Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1181921232428

Komentarz

  • Przepraszam, ze sie tak wtryniam, jako szeregowiec ale musze, bo inaczej sie udusze, to dla naszego dobra: jest 20 tajemnic w rozy, powinno byc pod kazda rozpiska 19 zameldowanych osob. Jeden "podziekuj" odpada na zelatorke - Pipijo. Jest  Kinga siostra @Kasik, jak rozumiem Kinga nie nalezy do forum wiec w takim przypadku to na @Kasik spoczywa obowiazek meldowania obecnosci za jej siostre. 
    Chodzi o naszych mezow wiec na powaznie wezcie sobie do serca dziewczyny, ktore sie nie meldujecie i dajcie znac czy wciaz jestescie na modlitwie. 
    To nie chodzi o to, by raz na pol roku kliknac "+" czy podziekuja ale z uwagą i rzetelnie - miesiac w miesiac dawac znak zycia, zeby zelatorka mogla sie zorientowac w aktualnej sytuacji w rozy i reagowac.
    Zalezy mi, zebysmy wszystkie byly, zeby nie bylo "wyłomów" w murze.
    Dziekuje, powiedzialam wszystko co mi lezy na sercu.
    Podziękowali 3zoia Pipijo Kasik
  • jeśli ktoś potrzebuje zmiany, to się zgłaszam

  • edytowano listopad 2020
    Dubel
  • Jeszcze tak zapytam dla porzadku: kto jest teraz formalnie nasza zelatorka? Napisalam Pipijo ale tak prawde mowiac, wczesniej byla zoia i moze sie dziewczyny miedzy soba dogadalyscie. Jesli tak - to napiszcie to :) Zeby byla jasnosc kto jest osoba odpowiedzialna za te roze.
  • Dobra, juz sie zamykam o:)
  • Katarzyna wziela rozpiske po zoia bo chyba sie niewyrabiala, potem nie dziwie sie, ze Katarzynie bylo az nadto wiec przejelam rozpiske bez szemrania bo mam czas akurat. Lecz na "ściganie" juz nie mam tyle czasu i zakladalam, ze skoro widze, ze osoba poszukiwana byla dostepna dzis to zyje, zapewne modli sie wiernie, powiadomien ma 20 i wiecej i nieraz w nie nie zagląda ( tez Cie Rejczel szukalam raz) ale zastanawia mnie, ze skoro podjela sie bycia w róży to powinna o tym pamietac i podbic z automatu chocby z poslizgiem ale jest. 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Czekamy na @Kasik ; @beabea ;  @Gosia5 
    Podziękowali 2Gosia5 beabea
  • @Pipijo zapytalam poniewaz @zoia - nasza dotychczasowa zelatorka miala problem, bo stracila przez pomylke swoje poprzednie konto i zostala przyskrzyniona na kilka miesiecy w poczekalni. Rozpiska w zastepstwie zajmowala sie Katarzyna a potem Ty napisalas, ze organizujesz roze za mezow u siebie na parafii i bedziesz sie urywac z tej internetowej, no i stad moje pytanie kto obecnie odpowiada za caloksztalt.
    Nie jest to takie oczywiste czy ktos podtrzymuje chec trwania w rozy jesli nie zglasza sie regularnie. Powinnismy miec 19 potwierdzen pod kazda rozpiska. Patrzac na kilka miesiecy wstecz - jest po 14-15 zgloszen, czasem nawet mniej. 
  • I jeszcze jedno: dziekuje @Pipijo i bardzo Was prosze dziewczyny - wspolroze: pamietajcie o regularnym zglaszaniu obecnosci w formie podziękuja - zelatorce/zelatorowi najlatwiej jest ogarnac w ten sposob stan liczebny grupy i nie musi sie zastanawiac kto w tym miesiacu kliknal a kto wstawil krzyzyk i ile jeszcze osob brakuje - widzi cyfre pod rozpiska i wie.
  • Niech ktos strzeli we mnie trampkiem. 
  • Jeśli @zoia chce może spowrotem podjąć funkcję zelatorki, właściwie to ja generowałam rozpiskę bo nikt inny sie za to nie brał - trochę jakby w zastępstwie?
  • Napisałam priva do zoia i zobaczymy, ja mogę wrócić do szeregu :)
  • Przepraszam, że się nie odezwałam, ale rzadko bywam na forum i na dodatek nie dostaję powiadomień z tego wątku. Potwierdzam. Jestem i trwam z Wami na modlitwie :)
    Podziękowali 1Pipijo
  • No kobity, dajemy rade. Pod rozpiska jest 18 zgloszen a 19-ta jest @Bambidu wiec jakbys Bambidu dala podpisa podziekujem pod rozpiska - mamy to.
  • Drogie Panie, myślę, że fajnie raz na jakiś czas wymieniać się funkcją zelowania róży. Dla mnie osobiście był to zaszczyt, lubiłam się tym zajmować, sprawiało mi to radość ale myślę, że warto dać też szansę innym ;-).  Nową zelatorką jest @Pipijo. Każdy trochę inaczej podchodzi do tej funkcji i moim zdaniem dobrze jest mu zaufać :-). 
    Podziękowali 2Pipijo Quintana
  • Oddam moje miejsce w róży.  Czy ktoś mnie zastąpi?
  • Zachęcę, że modlitwa uprzedzała  łaski 
  • @matuleczka potwierdziłaś w wątku poszukiwawczym, iż wchodzisz w nasze szeregi także witamy serdecznie :)
    Przejmujesz tajemnicę pierwszą Bolesną po @matka6
    1. @matuleczka ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.

