Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

30 VI Celestynów LEŚNE ZAJĘCIA dla dzieci!

edytowano czerwiec 2014 w Polecamy
30 VI o godz.10.00 
odbędą się bardzo ciekawe zajęcia prowadzone przez leśników dla dzieci z ED i nie tylko ;)

w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie koło Otwocka

Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej (wiek ok. 2-4 kl), ale mogą być młodsze bądź starsze jeśli chcą.

Po zajęciach przewidywane jest ognisko (zrzucamy się na niewielkie koszty wynajęcia wiaty itp)
Trzeba wziąć swoje kiełbaski i co tam kto chce sobie usmażyć ;)

Okolica piękna, plac zabaw dla maluchów i mnóstwo ciekawych eksponatów.
Rodzice mile widziani, będziemy sobie mogli pogadać o tym i owym :D

Tylko wcześniej dobrze byłoby się zdeklarować, bo ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona. 
Zapraszam serdecznie!



«1

Komentarz

  • Do Celestynowa można dojechać kolejką, choć ze stacji do CEL jest spory kawałek przez las. Gdyby ktoś chciał, możemy umówić się na stacji i wspólnie przespacerować się do ośrodka. W razie czego, myślę, że jest możliwość przesunięcia zajęć jakieś pół godziny później. 
  • edytowano czerwiec 2014
    Są już pierwsi chętni
    Agnieszka + 3 dzieci (8, 10, 12 lat)
    Małgosia + .... dzieci (jest ich trochę :D)
    Skatarzyna  + 3 dzieci "lekcyjnych" + maluchy (tak wpisałam :D)
    Winda + 1 dziecko (9 lat) + 2 maluchy 
    Małgorzata + Weronika + maluchy
    Beata + 11sto-latek
    Marysia + 9 latek i maluch ;)
    Ania + 2 szkolnych ( + maluchów)
  • Jak mamy tylko jedno z zakresu, to się zapisywać? + dwie starsze (5 i 6 klasa) i 3. młodszych (zerówka i maluchy).
  • W razie czego to dzwońcie do mnie ;) 501 361 730
  • W razie czego, to zgłaszamy chęć, najwyżej nas wykreślisz, jak będziesz miała bardziej zwartą wiekowo grupę.
  • Byliśmy tam na lekcji rok temu i bardzo polecamy!!!
  • @Skatarzyna Nie wykreślę ;)
  • Może wpadniemy, ale na 2,5 godz max.
    dzieci lat 9 i 4 i 2, ale to ostatnie to nieedukowalne na razie
  • A co w programie?
  • W programie bardzo ciekawa lekcja o lesie prowadzona przez leśników, a potem ognisko. Trzeba przynieść swoje kiełbaski i to, co będziemy jeść.
  • korzonki, grzybki, jagody, dziczyzna. U mniepodwójne zapalenie uszu, nie wiem, czy dam radę
  • @Winda - dwa tygodnie - dasz radę :)
  • edytowano czerwiec 2014
    Przyjeżdżajcie, tylko muszę zrobić listę, żeby leśnicy wiedzieli na ile dzieci przygotować lekcje. Okazuje się, że moje dzieci starsze rozjeżdżają się po Polsce, więc lekcja będzie dla obcych ;)))  Ale i tak przyjdę, żeby sobie pogadać :D
  • My mamy dentystę u nas o 13. Byłąm w CELu nie raz, ale tam jest naprawdę przecudnie, więc pewnie będziemy. Z tym, że u nas 4-latek też tak średnio daje się utrzymać w ordynku
  • Ja bym się wybrała z Weroniką i maluchami (3 i 6).
    Tyle, że dopiero o 9.30 W. kończy ćwiczenia w Zagórzu.
  • @Winda najwyżej pobryka na powietrzu. Jest tam gdzie brykać. Będą brykali z innymi maluchami ;)
    @ Przyjedź z Weroniką koniecznie!  Nie wiem, gdzie to Zagórze, ale może jakoś dotrzecie
  • @mona mozesz nas wpisac na liste? Uprosilam meza zeby sobie wekeend przedluzyl no ;-)
    Mamy 3 panny (4 lata, 5 lat i 6) chetne na lekcje oraz jedno biegajace i robiace rozgardiasz czyli Michu i jedno raczkujace :-)
    Wpis tutaj  wystarczy czy Ci sie jeszcze na pw przypomniec?
  • Tutaj wystarczy, tylko nie wiem czy małe będą zainteresowane lekcją dla starszaków (ok 2- 4 kl.)  
    Często jest tak, że gdy prowadzący widzą maluszki dostosowują poziom zajęć do maluszków i starszaki są wkurzone :D Znów, kiedy starszaki się zainteresują, to maluszki się nudzą i przeszkadzają, a wtedy prowadzący się wkurzają ;))) 
    Nie da się niestety dogodzić wszystkim :/ Ale jeszcze twoje czterolatki wytrzymają na lekcji dla starszych do spoko. Z drugiej strony, jest tam tyle atrakcji, że nawet nie uczestnicząc w zajęciach nie będą się nudzić ;) 
  • Jak się postaram, przygotuję zajęcia dla maluchów, żeby nie przeszkadzały w programowych.
  • Jesteś wielka :) 
  • @mona no wlasnie niewiem jak te moje mlodsze beda reagowaly na lekcje dka starszakow,tez nie chcialabym aby przez mlodszych starsze ucierpialy ;-)
    napewno najstarsza mozna zapisac,mlodsze sie zajma innymi atrakcjami, dla mniejszych.
  • Zosia się bardzo zaangażowała w pomysł zorganizowania zajęć dla maluchów: Tosia. to wolontariat, słyszysz, wolontariat będzie!
    Już kawał planu mamy.
  • mnie się najbardziej podoba szukanie zająca na makiecie...
  • @mona, a tam na miejsce da się dojechać autem? Możesz podać adres?
  • @Malgorzata, planujemy śpiewać, tańczyć, szukać i układać, a Ty mi tu z murowaniem wyskakujesz. W lesie nie będzie zadań murowanych, Te moga być u nas na podwórku. ;)
  • W tym roku komarów mniej było
  • Maciek pisał na fb, że u nich wieczorem odpoczywają ;)
  • tam chyba nie ma lekcji z murowania?!?!?!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.