Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznański Tydzień Rodziny do 26.maja

edytowano maj 2014 w Polecamy
Kochani,

W imieniu swoim i Danki serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Poznańskim Tygodniu Rodziny, organizowanym przez ZDR3+.
Link z wydarzeniami poniżej. Myślę, że to świetna okazja by spotkać się w orgowym gronie i przy okazji nawiązać nowe znajomości z wielodzietnymi.
Przybywajcie :-)!


«134

Komentarz

  • Ja już przybyłam dwa razy, było fajnie. Nie dam rady wiecej chyba :(
    Ale polecam wszystkim.
  • edytowano maj 2014
    bywamy, bywamy :)


  • a na Mszy w katedrze kto był niech się ujawni - łapka do góry 



    my byliśmy :) w składzie 2+5 bo dwie wybyły na rekolekcje dla gimnazjalistek
  • a w piątek idę z mężem na randkę i koncert :) dla wysokowielodzietnych :)
  • a kto na piknik idzie?????
  • mam znowu robić  transparent wielodzietni org?
  • Jaki Festyn??Gdzie?Co?jak?
  • edytowano maj 2014
    Jeżeli dobrze kojarzę - anuloczarnulo - akurat Ty mnie dobrze znasz. Ostatnio na spotkaniu Filomatek mówiłaś, że gdzie się nie ruszymy w Poznaniu to natykamy na siebie :)
  • edytowano maj 2014
    Nie wspominając już o Dance. A z sylwią1974 znam się z czasów, kiedy jeszcze dzieci nie miałyśmy (były takie)
    :)
  • Ale weźcie transparent - z chęcią zidentyfikuję innych z forum. Jak znam życie to znamy się przynajmniej z 1- 2 miejsc :)
  • Ech, my mamy urwanie głowy w tym tygodniu, choć największy stres akurat za nami
  • No Jo :))
    A w piątek nie będę - jestem trochę umoczona w PoTyRo, a do tego zwykłe życie (np. dziś pogrzeb i 3 zebrania w szkole)
  • Mnie tylko zastanawia ilu ludzi znam osobno jako nick, a osobno jako człowieka w realu :)
  • Super program! Pogadam z małżonkiem i może uda nam się przyjechać do Poznania. Szczególnie, że będzie szansa poznać forumowiczów.
  • no to transparent trza zrobić...będę podpisy znowu na nim zbierać - niech podpisze się kto się wstawi :) tak jak w ubiegłym roku :)
  • My idziemy na Mszę św prymicyjną na 14.15. Jesli potem za późno nie będzie-to znaczy nie wiem do której festyn planowany, to wpadniemy choć na chwilę.
  • festyn na Łęgach jest w nd
  • Może i my będziemy w nd. Kontakt do co poniektórych mam, więc będę dzwonić, jakby co.
  • Bóg zapłać, coraz większa i cięższa.. ;-)
  • No dobra, o której i gdzie to nieformalne spotkanie aktywu wielkopolskiego?
  • Ponawiam pytanie: o której i gdzie dokładniej, bo Łęgi to dość spory obszar
  • edytowano maj 2014
    13 - 19, park Jana Pawła II, od strony ulicy Żelazka
    Polub na FB to dowiesz się więcej :)

    https://www.facebook.com/pages/Poznański-Tydzień-Rodziny/308144845985458
  • @mamaa a my się gdzie spotykamy dokładniej?

    @sylwia1974 ?
  • Obawiam się, że będę latać i załatwiać. Ale spytaj Sylwii1974, Danki, albo Anuliczarnuli. To mnie palcem wskażą. Z chęcią dokonam coming out-u :)
  • Jak się nam uda dotrzeć, to dopytam
  • Tu jest plan festynu:
    https://www.facebook.com/pages/Poznański-Tydzień-Rodziny/308144845985458

    Dla bezfejsbukowych -strona tygodnia działa nadal (http://www.potyro.pl/)
  • @Gregorius
    trudne do określenia
    będę wszędzie :)
    nie wiem jakie zobowiazania ma mój mąż więc mi się trudno określić


    my dziś idziemy na koncert dla rodzin wysokowielodzietnych :)
  • Ha, to będe szukał transparentu forum ;) Albo 3+, albo.. bo ja wiem co tam jeszacze
  • Ja będę m.in. zaczepiać ludzi i wciągać ich w konkurs "Moja mama jest naj". Ale obawiam się, że krążących będzie więcej.
  • PIKNIK!!! Przypominam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.