Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

szybkowar...rady mi potrzeba

2»

Komentarz

  • ja sobie chwalę ten z tesco :) bardzo...
  • ja tez mam 4+6 l tylko objetosc rzecywista jest mniejsza o 1/3 wiec troche sie obraszilam i malo uzywam..raczej jakozwyklych garkow ktorych mam dramatyczny niedobor... poza tym przeraza mnie wypuszczanie pary ( i moje dzieci tez) i wkurza ze nie ma jak sprawdzic czy juz gotowe wiec zazwyczaj przegotowuje..
  • Mój z Tesco, gorszy niż Sylwi, się wypaczyl:-( Może jeszcze coś mąż wymyśli.
  • moje dzieci tłuką się o to kto będzie wypuszczał parę ( mowa o trójce najmłodszych)
    :D

    chwilę trwało zanim nabrałam wyczucia...ale do garnków oprócz instrukcji dodana była książeczka ze spisem co ile powinno się gotować

    najbardziej lubię robić w nich gulasz...ziemniaki, szczególnie wtedy, gdy mam spóźnienie z obiadem...a np mięsko jest z dnia poprzedniego...no i wtedy obiad w 10 minut jest :)
    na zupę dla nas za mały trochę...
    średnio wszystko gotuje się 3 razy krócej
  • oooo no właśnie :)
  • A jak moge sprawdzic, czy moj szybkowar jest sprawny? Dostalam w "spadku" ale jakos nie wiem jak to sie uzywa. Instrukcji tez nie mam.
  • Mam ten z lidla, bardzo chwalę:) mimo 6 litrów. Rosół gotuje do kreski, duzo mięsa i jarzyn, jak sie ugotuje to przelewam do gużego gara i dolewam ….wody:) mamy na 2 dni dla 7 osób.
    Jest ciężki i porządny i łatwo się go myje. Nie ma elementów, które moga sie łatwo popsuć (w jednym szybkowarze zespułam pokrętło, wiec potrafię :) )
    Natomiast ksiązka lidlowska nie jest przydatna nawet dla poczatkujących:( rozczarowała mnie, to już wszystkie dane co do gotowania są w instrukcji obsługi szybkowaru.
    albo w necie:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.