Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

W intencji maturzystów +++ :)

123578

Komentarz

  • Z ustnych w tym samym dniu, z pisemnych 30 czerwca 
  • Syn jutro polski ustny.
    Podziękowali 1Katanna
  • Skończyłam piątą maturę dzisiaj. Teraz czekamy na wyniki pisemnego polskiego, matmę i język sprawdziła. Za dwa lata ostatnia.
  • Znaczy piątą w życiu moim.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Kiedy są wyniki pisemnych?
    Bo ustne synowi poszły super- polski 95% i angielski 100% (że sie tak po matczynemu pochwalę dzieckiem ;) )


  • Super!  Gratulacje!  
    Wyniki pisemnych 30 czerwca, Milamama wyżej pisała ;-) 
    Podziękowali 1Cart
  • A, dzieki!
    Przeczytałam, ale zrozumiałam jakoś nie tak ;)
  • My też juz ufff...:) no chyba, że jeszcze egzaminy na studia, jeśli się w końcu dziewczę ostatecznie określi  z kierunkiem :wink:  
    Czekamy na wyniki pisemnego z j.polskiego i geografii, z matematyki sprawdziła sobie- 96%, z rozszerzonej tez nieźle ale bez konkretow póki co, angielski 93% i najsłabiej polski ustny 60%. Dziękujemy za modlitwę :)
    Podziękowali 4Ewasz Cart Katanna Agax4
  • Polski ustny do przodu. 
    Reszta niewiadoma.
    Został ustny niemiecki- w poniedziałek.
    Podziękowali 2Katanna Agax4
  • wszystko z matury zdane, czekanie na wyniki
    i jeszcze egzamin na studia końcem czerwca...
    Podziękowali 2Milamama Katanna
  • Dzisiaj zaczynają, niech im się wiedzie.
     U mnie chwila oddechu, za rok dopiero, ostatnia już.
  • U mnie dzisiaj pierwsza zdaje. 
  • U nas tez pierworodna :)
    Za wszystkich zdajacych +++
    Podziękowali 2hipolit Kika39
  • Za zdających +++
  • + i mojego syna Pawła polecam.
    Podziękowali 1balum
  • Za Wasze dzieci i wszystkich tegorocznych maturzystów+
    Podziękowali 1balum
  • Pierwsze koty za płoty  :).Wyszłam z matury zadowolona.  Doszłam do domu i doszukałam się trzech błędów - po pierwsze nie odniosłam się do fragmentu  tylko do całości Lalki, po drugie napisałam  że Wokulski tęsknił  za nieodwzjemnioną miłością do Łęckiej, no i zapomniałam policzyć słów  czy mam 250 :D
  • @Kika39 moja córka mówi (też pisze w tym roku), że trzeba było się odnieść zarówno do fragmentu, jak i do całości, więc nie jest to błąd :)  
    Podziękowali 1Kika39
  • edytowano maj 2019
    Ewasz powiedział(a):
    Skończyłam piątą maturę dzisiaj. Teraz czekamy na wyniki pisemnego polskiego, matmę i język sprawdziła. Za dwa lata ostatnia.

    No i przyszła ta ostatnia.
    Za mojego syna i wszystkich forumowych maturzystów.
  • U nas dwójka: córka i syn.  Dziś wieczorem idziemy na Błogosławeiństwo indywidualne dla maturzystów.
    Podziękowali 4Ewasz Gosia5 Monika73 madzikg
  • U mnie jutro matury zaczyna najstarszy. O światło Ducha Świętego dla wszystkich maturzystów ...
  • Moja najstarsza też jutro zaczyna matury.
    Podziękowali 4Ewasz Gosia5 Monika73 madzikg
  • edytowano maj 2019
    a ja mam nadzieję, że mój maturzysta zdąży wrócić do rana bo niedziela wieczór, a on utknął koło Magdeburga  :|
  • @In Spe  + i za wszystkich forumowych maturzystów.
    Podziękowali 1In Spe
  •  no bywa ciekawie z takim luzakiem w domu :D
  • edytowano maj 2019
    @Elunia to chyba nie kwestia płci.  Moja odebrała świadectwo  nawet nie zdążyła nam pokazać i pojechała na tydzień w góry. Wróciła,  mieliśmy gości więc nie odespała tylko z wszystkimi siedziała do północy.  Przygotowania ograniczyła do zakupienia zapasu długopisów. Dzisiaj coś tam przysiadła, żeby powtórzyć.  Ale w sumie jestem o nią spokojna. Ona chyba też.
    Za wszystkich maturzystów o światło Ducha Św.  +
    Podziękowali 4Ewasz Gosia5 Monika73 madzikg
  • Moja 2 maja wróciła z gór do domu. Była od niedzieli. Wczoraj wzięła młodszych braci na wycieczkę rowerową, a dzisiaj jest na urodzinach koleżanki. Ma wrócić przed 22. Twierdzi, że ci się miała nauczyć, to już się nauczyła i nic już nie pomoże nauka przed samym egzaminem.
    Podziękowali 1Monika73
  • OlaN. powiedział(a):
    Moja 2 maja wróciła z gór do domu. Była od niedzieli. Wczoraj wzięła młodszych braci na wycieczkę rowerową, a dzisiaj jest na urodzinach koleżanki. Ma wrócić przed 22. Twierdzi, że ci się miała nauczyć, to już się nauczyła i nic już nie pomoże nauka przed samym egzaminem.
    To akurat prawda.
    Warto się jednak wyspać i uważać na to, co się je  i pije przed maturką. 

    I nie wychodzić szybko, tylko dokładnie posprawdzać, w miarę możliwości po 10-15 minutach od napisania (żeby spojrzeć ,,świeżym okiem'').
    Podziękowali 1Monika73
  •  Za Waszych maturzystów +++ 
    Podziękowali 2Ewasz Aniela
  • Moja pierwsza maturzystka jutro pisze, podwójnie, to rozszerzenie na 14 takie dziwne mi się wydaje...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.