Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

W intencji maturzystów +++ :)

1234568»

Komentarz

  • Skończył dzisiaj. Angielskim. 
    Podziękowali 1kasha
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Komisja słyszała, ale wygląda na to, że komisji nie zależało.
    Żal mi jej, bo stres i emocje przecież, też uważam, że to nieludzkie.
    Komisja wredna i tyle. 
    Na egzaminach z angielskiego kilka razy zdarzyło się, że uczeń ewidentnie źle zrozumiał. Zawsze, ale to zawsze kazałam mu posłuchać jeszcze raz, by się zorientował. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji jak opisana powyżej. 
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Z poradnika, jak nie zdać ustnej matury z polskiego by koleżanka z klasy syna.

    Przeczytała pytanie ("Słowa jako obiekt marzeń w literaturze... ) Pomyślała, że trochę dziwnie sformułowane, ale ok. Słowa to też literatura w końcu ;)
    Przygotowała się, odpowiada. Po 10 minutach gadania, pani z komisji jakby się ocknęła i mówi, żeby przeczytała jeszcze raz pytanie.
    - "Słowa, jako obiekt marzeń..."
    - Nie, jeszcze raz pierwsze słowo.
    ...
    "SŁAWA jako obiekt marzeń..."
    - No właśnie, nie odpowiedziała pani poprawnie na pytanie, nie możemy uznać tej odpowiedzi, zapraszamy za rok.

     B) 
    O matko,no dziewczyna w stresie mogła się pomylić...
    Mogli jej dać szansę.
  • Moja jeszcze nie weszła, dzwoniła, że jest godzina opóźnienia...
  • No to kolej na moją. Zdrowaśką westchnijcie.
    Podziękowali 2Anna78 Ewasz
  • Dobrze poszło. Dzięki za wsparcie.  U nas koniec.
    Kto jeszcze został?
  • Mi Łukasz tłumaczył, że komisja nie ma prawa przerwać zdającemu, nawet jak opowiada przez 10 min. bzdury, natomiast "ludzka" komisja ma potem jeszcze 5 min na dyskusję i wtedy jesli zdajacego nie zatka ma jeszcze szanse sie wybronic, na tyle, zeby zdać (bo widac, ze ogólnie na duża wiedze, ale własnie nie zrozumiał pytania). I jeszcze mówił, ze bardzo ich uczulali na to, zeby kilka razy uważnie przeczytali pytanie, właśnie, zeby nie było pomyłek.
    My już tez po wszystkim, ustne zdane, pisemne zobaczymy, ale jest w miarę optymistą.
  • A to pierwsza podniosę temat po padzie :)
    Łukasz zdał :)
    Dzis będzie wiadomo, czy starczyło mu punktów na dość ambitne studia na PW - bo zdał całkiem przyzwoicie, oczywiście pomijając angielski, który zdał poniżej sredniej, ale zdał, a z tym była największa obawa. Podstawowy polski był nawet na 70 % pisemy, co było poniekad zaskoczeniem po wszystkich przebojach w trakcie roku szkolnego, matma 98 %/
    Rozszerzenia - mat - 70, fiz - 65, wiec całkiem ok.
    Podziękowali 2Katanna Monika73
  • Gratulacje! 

    Druga ;-) 
  • @Ula gratulacje dla Łukasza. Na co na PW?
    Moja matmę podstawę 100%, rozszerzenie też blisko, ile dokładnie nie pamiętam.  Resztę też ładnie.

    Podziękowali 1Katanna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.