Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

W intencji maturzystów +++ :)

124678

Komentarz

  • Niemiecki ok.
    Została geografia rozszerzona- 16.05. No i ustne.
    Ufff powoli widac koniec
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Rzeczywiście, niezły maraton tyle rozszerzeń, ambitnie syn podszedł. U nas jutro polski ustny, lekki stresik, a we wtorek rozszerzona chemia, w sumie najważniejszy dla córki przedmiot.
  • jeszcze 3 przed nami...
    dziś ustny angielski 
    +++
    Podziękowali 2Milamama AgaMaria
  • u nas jeszcze tylko ustny polski w poniedziałek i koniec

  • @Agax4 u córki identycznie 
    Podziękowali 1Agax4
  • +
    Podziękowali 1Katanna
  • +
    Podziękowali 1Milamama
  • Jutro geografia
    Podziękowali 1Milamama
  • U córki chemia - ostatni już egzamin
    +
  • +
    Podziękowali 1Katanna
  • Peem Wam, że w terminie matur naszego pierworodnego byliśmy w drodze do Hiszpanii.
    I to chyba było najlepsze, co mogliśmy zrobić!
    Mniej nerwów dla syna, mniej mojego marudzenia...
    Okazało się (zupełnie przypadkowo ;) ) że to jego matura, nie moja ;) I że dał radę. I ja dałam radę nie pisać sms-ów ca 10 minut.

    Jeszcze tylko angielski w piątek, ale to luzik.

    Za dwa lata kolejna matura. Już myślę, gdzie z mężem tym razem pojedziemy. Ukuła nam się nowa świecka tradycja, której nie zamierzam zaprzepaścić :smiley: 
  • Angielski, ostatni. Hurra.

    Za maturzystów +
    Podziękowali 2Katanna AgaMaria
  • Zazdroszczę tego "wyluzowania" :))
    Jeszcze polski ustny został w czwartek.
    Historia była trudna.

    Ale to nie koniec moich nerwów bo jeszcze egzamin z rysunku na architekturę....
    Podziękowali 2Katanna AgaMaria
  • Dziś geografia, w czwartek j.polski ustny- tu największy stres. Za wszystkich maturzystów +++
    Podziękowali 1Katanna
  • ustny angielski w środę i matma w piatek
  • edytowano maj 2017
    U nas już po maturze, polski ustny na 100 %, dziękuję za modlitwę i nadal w intencji wszystkich maturzystów +++
  • edytowano maj 2017
    Zostali z ulubioną ciocią, która latała za nimi z kanapkami, robiła smoothie na wzmocnienie pamięci i prasowala koszulki na wf :)
    I oczywiście gotowała to, co lubią i odgrzewała obiadki.

    Dla tych, co nie wiedzą- ja tego wszystkiego nie robię. :smile: 

    Moze faktycznie chłopcy są inni, ale najstarszy jakoś nie protestowal na tę zamianę. Śmiał sie z mamusiek wystających pod szkołą i czekających na dziewietnastoletnich byczkow, żeby ich po trudach egzaminu przytulić do matczynego łona.
    Posmial sie i poszedl z kumplami na piwo :)
    Podziękowali 4Olesia Agax4 E.milia AgaMaria
  • edytowano maj 2017
    O maturach moich synów (poza polskim u starszego, gdzie było ostro... i skończyło się 74% :smiley: ) niewiele wiem. :smiley: 
    Córki trochę inaczej, ale tu co najwyżej czipsy kupiłam, żeby uczcić kolejny egzamin. Serio. Dają radę, choć córka obecna trochę troski oczekuje. ;)
    Dzisiaj angielski ustny na 13. Córka jeszcze śpi.
    I zostaną mi już tylko dwie matury do przeżycia. :smiley: 
    Podziękowali 2Agax4 AgaMaria
  • ja może nie histeryzuję, pod szkołą nie stoję itp.
    ale widzę po córce, że się stresuje i wsparcie rodziców potrzebne
    - przed pierwszym egzaminem prawie w nocy nie spała, brzuch ją bolał itp. - to siedziałam przy niej, nospy o 3 nad ranem szukałam...
    mąż ją do szkoły podwoził i odbierał bo akurat mógł a deszcz padał

    już mi najmłodsza wypomina, że jak ona będzie zdawać to pewnie się nie będziemy tak przejmować ;)

    Podziękowali 2AgaMaria Monika73
  • Nasza Gaba to spokój i luz, czasem wręcz jej zazdroszczę podejścia do życia ;-)  Ale bardzo doceniala naszą obecność. Wspólne przedmaturalne sniadanka z jajecznica taty i gorące obiadki. Mąż akurat pracował na miejscu, więc odwozil ją samochodem, bo normalnie jedzie dość długo z przesiadkami. Dodam, że na studniówkę pomogła jej się wyszykowac moja przyjaciółka, bo my już w górach na nartach byliśmy ;-) 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Nasz syn zostawiony sam sobie.
  • Małgosiu, na pewno świetnie sobie poradził, a jak po geografii? 
  • Geografia rozszerzona dopiero dziś o 14. 
    Podziękowali 3Katanna Milamama AgaMaria
  • @Katanna ;i jak córce chemia poszła? Pytam, bo też dawno temu ją zdawałam na maturze :) na jaki kierunek się wybiera?
  • Zadowolona :-)  A wybiera się na chemię na UW z dużym przekonaniem ;-)   Mam nadzieję, że da sobie radę. 
  • @Katanna pewnie że da sobie radę! Chemia jest fajna :)
    Podziękowali 3Katanna AgaMaria madzikg
  • Dziś j.polski ustny
    +++
    Podziękowali 1Katanna
  • Atsd...kiedy wyniki?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.