Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię auto 9-osobowe.

edytowano marzec 2014 w Ogólna
I pewnie musi się nazywać Volkswagen T4. A może ktoś ma inne sugestie?
«1

Komentarz

  • Moze dwa osobowe :D
  • A może perspektywicznie...

















































    ...autobus? ;)
  • przerobiliśmy ten temat .....
    nie musi być to VW - my wybraliśmy Ford'a
  • Jakiego forda?
  • nie musi być T4, myślimy o T5. ;)
  • Na T5 nas nie stać, zresztą serwisowanie nowszych transporterów jest bardziej kosztowne.
  • Można jeszcze kupić mercedesa Vito, mamy od 2 miesięcy i na razie ok:)
  • nasz Ford  - to Ford Tourneo Custom, 9 osobowy
  • image
    ładny - podobny do nissana
    image
  • edytowano marzec 2014
    a już niedługo będziemy jeździć takim ;)
    image
    noooowy citroen też 9 osobowy
  • A my takim. Jakoś mnie to nie cieszy.

    image
  • Też nas to czeka
  • T4 są fajne, ale nasza juz jest wiekowa i na dodatek przerabialiśmy z 7. na ośmiomiejscową. :-/
  • edytowano marzec 2014
    Wcale nie wiem, czy są fajne. Albo są diesle, które mają silniki o małej mocy i wymagają skakania wokół nich, aby się nie psuły, albo benzynowe, które dużo palą. Wariant, którego potrzebujemy, czyli 4x4 istnieje niemal wyłącznie w wersjach dostawczych. Jeszcze nigdy nie mieliśmy tak zniechęcającej kwerendy po ogłoszeniach.
  • Nie dziwię się, że się nie cieszysz @Maciek. Też nam oferował jeden mechanik takie auto za 10tys - starszy od naszej sintry - no i w środku wyglądał jakby w nim na tej rozkładanej kanapie spały rodzinnie, ale włoszczyzny na zieleniaku...
  • edytowano marzec 2014
    Maciek, my taki mamy (znaczy nie 4x4) do sprzedania, ale moze od nas nie chcesz ?
  • edytowano marzec 2014
    Albo są diesle, które mają silniki o małej mocy i wymagają skakania wokół nich, aby się nie psuły, albo benzynowe, które dużo palą.

    Nasz diesel ma 2,5 litra, i nie trzeba koło niego skakac bo automatyczna skrzynia biegów i webasto o niego dbaja.
  • Dziękuję, ale po Voyagerze już nie chcemy więcej automatów.
  • edytowano marzec 2014
    Ponieważ skrzynię automatyczną da się naprawić tylko przy niewielkich usterkach. Jeżeli coś się więcej posypie, to trzeba ją wymieniać. A to są już bardzo duże koszty.

    Dodatkowo, jeżeli samochód z automatem się zepsuje, to nie można go holować, tylko trzeba wzywać lawetę. Z kolei jeżeli sama byś chciała pociągnąć przyczepę, to tylko bardzo lekką, bo inaczej skrzynia się rozpadnie.
  • a ja  tam lubię mojego automata ;-) Dodge Caravan- wygodny choć już nieźle zardzewiały 
  • Skrzyni automatycznej sie nie naprawia. Malo jest ludzi, co to potrafią. 
    Skrzynię sie wymienia na inną uzywaną (2 tys) i jest ok.
    Nasza dziala bez zarzutu, mozna holowac ale nie mozna przekraczac 20 km/h
  • Znalazłem coś dla nas :)

    image
  • Maciek tylko nie Peugota.
    Piotr
  • Może to auto.
    image
  • Nie wiedziałem, że tu takie zapotrzebowanie na takie auta. Niedawno szwagier sprzedawał T4 ze 120tys przebiegu za 18tys...
  • weź nie denerwuj porządnych ludzi
    >:)
  • my też szukamy

    ta toyota powyżej - dla nas jak znalazł - biorę ;)
  • A dla nas nie. 5 cm prześwitu nad drogą to jednak za mało.
  • o, rzeczywiście - nie zauważyłam
    @-)

    taaak - to też odpada
  • Masz na myśli: z kanapą w bagażniku?

    A gdzie bagaże? :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.