Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

W intencji maturzystów +++ :)

135678

Komentarz

  • Nasza też zadowolona wróciła :)
  • Dzisiaj matematyka
    +++
  • matematyka
    +++
  • edytowano maj 2017
    Owszem.
    Czekam w szpitalu na lek i na wieści od W. :smiley: 

    Za maturzystów +
  • U nas córka z polskiego bardzo zadowolona, a z matmy zła, bo było proste, a poplatala. No w sumie dużo ważniejsza dla niej rozszerzona matematyka. 
  • moja pierworodna bardzo zadowolona i z polskiego i matmy...angielskiego nie boi się wcale, kluczowa będzie rozszerzona matma...ale w sumie punkty nie będą jej z tego potrzebne...więc luzik ;)
  • Nasza zadowolona. :)
    Ano, zobaczymy. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Dziś moja ustny niemiecki i najbardziej się tego boimy, pisać umie ale ma wadę wymowy i mówienie to katorga ,zobaczymy, najwyżej w sierpniu poprawka +++

  • moja dziś angielski podstawa i rozszerzenie...
    na próbnej z podstawy miała 97%....ale nieco trema przed rozszerzoną wersją jest 
    Podziękowali 1Milamama
  • Nasz syn tylko rozszerzony angielski dziś
    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano maj 2017
    U nas też podwójny angielski dziś
    +
  • Angielski podobno łatwy.

    Podziękowali 1Milamama
  • Z angielskiego córka zadowolona, chociaż zmęczona dotarła do domu. Dziś rozszerzona matematyka.
    +
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Zaliczyła niemiecki ustny,dziś rozszerzona matematyka
    Podziękowali 1Katanna
  • +
    Podziękowali 2Katanna Zuczycha
  • +++
    Podziękowali 1Zuczycha
  • córka mówiła, że podstawa z angielskiego była banalna i czuła się jak na języku polskim :)
    ale podobno spory przeskok poziomu był na rozszerzeniu i tu różowo nie było...ale do rozszerzenia wystarczy podejść ;) jeśli komu na punktach nie zależy to luzik
    Podziękowali 2Zuczycha AgaMaria
  • u nas też rozszerzenie z matmy dziś
    Podziękowali 1Zuczycha
  • Moj tez, na dzień dobry miał problemy żołądkowe ... Moze to jednak emocje?+++
    Podziękowali 1Zuczycha
  • matematyka rozszerzona...
    moja z humanistycznej klasy i przystępuje ... ot takie sobie studia obmyśliła
    +++
    Podziękowali 2Zuczycha AgaMaria
  • moja twierdzi że do zdania była ,choć zadania z walcami nie ruszyła

  • moja córka zadanie z walcami na lekcji miała - takie samo

    ale doszła do połowy i ... się zawiesiła...i jest zła...bo wie , że generalnie proste było 

    jakaś bardzo zachwycona nie wróciła...ale jej to do niczego nie potrzebne...
  • Zmagań maturalnych ciąg dalszy. Gaba po sprawdzeniu odpowiedzi z matmy rozszerzonej obliczyła, że ma szansę na 60 -70, ale tyle się spodziewała i wystarczy na wybrany kierunek. Zdrowe podejście w sumie. Tylko starszy brat załamuje nad nią ręce :-D 
    Dziś ustny angielski to luzik. 
    Podziękowali 2Milamama AgaMaria
  • Moja cora po matmie rozszerzonej w sumie zadowolona, w piątek angielski ustny to się nie obawia, a po niedzieli geografia rozszerzona i ustny j.polski, tu ma trochę stres.
    +++
    Podziękowali 1Katanna
  • Moja Kasia dziś ro
    zszerzony WOS ,jutro pisemny niemiecki, a w poniedziałek ustny polski, zobaczymy
    Podziękowali 1Katanna
  • Nasz "orzeł" w sumie zadowolony.
    Najbardziej chyba polskiego sie obawia. Angielski to luzik.
    Został mu jeszcze niemiecki- podstawowy i rozszerzony i geografia rozszerzona. Tego aurat nie kumam, dlaczego m.in geografie wybrał, z powodu ktorej rok temu nie byl dopuszczony do matury.
    A w ogole wziął sobie 5 rozszerzen.
    Ciekawa strategia.
    Nic to. Mamy nadzieję ze cud sie zdarzy i zda ;)
    Podziękowali 3Katanna AgaMaria madzikg
  • bo nie można dodatkowych zdawać w podstawie a na rozszerzonych wystarczy być i dobrze byłoby coś wiedzieć, ale nie ma wymogu minimum 30%
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Nata jeszcze przed sobą ma w piątek ustny angielski. W przyszłym tygodniu rozszerzoną historię i ustny polski.
    Z rozszerzonej matmy w miarę zadowolona liczy na min. 40%.
    Podziękowali 2Katanna AgaMaria
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.