Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawiacy & krakowiacy!!!Przyjdźcie na koncert!

edytowano grudzień 2013 w Polecamy
4 grudnia 2013 (środa g. 20) - Warszawa, Pracovnia Piosenki, ul. Popiełuszki 16 - koncert "Duchy Poetów" kameralny Marcin Styczeń w duecie z Bartkiem Caboniem, bilety w cenie 10 zł



Warto - prawda @Maciek i @Amica :-)))

Komentarz

  • Warto, Styczeń wymiata.
  • 8-> \:D/ :-\" no, to się wypowiedziałam :-)
  • ooo! lubię Stycznia też!
  • Myślałam,by dzieciakom kupić cd. Słyszałam we wnecie część. Super.
  • edytowano listopad 2013
    Styczeń wymiata...


    poprawnie po polsku powinno być chyba "W styczniu zamiecie"
    Warto, Styczeń wymiata.

  • edytowano listopad 2013
    4 grudnia 2013 (środa g. 20) - Warszawa, Pracovnia Piosenki, ul. Popiełuszki 
    @Pompejanka, dzięki Tobie odkryłam Styczna - dziękuję. Ale w środę o 20 to nie jest pora dla mnie...
  • Polecam się @Amica i cieszę się, że się podobało - a na koncert zapraszam. Kto przyjdzie???No kto???
  • edytowano grudzień 2013

    Koncert Grudniowe Głosy Grudniowe Losy
  • Tytuł wątku należałoby zmienić na: Warszawiacy i krakowianie przyjdźcie na koncerty.
  • Ponieważ z tej grafiki może być trudno odczytać poniżej dodatkowo:

    W związku ze zbliżającą się 32. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego oraz 43. rocznicą protestów Grudnia ‘70 planowane są dwa koncerty. Jeden z nich odbędzie się w Warszawie 13.12.2013 o godz. 20.00, ul. Hozjusza 2, sala Amicus, drugi w krakowkim Klubie Rotunda dnia 15.12.2013r. o godz 18:00. Usłyszeć będzie można piosenki z programu „Raport z oblężonego miasta” Przemysława Gintrowskiego, utwory do wierszy C. K. Norwida, Grzegorza Przemyka i Barbary Sadowskiej z muzyką Marcina Stycznia i Weroniki Kowalskiej oraz utwory Tadka, m.in. „Ballada grudniowa”. Wykonane będą również wiersze z tomiku „Głosy” Jana Polkowskiego poświęconego ofiarom grudnia 1970. Wystąpią: Tadek, Marcin Styczeń, Garwoliński Teatr Muzyczny Od Czapy, akompaniować będą : Mariusz Obijalski -fortepian, Piotr Bajus – gitara akustyczna, Dariusz Budkiewicz (DePress) – bas akustyczny
  • Na Facebooku taka informacja:

    WAGA!!!!! Z ogromnym żalem zawiadamiam, ze koncert z ważnych , niezależnych od organizatorów przyczyn został odwołany, a raczej przeniesiony na termin 02.03.2014, by wpisać się w dni upamiętniające Żołnierzy Wyklętych z nieco rozszerzonym repertuarem. Koncert w Warszawie 13.12.13 odbędzie sie bez zmian. Przepraszamy. I zapraszamy!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.