Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

12224262728

Komentarz

  • Podziękowali 1Elf77
  • Brakuje nam do formalności
    @Sonia
    @WandaB
    @siostraKasik
    i @Bambidu
    ale do przodu idziemy i liczymy, że jesteście. Pozdrawiam wszystkich :)
    Podziękowali 2WandaB Sonia
  • edytowano wrzesień 2021
    Nie wyrabiam się z tą modlitwą. Chyba muszę sobie zrobić przerwę.. czy ktoś chciałby przejąć moje miejsce?
  • PAŹDZIERNIK 2021

    Modlitwy początkowe -  @Elf77

    Tajemnice Radosne
    1.  @Elf77 - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Beta - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @WandaB ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @siostraKasik - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @zoia - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Bambidu - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Calineczka27 - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @palusia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Pipijo - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @beabea - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @September ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @mmaj333 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @balbi ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @czekolada ;- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Sonia - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @mysikrolica -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Katarzyna - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @monika5 - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Agmar - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Gosia5 - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



      
  • @katarzynamarta2 Calineczka zostaje tylko w inny sposób mi potwierdzi trwanie. 
  • Kochani. Ponieważ praktycznie wcale nie zaglądam na forum chyba lepiej będzie zostawić moje miejsce komuś, kto tu jest, a przynajmniej bywa. Dlatego wdzięczna będę za zmianę. Do końca października modlę się z Wami. Mam nadzieję, że w tym czasie któraś żona poczuje się powołana do modlitwy za męża  ;)
  • Żony, rozumiem teraźniejsze przewroty i transformacje forum, niektórzy chcą tu być, inni nie ale nie kasują kont i przychodzą potwierdzać, może ktoś jeszcze myśli o odejsciu? W tej dobie nieobserwuję wzmożonego ruchu wśród nowych osób, spróbuję oczywiście wrócić do mojego ulubionego już wątka -nowe miejsca w róży- i cierpliwie czekac na powiew Ducha Św bo po ludzku jest jak jest. 
  • LISTOPAD 2021

    Modlitwy początkowe -  @Gosia5

    Tajemnice Radosne
    1.  @Gosia5 ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Elf77 - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Beta ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @WandaB - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @siostraKasik - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @zoia - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2.  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Calineczka27 ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @palusia - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Pipijo - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @beabea - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @September - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @mmaj333 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @balbi ;- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @czekolada - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Sonia -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @mysikrolica - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Katarzyna - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @monika5 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Agmar - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



      
  • +
    Podziękowali 1Pipijo
  • Jestem trwam 
    Podziękowali 1Pipijo
  • Mogę przejąć jedną dziesiątkę za męża
    Podziękowali 1Pipijo
  • Chwała Panu!

    Tajemnice Światła

    2. @matka-Olka ; - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
     
    Tak to się prezentuje, możesz ruszać już dziś lub od jutra. 

    Cieszymy się ogromnie, że róża w komplecie. Mogę spać spokojnie ;)

    Podziękowali 1matka-Olka
  • +
    Już zaznaczam na nowy miesiąc :) 
    Podziękowali 1Pipijo
  • GRUDZIEŃ 2021

    Modlitwy początkowe -  @Agmar

    Tajemnice Radosne
    1.  @Agmar ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Gosia5 - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Elf77 ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Beta - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @WandaB ; - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @siostraKasik - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2.  @zoia ; - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @matka-Olka ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Calineczka27 ; - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @palusia ; - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Pipijo ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @beabea - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @September - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @mmaj333 - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @balbi - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @czekolada -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Sonia - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @mysikrolica - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Katarzyna - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @monika5 - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



      
  • mysikrolica powiedział(a):
    +
    Już zaznaczam na nowy miesiąc :) 
    Przepraszam, bardzo rzadko się loguje, właściwie raz w miesiącu, dlatego 30.11 zaznaczałam już obecność na przyszły miesiąc. Trwam :) +++
  • mysikrolica powiedział(a):
    mysikrolica powiedział(a):
    +
    Już zaznaczam na nowy miesiąc :) 
    Przepraszam, bardzo rzadko się loguje, właściwie raz w miesiącu, dlatego 30.11 zaznaczałam już obecność na przyszły miesiąc. Trwam :) +++
    Wybacz, umknelo mi, widzialam,  a potem  nie uwzglednilam. 

  • Szczęść Wam Boże!
    Wrzucam już dziś rozpiskę byście Sylwestrem i Nowym Rokiem mogły spokojnie się zająć już dziś mi klikając!
    Niech Pan Bóg nam błogosławi w kolejnym roku :)


    STYCZEŃ 2022

    Modlitwy początkowe -  @monika5

    Tajemnice Radosne
    1.  @monika5 - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Agmar - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Gosia5 - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Elf77 - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Beta - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @WandaB - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @siostraKasik - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @zoia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @matka-Olka - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Calineczka27 - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @palusia - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Pipijo - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @beabea - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @September - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @mmaj333 - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @balbi -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @czekolada - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Sonia ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @mysikrolica - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Katarzyna - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



      
  • zaznaczyłam :)
    Podziękowali 1Pipijo
  • Jestem, ale ostatnio trudno, gdyby ktoś chciał, to może mnie podmienić. Trzymają mnie tylko wspaniałe intencje w kolejnych tajemnicach. 


  • LUTY 2022

    Modlitwy początkowe -  @Katarzyna

    Tajemnice Radosne
    1.  @Katarzyna - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @monika5 - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Agmar - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Gosia5 - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Elf77 - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Beta - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @WandaB - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @siostraKasik - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @zoia - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @matka-Olka - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Calineczka27 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @palusia - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Pipijo - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @beabea - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @September - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @mmaj333 -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @balbi - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @czekolada - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Sonia - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @mysikrolica - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.



      
  • Potwierdzam, choć kiepsko u mnie z tą modlitwą. Postaram się poprawić..
    Podziękowali 1Pipijo
  • @zoia nie Ty jedna... ale nie chcę myśleć co by było bez niej
    Podziękowali 1mysikrolica
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.