Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

12223242527

Komentarz

  • Dziękujemy @Elf77 za bycie z nami, pozdrawiam serdecznie  <3 <3 <3
    Podziękowali 1Elf77
  •  MARZEC 2023

    Modlitwy początkowe -  @siostraKasik

    Tajemnice Radosne
    1. @siostraKasik - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @zoia ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @matka-Olka -  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. Calineczka27 - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @palusia - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Pipijo - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @beabea -  O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @September - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @mmaj333 - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @balbi - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @czekolada  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Sonia - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Pipijo - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Katarzyna - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @monika5  - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Agmar  -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Gosia5 - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Pipijo - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Beta ;- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @weronika85 - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  •  KWIECIEŃ 2023

    Modlitwy początkowe -  @weronika85

    Tajemnice Radosne
    1. @weronika85 - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @siostraKasik ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @zoia -  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @matka-Olka ; - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. Calineczka27 - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @palusia - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Pipijo -  O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @beabea - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @September - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @mmaj333 - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @balbi ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @czekolada - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Sonia - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Pipijo - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Katarzyna ;- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @monika5 ;-  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Agmar - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Gosia5 - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Pipijo ;- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Beta - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Jeszcze nas cztery brakuje...
  • Witamy @Chaber ; :)
    Choć tu do nas się przywitać!

    A oto Twoja Tajemnica od JUTRA
    Bolesna
    4. @Chaber  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.

    Cieszymy się bardzo, że jesteś  <3
    Pamiętaj aby zawsze gdy pojawi się nowa rozpiska na nowy miesiąc kliknąć podziękuj, wtedy wiem, że jesteś i trwasz i ja śpię spokojni, a róża kwitnie.
  • edytowano kwiecień 2023
    No to cześć, jestem.

    A czy mogę tak od razu prosić o przeformułowanie jednej z intencji? 
    Chodzi o "O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji".

    Bo emocje nie są ani negatywne, ani pozytywne, ani dobre, ani złe. Niektóre są trudne, nieprzyjemne, nie lubimy ich odczuwać. Ale nie wolno ich tłumić, negować, "wyzwolić się" od nich. 

    Są częścią naszego życia. Emocje to informacje, są pożyteczne. Nie można dawać sobie przyzwolenia na odczuwanie tylko tych przyjemnych, a tych trudnych już nie.
    Ważne jest, jak się je przeżywa, jak się z nimi radzi, jak wyraża. Najpierw trzeba je rozpoznać, nazwać, potem odpowiednio przepracować. 
    Niekontrolowane emocje niszczą, a stłumione niszczą jeszcze bardziej. 

    Proponuję zmianę na coś w stylu: 
    O umiejętność właściwego przeżywania i wyrażania emocji przez naszych mężów.
  • Ja jestem gotowa znieść nawet te intencje. Jak miałam trzy dziesiątki  rozsypane do odmawiania w tym natłoku życiowym jaki mam i jeszcze w róży za dzieci  to niepatrzylam na te specjalne ułożone  intencje tylko ogólnie mówiłam, że za naszych mężów z róży o błogoslawienstwo.   Nie miałam szans by to zpamietac, wszystko mi się mieszało. 
    Jak większość w róży chce to mogę zabrać te intencje i zostanie ogólna za mężów, może to ułatwi dla wielu też sprawę. Dajcie mi znać jak tu się pojawicie niebawem. 
     @Chaber wszystko da się zmienić, od nowej rozpiski może być jak proponujesz.
  • Ja modlę się ogólnie tak jak napisałaś, po prostu "za wszsytkich mężów z róży", bez każdorazowego uszczegółowiania intencji. Czytam intencję dla mojej tajemnicy przy potwierdzaniu, ale i tak jej potem nie pamiętam. 
    Podziękowali 1Pipijo
  • Zostawiam kontakt do siebie w razie czego chaber@wir.pl
    Podziękowali 1Pipijo
  • edytowano kwiecień 2023
    Oto e-mail stworzony do kontaktu ze mną jakby kto na forum dotrzeć nie mógł wtedy tam potwierdzić może tylko swego nicka z forum w tytule podać bym wiedziała o kogo chodzi
    roza5zamezow@int.pl
  • Od dziś dołącza do nas  @emkawu ; :)
    Witamy i życzymy wielu owoców tej wspólnej modlitwy  <3
     Dla Ciebie przypada czwarta Tajemnica chwalebna:

    4. @emkawu - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.

