Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

1110111112113114116»

Komentarz

• edytowano styczeń 2020
    @wiesia montowałam tydzień temu (wciąż dziury po  montażu), a widzę, że nie ma ogłoszeń tego pana. Dostałam rachunek, normalna firma, nie mam pojęcia, czemu nie ma nic wystawionego teraz. Ale jest w necie, możesz napisać do niego - zrobi Ci potrzebny wymiar:

Ja płaciłam 430 zł z przesyłką za 80 x 230 cm. Przyszła z mocowaniem do ściany, nie skręcona, ale to bardzo łatwe do zrobienia było. Gorzej poszło, że się  kabel w ścianie przewierciło i trzeb było nowe puszki robić ;P

Ponieważ nie zobaczysz już na olx pokaże Ci u mnie:

Mamy też taśmy wspinaczkowe z karabińczykami powieszone na belce sufitowej w salonie. Są w ciągłym użyciu - służą jako obręcze do wieszania (się) oraz jako mocowanie huśtawki, którą robię z chusty do noszenia :) 
    (Edit foto)

:)

Podziękowali 1szamel
  • Ale fajnie u Was!
    Podziękowali 1Dudus
  • Czy możecie polecić jakaś biała szpachle do mebli drzwi są z mdf malowane na biało  i już nie mogę patrzeć na niektóre zderzenia z rzeczywistoscia
    nie musi być tania byle dało się jej przy dzieciach uzyc
  • jutro odszukam nazwę.
    Teraz leżę i zdycham
  • @Bea udało Ci się znaleźć
  • Holzmasse K2 dwuskładnikowa do mdf
    Podziękowali 1zapominajka
  • Czym mogę pomalować starą płytę pilśniową? Mam stare regały biblioteczne, piękne drewniane tylko tylne ścianki w ciemnej płycie, które powodują, że całe pomieszczenie jest mroczne. Chciałabym je rozjaśnić i odświeżyć jak najtaniej. Czy farba akrylowa biała pokryje równomiernie ciemny brąz?
  • potrzebuje naprawde DUŻĄ suszarkę do naczyń ( ociekacz). Polecicie coś? Tu na wsi na razie nie mam możliwości podłącznia zmywniai a naczyń z całego dnia ogrom...
  • edytowano sierpień 2020
    September powiedział(a):
    Czym mogę pomalować starą płytę pilśniową? Mam stare regały biblioteczne, piękne drewniane tylko tylne ścianki w ciemnej płycie, które powodują, że całe pomieszczenie jest mroczne. Chciałabym je rozjaśnić i odświeżyć jak najtaniej. Czy farba akrylowa biała pokryje równomiernie ciemny brąz?

my malowaliśmy meble "farbą do metalu i drewna", najlepiej wałkiem (a pędzelkiem tylko mniej dostępne miejsca)
    jeśli są ciemne będą potrzebować kilka warstw farby ale w końcu pokryje
    Podziękowali 1September
  • @moni_k super!!!!
    Podziękowali 1moni_k
  • Jak pomalować kafelki w kuchni? Jaka faraba najlepsza, co przed malowaniem? Patrzeć już nie mogę na tą sciane
  • Czy ktoś malował lustro?

Chciałbym, by wyglądało jak ściana. Czy nie jest zbyt gładkie by farba się utrzymała (łazienka)?

Jeśli się da, to czy jakąś specjalną farbą, czy wystarczy taką ścienną do łazienek? Albo ceramiczną?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.