Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak wyglądał świat przed potopem

edytowano czerwca 2014 w Arkan Noego
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • edytowano czerwca 2014
    Ciekawe...Dla zainteresowanych tym, jak wyglądali kiedyś ludzie polecam lekturę Objawień Anny Katarzyny Emmerich, niesamowite, baśniowe...

    Jakby co, kościelnie zatwierdzone
  • Dzieki za artykuly i wskazowki. Bardzo ciekawy temat.
  • Dużo bardziej spójne niz wiara w św. Ewolucję.
  • Szokujące dla mnie. 
  • >Powietrze przedpotopowej Ziemi było 
    chronione przed szkodliwym promieniowaniem dzięki warstwie ochronnej nad
    ziemską atmosferą, posiadało 32% tlenu (dziś 

    32% tlenu to stężenie wybuchowe

    Potop to jeden z tych elementów w biblii, które bardzo mi nie 'leżą'. Uśmiercić tyle niewinnych istnień dla jakiegoś dziwnego celu? Bez sensu.
  • edytowano czerwca 2014
    Co wy marudzicie, ;rzecież jeden nie dawno kanonizowany papież zatwierdził ewolucję jako mozliwośc Bożego działania. To, że się w tej sprawie mocno pomylił (jak w wielu innych) to taka beka
  • @PawelK zbawienie nie jest dziwnym celem.
  • W takim razie pokręcone są drogi do zbawienia.
  • Gatunki mogły zostać stworzone - w raju były jakie były, a po grzechu mogły ewoluować - nie wyobrażam sobie w raju miejsca dla zarodźca malarii np. 
  • A na naukach ksiądz mówił "raj" i pokazywał palcami cudzysłów...że to niby przenośnia stanu sprzed grzechu.
  • Co wy marudzicie,
    ------------------------------


    =)) =)) =))


    przecież  jeden nie dawno kanonizowany papież zatwierdził ewolucję jako możliwość Bożego działania
    ------------------------

    ja pierdziu...
    :(|)
  • edytowano czerwca 2014
    "pokręcone są drogi"

    A może perspektywa czyniąca z (kręcących jak pies flakiem) nałkofcóf (którzy co głupie 50 lat zmieniają zdanie), układ odniesienia, by oceniać Słowo Boże?

    "jeden nie dawno kanonizowany papież zatwierdził ewolucję jako mozliwośc Bożego działania"

    Nie ma tak dobrze. Kanonizacja Piusa XII - ładny pomysł ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.