Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

12223242628

Komentarz

  • Za mysikrolice wchodzi w nasze szeregi @Różana z
    Tajemnicą radosną
    5. @Różana ; - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji
    Niech Ci Pan Bóg błogosławi, że podejmujesz się takiego wyzwania. 
  • Przepraszam za spóźnienie.
    Podziękowali 1Pipijo
  • Bardzo przepraszam za takie opóźnienie, ale jestem z Wami
    Podziękowali 1Pipijo
  • edytowano lipiec 2022
    Witajcie, podlajkujcie kiedy macie czas  i cieszmy się dalej latem i zaopiekowanym mężem pod płaszczem Maryi!

    ♡♡♡ SIERPIEŃ 2022 ♡♡♡

    Modlitwy początkowe -  @September

    Tajemnice Radosne
    1. @September - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @mmaj333 - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @balbi ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @czekolada - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Sonia - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Różana - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Katarzyna - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @monika5 - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Agmar ; - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Gosia5 - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Elf 77 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Beta - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @weronika85 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @siostraKasik - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @zoia - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @matka-Olka -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. Calineczka27- O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @palusia - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Pipijo - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @beabea - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    Edit, jeszcze mysikrolice mialam a tu juz mamy przeciez Różaną, okej:)
  • Do góry
  • Witajcie, dobrze że jesteście, to wielka łaska,  podziękujcie  proszę i mamy to :)

    ♡♡♡ WRZESIEŃ 2022 ♡♡♡

    Modlitwy początkowe -  @beabea

    Tajemnice Radosne
    1. @beabea - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @September - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @mmaj333 ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @balbi - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @czekolada - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Sonia - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Różana - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Katarzyna - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @monika5 - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Agmar - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Gosia5 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Elf77 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Beta - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @weronika85 - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @siostraKasik - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @zoia -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @matka-Olka - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. Calineczka27 - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @palusia - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Pipijo - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.


  • Szczęść Boże
    Październik - miesiąc różańca w natarciu wiec mam nadzieję, że wszystkie zaraz mi się tu przypomnicie, że trwacie :)
    Pozdrawiam z anielską cierpliwością ;)

    ♡♡♡ PAŹDZIERNIK 2022 ♡♡♡

    Modlitwy początkowe -  @Pipijo

    Tajemnice Radosne
    1. @Pipijo - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @beabea - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @September ;-  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @mmaj333 - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @balbi  - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @czekolada  - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Sonia  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Różana  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Katarzyna - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @monika5 ;- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Agmar ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Gosia5 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Elf77 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Beta ;- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @weronika85 ;- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @siostraKasik ;-  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @zoia ;- O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @matka-Olka ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. Calineczka27 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @palusia - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Up drogie Panie
    Podziękowali 1weronika85
  • Jestem! Jestem!
    Podziękowali 1Pipijo
  • Nawet jak nie klikam  ;)
    Podziękowali 1Pipijo
  • ♡♡♡ LISTOPAD 2022 ♡♡♡

    Modlitwy początkowe -  @palusia

    Tajemnice Radosne
    1. @palusia ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Pipijo - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @beabea  -  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @September ; - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @mmaj333  - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @balbi  - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @czekolada  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Sonia  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Różana - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Katarzyna ;- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @monika5  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Agmar ; - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Gosia5 ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Elf77  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Beta ;- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @weronika85 ;-  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @siostraKasik ;- O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @zoia ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @matka-Olka ;- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. Calineczka27  - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • +
    Podziękowali 1Pipijo
  • Dziękujemy @Różana za Twoją modlitwę i bycie z nami, niech Ci Pan Bóg błogosławi!
    Oczekujemy na nową ochotniczkę :)
  • Szczęść Boże najdroższe różyczki, cieszmy się, że ta wspólna  misja nas łączy. ♡
    Na stan dzisiejszy brakuje nam jednej chętnej żony, póki co ja tą dziesiątkę przejęłam ale smutno mi, że nie ma nowych chętnych. Jednakże radość bo więcej mój mąż zyska :) 

    ♡♡♡ GRUDZIEŃ 2022 ♡♡♡

    Modlitwy początkowe -  Calineczka27

    Tajemnice Radosne
    1. Calineczka27 - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @palusia - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Pipijo -  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @beabea - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @September ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @mmaj333 - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @balbi ;- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @czekolada  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Sonia - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Pipijo ;- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Katarzyna ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @monika5 ; - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Agmar - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Gosia5 - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Elf77  - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Beta  -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @weronika85 ;- O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @siostraKasik ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @zoia ;- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @matka-Olka - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Bożego błogosławieństwa na nowy rok  dla nas, zacnych żon, byśmy nieustawały w modlitwie za mężów!
    Pozdrawiam Was i dobrze, że jesteście :)
    Oto nowa rozpiska i proszę o potwierdzenia 》

    ♡ STYCZEŃ 2023 ♡

    Modlitwy początkowe -  @matka-Olka

    Tajemnice Radosne
    1. @matka-Olka - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. Calineczka27 - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @palusia -  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Pipijo - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @beabea - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @September - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @mmaj333 -  O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @balbi ;- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @czekolada - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Sonia - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Pipijo ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Katarzyna ; - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @monika5 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Agmar - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Gosia5  - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Elf77  -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Beta ;- O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @weronika85 - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @siostraKasik ;- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @zoia - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • edytowano grudzień 2022
    Proszę o wypisanie mnie z róży. Jeśli będzie konieczność, to dociągnę do końca stycznia, a jak znajdzie się chętna, to mogę zakończyć już. Dziękuje za możliwość dotychczasowej wspólnej modlitwy.  <3
  • Elf77 powiedział(a):
    Proszę o wypisanie mnie z róży. Jeśli będzie konieczność, to dociągnę do końca stycznia, a jak znajdzie się chętna, to mogę zakończyć już. Dziękuje za możliwość dotychczasowej wspólnej modlitwy.  <3
    @Elf77 proszę dociągnij do końca stycznia ♡ a będę szukać choć szanse są tak małe, że prawdopodobnie zrezygnujemy z tajemnic Światła aby móc funkcjonować...
  • W porządku, będę do końca stycznia. 
    Podziękowali 1Pipijo
  • Ja chyba mogę przyjąć tajemnicę, bo zauważyłam, że wypadłam od tego miesiąca z innej róży.
  • @mamaa witamy więc u nas serdecznie, powierzam  Ci od dzisiaj 13 stycznia  tajemnicę pierwszą bolesną 
    1. @mamaa - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.

    A do końca stycznia jest z nami Elf77, jeśli któraś z Was ma znajomą, która z chęcią wstąpi na wolne miejsce od lutego to byłoby cudownie  o:) 
    Podziękowali 1mamaa
  • Od lutego wolne miejsce 
    Tajemnica Chwalebna
    2. Wniebowstąpienie Pana Jezusa
    @???????? - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami
     
  •  Zapraszam do potwierdzeń od dzisiaj :)

    Luty 2023

    Modlitwy początkowe -  @zoia

    Tajemnice Radosne
    1. @zoia - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @matka-Olka ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. Calineczka27 -  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @palusia - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Pipijo - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @beabea - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @September -  O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @mmaj333  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @balbi - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @czekolada - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Sonia ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @mamaa - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Katarzyna - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @monika5 - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Agmar  - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Gosia5  -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @??????????????????????????? /Pipijo - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Beta - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @weronika85 ;- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @siostraKasik ; - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.