Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej -zaczynamy 7lipca:-)

1356

Komentarz

  • Po miesiącu walki z przeciwnościami, nareszcie dziś udało nam się przyjąć Szkaplerze! Ksiądz nałożył nam Szkaplerze po mszy św. z nowenną. Zaprosił nas przed Tabernakulum i słynący licznymi cudami obraz Matki Bożej Pocieszenia. Dzieci były bardzo grzeczne i przejęte, a ksiądz bardzo wzruszony, bo sam przyjął Szkaplerz w wieku naszych młodszych dzieci  :) 
  • ODKOPUJĘ .
    Bo to jutro!
  • Ja!

    Dzieki ogromne za odkopanie :-*
  • Dzięki za przypomnienie! Jak zwykle to forum jest niezawodne.
  • edytowano lipiec 2015
    Powiem Wam ,że to modlitwa dzięki której siostra znalazła swoją miłość.
  • Drukuję. Może się uda:)
  • up zaczynamy :)
  • edytowano lipiec 2015
    ( )^
  • edytowano lipiec 2015
    Dzień trzeci...
  • Dzień czwarty?Podbijam..
  • Dzień piąty...
  • Dziś Matka Boża ma święto.Dziękuję za wspolną modlitwę.
  • Kupiliśmy medaliki szkaplerzne. W domu zobaczyłąm, że ten dla męża, jest jakiś inni tzn. na jednej stronie MB Szkaplerzna, na drugiej zdaje się, że Pan Jezus Miłosierny.
    Wydaje mi się, że na drugiej stronie powinno być Serce Pana Jezusa.
    I teraz się, zastanawiam, czy kupić drugi, czy ten może być. (Są już poświecone).
    Wkleiłabym zdjęcia, próbuję ale nie wychodzi mi jakoś. Bardzo proszę o radę, co do medalika.
  • Jeśli poświęcone to nosić.
  • Tylko się zastanawiam, czy jest to szkaplerz, czy "tylko" poświęcony medalik ?
    Nam chodzi o szkaplerz i mam dylemat, ....jak zwykle coś...
  • edytowano sierpień 2015
    jeśli szkaplerz to materiałowy
    z uroczystym nałożeniem
    i zobowiązaniami

    ja wiem, że można dziś inaczej i trochę co innego, ale wolę trzymać się tego co pomogało ludziom się uświęcać przez setki lat
    http://msza.net/i/cz22_01.html
  • nie mogę znaleźć zdjęć w grafice więc opiszę

    na jednym końcu napis "a Sign of Salvation" i "Our Lady of Mt.Carmel to St.Simon Stock- 1251"

    na drugim końcu "Whosoever dies clothed in this Scapular shall not suffer eternal fire"
    The Scapular Promise from Our Lady of Mt.Carmel

    akurat mam po angielsku :)
  • edytowano sierpień 2015
    @In Spe , dziękuję.
    My włąśnie przyjęliśmy szkaplerze, uroczyście , w kościele, (16 lipca).Teraz zebrałam się i kupiliśmy medaliki szkaplerne, żeby łatwiej było nosić (ponoć można tak). Są już poświęcone. I niestety zauważyłam, że jeden jest inny. Mam dylemat czy kupić nowy, czy może być ten... Tak się właśnie zastanawiałam się, czy nie wybrać się do Karmelitów, po Mszy św. zapytać...u nas jak zwykle, nie może być od razu dobrze...
  • tak, warto zapytać :)
  • To juz tuż tuż.
  • edytowano lipiec 2016
    Szkaplerz noszę już dwa lata... a Nowennę odkryłam kilka dni temu..
    To jest obowiązek?
    Nie byłam świadoma...

    Ja i systematyka.... masakra jakaś
    Chyba sobie przypominacz ustawię
  • Nowenna to nie obowiązek.TO przyjemność.
  • Od dziś zaczynamy :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.