Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Rycerze Światła" w Warszawie -8 grudnia :)

edytowano grudzień 2013 w Polecamy
Będziemy z naszymi dzieciakami  w Warszawie, w parafii bł.Władysława z Gielniowa 8-go grudnia.
Tego dnia zespół Mocni w Duchu zaczyna rekolekcje.

Nasi mali Rycerze  grają koncert o godzinie 19-ej
8 grudnia, niedziela

Bardzo zapraszam, zwłaszcza z dziećmi. Jestem  przekonana, ze malcom się spodoba:)i Wam mam nadzieję też.


«1

Komentarz

  • Szkoda Daga,że nie napisałaś wczesniej,że będziecie w Poznaniu. Dostałam info od kogoś tego samego dnia i juz nie dałam rady. A bardzo bym chciała posłuchać z moimi dziećmi. Póki co kupię płytę...szkoda,że jej nie widziałam, kiedy zamawiałam książki.
  • Szkoda Daga,że nie napisałaś wczesniej,że będziecie w Poznaniu. Dostałam info od kogoś tego samego dnia i juz nie dałam rady. A bardzo bym chciała posłuchać z moimi dziećmi. Póki co kupię płytę...szkoda,że jej nie widziałam, kiedy zamawiałam książki.
    no tak. w Poznaniu nawet teraz drugi raz są:)

    ale bez dzieci;-)
  • będę podbijać i zapraszać:)
  • edytowano grudzień 2013
    @Anka
    @Haku
    @Pompejanka
    @Ula
    @ulaa
    @powołAnia
    @Małgorzata 32
    @predikata

    no wiem, wiem- żadna z Was nie mieszka na Ursusie...ale może sie wybierzecie?
  • SUPER!
    Może się uda.
    @Daga, a płytę będzie moiżna nabyć?

    A książki będziesz miała?
  • A o rekolekcjach możesz coś więcej napisać?
  • SUPER!
    Może się uda.
    @Daga, a płytę będzie moiżna nabyć?

    A książki będziesz miała?
    TAK. jak najbardziej. Zawsze jest stoisko dystrybucyjne:)

    Rekolekcje adwentowe od niedzieli do środy włącznie.
    Godzin dokładnych nie znam, bo jestesmy tylko w  niedzielę.

    w niedziele można przyjsc na 18 na msze a potem koncert- 50 minut:)
  • A te rekolekcje to też w parafii św Władysława?

    Czy u Jezuitów na Rakowieckiej?

    Mam zamiar się wybrać. Tyle, że nie wiem, jak to czasowo wyjdzie- bo sporo "imprez" na tę niedzielę się zwaliło.

    No i książkę z aytografem bym chciała. Da się?
    A Ty będziesz miała jakiś czas, żeby pogadać- np po koncercie. Wiesz...
  • A te rekolekcje to też w parafii św Władysława?

    Czy u Jezuitów na Rakowieckiej?

    Mam zamiar się wybrać. Tyle, że nie wiem, jak to czasowo wyjdzie- bo sporo "imprez" na tę niedzielę się zwaliło.

    No i książkę z aytografem bym chciała. Da się?
    A Ty będziesz miała jakiś czas, żeby pogadać- np po koncercie. Wiesz...
    na Ursynowie rekolekcje.

    PO koncercie mamy pizze i jedziemy jak najwczesniej do domu, bo dzieic do szkoły w pn.

    Ale bedę jeszcze w W-wie na dniach, @Anka pewnie  niedługo zapoda wiadomosc.
  • edytowano grudzień 2013

    Ursus? a nie Ursynow? 

    Raz pisałaś urus, a raz ursynów, a parafia p.w. bł.Władysława z Gielniowa to na Ursynowie jest. 

    Chyba, że chodzi o jakieś inne spotkanie na Ursusie, to sorry, że się wcięłam.

  • ursus? a nie ursynow?
    a jak napisalam? Ursus?

    kurde- zawsze mi sie mylą te dzielnice
    :\">
  • Gdzieś w początkowych wpisach jest Ursus, a potem Ursynów ;).
  • Gdzieś w początkowych wpisach jest Ursus, a potem Ursynów ;).
    no to już sie zakreciłam...a tyle razy tam byłam
    :O
    kurde- no teraz to już nie wiem:)
  • edytowano grudzień 2013
    Może to nie miejsce i czas, ale jestem zachwycona Małymi :) Rycerzami. Moje dzieci nawet dziś śpiewały "każdy może być święty.." Szkoda że mamy plany na niedzielę, bo chętnie bym je zabrała na koncert - ale to jednak daleka wyprawa :). Byłam na koncercie w Łodzi - było fantastycznie! Polecam wszystkim ...
  • Właśnie zamówiłam 2 płyty dla nas i dla dzieci. Mocni w Duchu , wstyd się przyznać, ale dopiero odkryłam. Daga, nie wiem czy to nie bezczelne, ale nie mogłabyś jakoś dac znać, jak znowu będą w Poznaniu, troszkę wcześniej co?Plsss
  • Może to nie miejsce i czas, ale jestem zachwycona Małymi :) Rycerzami. Moje dzieci nawet dziś śpiewały "każdy może być święty.." Szkoda że mamy plany na niedzielę, bo chętnie bym je zabrała na koncert - ale to jednak daleka wyprawa :). Byłam na koncercie w Łodzi - było fantastycznie! Polecam wszystkim ...
    w Łodzi  bedą w styczniu dwa wielkie, halowe:) 

    Moze wtedy? dzięki  za dobre słowo:) pozdrawiam .D

  • Właśnie zamówiłam 2 płyty dla nas i dla dzieci. Mocni w Duchu , wstyd się przyznać, ale dopiero odkryłam. Daga, nie wiem czy to nie bezczelne, ale nie mogłabyś jakoś dac znać, jak znowu będą w Poznaniu, troszkę wcześniej co?Plsss
    na razie nie widze Poznania do 2016...ale jak coś nagłego wpadnie to dam znać:)
  • podbiję, może ktoś się zdecyduje:)


  • w Łodzi  bedą w styczniu dwa wielkie, halowe:) 

    Moze wtedy? dzięki  za dobre słowo:) pozdrawiam .D

    Do Łodzi to mamy już zupełnie daleko ( ponad 250 km) ale dziękuję za zaproszenie :D. Pozdrawiam i życzę owocnych koncertów.
  • no to poprosimy o modlitwę aby udało sie dojechać...

    jesli sie nei zmieni nic do jutra to chyba nie było by roztropne ciagnąć dzieci...
  • A kiedy ruszacie?
  • Jutro ruszamy z dziecmi (dorośli już od dzisiaj)

    Ma sie ponoć poprawic pogoda do jutra.

    @Anka- msza jest na 18 a potem koncert.
    Super będzie się spotkać.
  • To super sie składa, bo L już przedpołudniem zaczyna turniej szermierczy.
    Będziemy na pewno.
  • O psiakostka!
    To w mojej okolicy a ja pewnie nie dam rady! :(
    Mamy jutro wystawe ikon i sie na 19 raczej nie wyrobie :(((

    Przy okazji, jakbyscie nie mieli co robic wczesniej w ciagu dnia to zapraszam na pl. Grzybowski so kosciola Wszystkich Swietych - od 8 rano do 20.
  • no niestety .My  jedziemy o 15 dopiero.

    A nasi mają niedzielę pracowitą  jak zwykle.Obstawiaja wszystkie msze sw.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.