seksownego...i bardzo dobrze że często zmieniasz...
    =))
  • Z bielizną sprawa jest jeszcze prostsza. Miesiąc na prawej stronie, potem miesiąc na lewej stronie, a potem na miesiąc na linkę na balkon do wietrzenia. To niebanalne rozwiązanie (por. ang. no-banal solution), jest o tyle genialniejsze, że odstarsza pieruny! Tylko z drugiej strony tej pierwszej, przyciąga osy. I kiedy sie zdejmuje z linki bieliznę trzeba sprawdzić czy skubańce sobie w niej jakiejś barci nie wydrążyły.
  • aaaa!!!
    poplakalam sie!!!

  • @ArturN ten Twój sposób jest świetny...ale można jeszcze dołożyć miesiąc przodem i potem na tył przerzucić...tylko w doopsko pije strasznie...choć da się po kilku dniach przyzwyczaić...

    Skarpetki np to też miesiąc na prawej stronie potem miesiąc na lewej...i miesiąc zamiana, ta skarpetka co była na prawej nodze na lewą i na odwrót...
  • @ArturN ten Twój sposób jest świetny...ale można jeszcze dołożyć miesiąc przodem i potem na tył przerzucić...tylko w doopsko pije strasznie...choć da się po kilku dniach przyzwyczaić...

    Skarpetki np to też miesiąc na prawej stronie potem miesiąc na lewej...i miesiąc zamiana, ta skarpetka co była na prawej nodze na lewą i na odwrót...
    a jeszcze później to się one nadają do rozbijania orzechów kokosowych....
  • Święta za pasem... Firany by trzeba w tym roku chyba zmienić...
    ja tylko w przestępnych zmieniam.
  • ale fajnie a ile się nauczyłam
  • nie wiem czy są  czy nie ja odkąd madzia ma pieluchy to raz na dzień a wcześniej to i 3 lub 4 razy w ciągu nocy
  • jak dobrze, że ktoś wyciągnął ten wątek... przypomniałam sobie, że trza pościel zmienić:-D
  • Raz do roku na Wielkanoc kapiel, to przy okazji nowe  reczniki, posciel. Skarpetek jeszcze nie zmieniam - dobrze mi sie do stop ulozyly i stoja same przed lozkiem. Tak mysle, ze na wiosne sobie nowe majtki kupie, bo te juz od niepamietnych czasow nosze.
  • my mamy w zwyczaju nowe majtki na Nowy Rok.
  • edytowano styczeń 2014
    Poczekaj aż nową kanapę dostaniesz  :))


    edit 

    do wpisu Ojejuju
  • A jak!!! Tylko stopke wsliznac w nie trzeba rankiem, jaka to oszczednosc czasu i wysilku:D Majtki tez do tylka sie dostosowaly, i jak tu zmieniac?
  • Uuu ale to znaczy, że na noc ściągasz do wietrzenia czy coś? Ja tam takich luksusów nie uznaję...
    Pościel chyba na wrzesień zmienię... albo na listopad... no teraz za nic mi się nie chce...
  • No cos Ty, majtki sciagac??? Za rozpustnice mnie masz??? Nie ma to jak utrwalony, swojski zapaszek.
  • Skarpetki tak, zdejmuje na noc, zeby sie od przescieradla nie brudzily.
  • takie skarpetki noszone miesiąc świetnie nadają się do szafy - zwija się je w kulki i układa na półkach i kwestia moli rozwiązana....
  • "Skarpetki tak, zdejmuje na noc, zeby sie od przescieradla nie brudzily."

    Chyba, że tak. U nas wszystko szare, w tym samym tonie, nic się od drugiego nie brudzi - polecam serdecznie. Takie tam szalone pomysły na różne kolory skarpet i prześcieradeł to ja może miałam... a nie, nigdy nie miałam.

  • edytowano styczeń 2014
    Właśnie szukam dużych prześcieradeł na aledrogo ;)
    jako ze nie lubię białych :D
    padło na szare :)) i czekoladowy brąz :)) żeby nam do większości kompletów pasowało

    Przez Was czekoladowe prześcieradło z czekoladą nie będzie mi się kojarzyć 
  • takie skarpetki noszone miesiąc świetnie nadają się do szafy - zwija się je w kulki i układa na półkach i kwestia moli rozwiązana....

    Wreszcie wiem czemu mole sie od nas wyniosły.
  • No teraz to już w każdym kolorze będę się doszukiwać "drugiego dna"
    Moje wieczory już nie będą takie beztroskie :))
  • Widziałam w innym wątku, że miałaś paznokcie na czarno pomalowane...
    tak się tylko zgrywasz, przyznaj, że chciałaś ukryć, że brudne :D
  • Ha ha ha 

    na brąz też czasem maluję :))
  • Wyczytałam w buraczanomocznym watku, że niektórzy sikają na niebiesko :))
  • Oczywiście! Nie chcemy być brudasami przecież!
  • A ja miałam zmienić w sobotę... Tera to się muszę dobrze nad tym zastanowić...
  • @PaniWiosna , dziękuję Ci bardzo... Wątek idealny na leżenie w pościeli, na okoliczność chorowania  :D
  •  łłooo matko miło powspominać  :D
  • wątek pra stary oczywiście i od razu łatwiej zabrać się za porządki adwentowe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.