Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1151618202128

Komentarz

  • Drogie Różyczki, wszystkie się odliczyłyśmy. Chwała Panu!
  • Drogie Dziewczyny, od jutra zmiana tajemnic. Proszę, potwierdzajcie modlitwę.

    Czy któraś z nas chciałby może przejąć zelowanie Róży? Dajcie znać.


    Wrzesień 2019


    Modlitwy początkowe - @makodorzyk 

    Tajemnice Radosne
    1. @makodorzyk  - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @balbi - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @mamlu  - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Piijo - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @beabea;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @September - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @uJa  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Rejczel - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @czekolada; - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Sonia  - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @mysikrolica  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Katarzyna - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @monika5 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Gosia5  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Quintana  - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Elf77  - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @matka6 - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. WandaB  - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. Kinga-siostra @Kasik - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @zoja - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

  • edytowano sierpień 2019
     
  • Potrzebujemy jeszcze znaku życia od 8 Różyczek.
  • Przepraszam, nie zauważyłam wątku, ale modlę się i tajemnicę zmieniłam od 1 :)
    Podziękowali 1zoja
  • @uJa @WandaB co z Wami? @Kasik co z Twoją siostrą?
    Podziękowali 2uJa Kasik
  • uJauJa
    edytowano wrzesień 2019
    Jestem pamiętam
  • edytowano wrzesień 2019

    Drogie Panie, już jutro zaczyna się ten pięękny miesiąc październik, zatem pora trochę zmienić kolejność. Bardzo proszę o potwierdzenie obecności.


    Październik 2019


    Modlitwy początkowe - @zoja

    Tajemnice Radosne
    1. @zoja - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @makodorzyk - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @balbi - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @mamlu - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Piijo - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @beabea; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @September - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @uJa - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Rejczel - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @czekolada; - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Sonia - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @mysikrolica - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Katarzyna - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @monika5  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Gosia5 - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Quintana  - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Elf77 - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @matka6 - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    WandaB; - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. Kinga-siostra @Kasik - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

     

  • edytowano wrzesień 2019
    @balbi zamienilabys sie ze mna za tajemnice? Pasowalaby mi Twoja, 3 radosna, bo w rozy za dzieci mam teraz 2 radosna a tu za mezow 4 swiatla i tak musze "skakac" po tajemnicach. Prooosze o:)

  • Zgadzam się
  • To zamienię Was na listopadowej rozpisce. 
    Podziękowali 2balbi Rejczel
  • Mamy październik, więc bardzo proszę podpisywać się pod listą obecności.
    Podziękowali 2Sonia Quintana
  • Od jutra modlimy się w następującej kolejności. Wszystkie wymienione modlące się osoby proszone są o złożenie podpisu. Dziękuję.

    Listopad 2019


    Modlitwy początkowe - Kinga-siostra @Kasik

    Tajemnice Radosne
    1. Kinga-siostra @Kasik  O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @zoja - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @makodorzyk - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Rejczel ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @mamlu - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Piijo- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @beabea; - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3.  @September - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @uJa - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @balbi- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @czekolada;  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Sonia - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @mysikrolica - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Katarzyna - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @monika5 - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Gosia5  - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Quintana - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Elf77 - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @matka6  - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    WandaB;  - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

  • @zoja , nie wiem, dlaczego, ale nie widzę powiadomień. Czy tylko ja?
  • @Gosia5, ja też nie
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5 @czekolada nie mam pojęcia czemu, można zapytać admina. Kto się jeszcze nie podpisał? 
  • Teraz dostałam :) @zoja
  • grudzień +
  • edytowano grudzień 2019
    Ale ja widzę za listopad,czyli sama o jedno przesuwam na grudzień? Tak, @zoja?
  • edytowano grudzień 2019

    Mam nadzieję,  że się @zoja nie obrazi.

    Grudzień 2019


    Modlitwy początkowe - @WandaB    

    Tajemnice Radosne
    WandaB -  O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. Kinga-siostra @Kasik - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @zoja - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @makodorzyk ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Rejczel ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @mamlu- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Piijo; - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @beabea - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @September - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @uJa - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @balbi  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @czekolada - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Sonia - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @mysikrolica - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Katarzyna - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @monika5  - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Gosia5 - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Quintana - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Elf77  - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @matka6  - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.






Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.