Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

poszukiwane miejsce do wakacjowania

1235»

Komentarz

  • TYLKO szczerze mówiąc bardziej pasuje na wyjazd we dwoje niż z dużą rodziną, bo miejsce w kamienicy bez podworka, placu zabaw  itp. 


    http://www.booking.com/hotel/pl/leonia.en-gb.html?

    sid=5e71b3bec3712b55f362de740f85ad18;dcid=1;ucfs=1;srfid=5006f0da2c320621495eb20f820ab2702c5c7cebX8
  • Jakiś nocleg komercyjny w okolicach Malborka proponujecie?
  • Co do miejsca do wakacjonowania;

    My bylismy na kempingu w Grecji .   Miejsce: Thalatta Camping  .
    Plaża fajna, ale co do czystosci to nie umywa sie do chorwackich kempingów.  
    No, ale ceny do lipca były spoko. 
  • Moze ktos polecic cos ciekawego w okolicach Soliny ? :) 
  • Solina- 2 h  ode mnie ;-)

  • Solina http://domkinadzapora.pl/ naszych przyjaciół. Tylko terminy wolne mają dopiero pod koniec sierpnia.
  • o fajne. szkoda ze nie za tydzien ;-/ 
  • szukamy sensownego i taniego noclegu w Krakowie, czy możecie coś polecić? będziemy w drodze z okolic Tarnowa do północnej Wielkopolski i mieliśmy zwiedzić Kraków, ale póki co noclegów nie możemy ustalić, pomóżcie, podrzućcie propozycje, bo młodzi nastawieni na Wawel są bardzo, bardzo (w przedszkolu przygotowywali przedstawienie o Krakowie i teraz chcą na żywe oczy zobaczyć :))
  • hop hop - może jednak ktoś zna jakieś miejsce w Krakowie?
  • @krajrogalikow

    PawelK oferuje noclegi w okolicy |Krakowa
  • Właśnie napisałem pw ;) W Krakowie też, ale zależy od liczby osób.

     

  • alez nam sie fartnelo w tym roku z miejscowkami! Tyle,ze my po Polsce jezdzimy. Polecam na wakacje z dziecmi
    1. Osrodek Jeziorak kolo Pszczewa. Domki, jezioro z ptactwem, strzezona plaza, plac zabaw, pycha jedzenie, wielka ptaszarnia, piekna okolica, lodki, mozna zeglowac.
    2. Rancho w dolinie, pojezierze drawskie. Cudo! Chcialabym zeby wlasciciele mnie adoptowali ;)
    3. Zedan (domki) w Sianozetach nad morzem. Plac zabaw 3 m od progu. Swietne domki, plaza czysta, nie tloczno. Zal wracac.

    Linki i (moze) zdjecia dodam jak do kompa sie dorwe.
  • kluska czekamy na linki ! 
  • W Krakowie można u zmartwychwstancow przy ul Pawlickiego. Nie było drogo a blisko centrum - przynajmniej dla rowerzystów
  • @dana
    na ich stronie nie ma informacji o noclegach, jak to załatwialiście?
  • Kontakt z netu, dzwonilismy na furte czy maja wolne miejsca. Można było korzystać z kuchni lub wykupić posiłki. Nie pamiętam dokładnie ceny ale raczej nie była wysoka. Gospodarze życzliwi. Oryginalna architektura w bonusie ;)
  • mieliśmy wyjeżdżać z mężem i chłopakami na Kaszuby od 19,
    ale mój mąż jedzie sam na wczasy odchudzające, dzięki Bogu w końcu .
    a ja zostaję sama z chłopakami i nie wiem gdzie jechać, mój 12 latek zanudzi się ze mną, ja jestem zmęczona jak pies otwieram te strony i patrze jak sroka w gnat.
  • Szukamy miejsca na niedługi wypoczynek w okolicach Karpacza. Od 12 do 20 września. Mamy zaproszenie na ślub mojego kuzyna na 13 września do Sosnówki k. Karpacza. Przyjęcie weselne odbędzie się w pensjonacie Korona Karkonoszy, ale nie ma możliwości wynająć tam pokoi na dłużej, bo żyją z imprez i gości weselnych/weekendowych. 

    Jeśli ktoś mógłby polecić coś ciekawego i niezbyt drogiego w okolicy, najlepiej agroturystykę, z atrakcjami dla dzieci to byłabym wdzięczna. Jedziemy z 4 dzieci, najmłodszy będzie miał 2 miesiące, reszta 2, 7 i 9 lat.
  • edytowano lipiec 2014
    ooo, manna, widze, ze podobny kierunek obralismy w te wakacje - tez bylismy w Pszczewie :)
    edit. tzn Wy w borowym mlynie, ale to tuz obok
  • Szukam miejsca na wakacje w Chorwacji, chcemy jechać w dwie rodziny 2+4 i 2+3, chodzi mi o miejscowość w miarę cichą i spokojną na północy Chorwacji, będę wdzięczna za podpowiedzi :)
  • Przypominam się nieśmiało,nasze Truskawkowo serdecznie zaprasza na wakacje,mamy jeszcze wolny domek 13 osobowy.Cały lipiec i sierpień do wyboru
  • To może nie kwatera, ale bardzo mnie zainteresowało to miejsce, planujemy się wybrać na 1 dzień w wakacje:
    Magiczne Ogrody w Janowcu, koło Kazimierza Dolnego http://www.magiczneogrody.com/
  • edytowano czerwiec 2015
    daj znać @Aniuszka czy tam jest fajnie bo my w te okolice jedziemy na początku września

    edit: a chyba Marta z Truskawkowa o tym mówiła, że kasa za duża jak na te atrakcje i dlatego nie byliśmy
  • My chyba dopiero w sierpniu się wybierzemy. Dam znać, jak się uda.
  • To jak bedziecie niedaleko zajrzyjcie też do nas
  • @Lila w sezonie 200 zl/doba. Za domek.
  • Kiedyś czytalam takiego bloga tuptam pogoglaj oni rowerami po Czeskich morawach jeździli, może opisują jakis kemping
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.