  • @matuleczka trzeba sie tylko zsynchronizować czy od jutra już przejmujesz, daj nam znać
  • makodorzyk powiedział(a):
    Od niedawna  nosze się z podobną myślą. Jestem już ponad dwa lata i myślę, ze czas może ustapic miejsce komuś innemu od grudnia. Ktos chętny również i za mnie?
    Do 8 grudnia modlę się w int. Duchowej Adopcji + do 2 grudnia Pompejańską+ jestem w róży za chore dziecko jeszcze wiele miesięcy. Bardzo bym chciała dołączyć do Róży za mężów, ale nie chcę odpaść w przedbiegach. Poczekałabyś do 3 grudnia na mnie?
  • Dziękuję!
  • GRUDZIEŃ 2020

    Modlitwy początkowe -  @September

    Tajemnice Radosne
    1.  @September ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @uJa ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @balbi  - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @czekolada ; - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Sonia ;  - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @mysikrolica ;  - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Katarzyna  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @monika5 ;  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Quintana  - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Gosia5 ; - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Elf77 ;  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @matuleczka   - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @WandaB ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. Kinga-siostra @Kasik ;  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @zoia ;  - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @palusia ;  - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Rejczel ;  - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Bambidu ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Pipijo ;   - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @beabea ;  - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    Szczęść Boże!
    Witamy serdecznie @palusia (od 3 grudnia startujesz) i raz jeszcze @matuleczka ; w naszym modlitewnym bukiecie dla Matki Bożej! Nie zapominajcie potwierdzać gotowości modlitewnej, często powiadomienia/wywoływania gdzieś umykają - nie działa to tak szybko i wygodnie jak dzwoneczek na youtubie więc będę nieraz takim dzwoneczkiem na privie gdy ktoś  zapomni. 
    :)
  • edytowano listopad 2020
    +
      @palusia, a nie zrobiłby Ci różnicy zamienić się ze mną tajemnicami? Byłoby mi łatwiej odmawiać z innymi różami. Ale to tylko jeżeli Tobie wszystko jedno. 
  • Bambidu powiedział(a):
    +
      @palusia, a nie zrobiłby Ci różnicy zamienić się ze mną tajemnicami? Byłoby mi łatwiej odmawiać z innymi różami. Ale to tylko jeżeli Tobie wszystko jedno. 
    Absolutnie nie. Tylko ja zaczynam dopiero od piątku, jeśli dobrze pamiętam.
  • edytowano grudzień 2020
    Nie ma problemu - może być od piątku. Znacznie mi ułatwi  kolejność odmawiania. Bardzo Ci dziękuję  @Palusia.
    @Pipijo, bedziesz mogła nas zamienić?
  • Zmienie, jedziecie.
    Podziękowali 1Bambidu
  • Jeszcze @uJa i @balbi nie są dostępne,  pukam wiec do nich wytrwale :)
  • jestem podziekowalam, zawsze mi sie gubi ten wątek ale o modliwtiwe pamietam
    Podziękowali 1Pipijo
  • Jestem, podziękowałam.
    Podziękowali 1Pipijo
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.