    Podziękowali 1emkawu
  • Witajcie, cudowna wolna chwila i rozpiska gotowa już dziś więc wrzucam i daje duuużo czasu przed majówkami na potwierdzenia więc nie ma co czekać, klikamy i na majowe czekamy....  <3

     MAJ 2023

    Modlitwy początkowe -  @Beta

    Tajemnice Radosne
    1. @Beta - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @weronika85 ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @siostraKasik -  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @zoia - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @matka-Olka ; - O umiejętność właściwego przeżywania i wyrażania emocji przez naszych mężów.

    Tajemnice Światła
    1. Calineczka27 - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @palusia -  O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Pipijo - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @beabea - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @September - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @mmaj333 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @balbi - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @czekolada - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Sonia - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Chaber - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Katarzyna ;-  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @monika5 - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Agmar - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Gosia5 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @emkawu - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Pipijo powiedział(a):
     o:) 

  • Rezygnuję z róży z dniem dzisiejszym.
    Dzięki za wspólna modlitwę!!!
  • Szczęść Boże,
    dziekujemy bardzo @zoia za Twój wkład modlitewny,
    baaaardzo nam żal, że nas opuszczasz...
    Zapraszam do potwierdzeń moje drogie i szukamy nowej osoby...

    CZERWIEC 2023

    Modlitwy początkowe -  @emkawu

    Tajemnice Radosne
    1. @emkawu - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Beta ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @weronika85 -  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @siostraKasik - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @?  - O umiejętność właściwego przeżywania i wyrażania emocji przez naszych mężów.

    Tajemnice Światła
    1. @matka-Olka ; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. Calineczka27 -  O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @palusia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Pipijo - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @beabea - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @September - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @mmaj333 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @balbi - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @czekolada - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Sonia - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Chaber ;-  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Katarzyna - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @monika5 ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Agmar - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Gosia5 - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • 7 lat byłam w tej róży. Od maja 2016, jak teraz spojrzałam. Myślę, że bardzo wiele jej zawdzięczam. Dzięki jeszcze raz za wspólną modlitwe!  <3
    Podziękowali 1Pipijo
  • Proszę, przyjmijcie mnie z powrotem. I tak odmawiam tę dziesiątkę.... :-)
    Podziękowali 1Pipijo
  • @zoia
    Podziękowali 1zoia
  • edytowano czerwiec 2023
     LIPIEC 2023

    Modlitwy początkowe -  @Gosia5

    Tajemnice Radosne
    1. @Gosia5 ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @emkawu ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Beta -  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @weronika85 ; - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @siostraKasik - O umiejętność właściwego przeżywania i wyrażania emocji przez naszych mężów.

    Tajemnice Światła
    1. @zoia ; - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @matka-Olka ; -  O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. Calineczka27  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @palusia ; - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Pipijo - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @beabea ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @September ; - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @mmaj333 ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @balbi ; - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @czekolada - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Sonia -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Chaber - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Katarzyna ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @monika5 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Agmar - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Hop hooop....
  • Może ktoś chce się modlić za całe swoje małżeństwo... mamy wolne miejsca
  • Bardzo proszę o potwierdzenia ♡♡♡

    SIERPIEŃ 2023

    Modlitwy początkowe -  @Agmar

    Tajemnice Radosne
    1. @Agmar ; - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Gosia5 - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @emkawu -  O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Beta ; - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @weronika85 - O umiejętność właściwego przeżywania i wyrażania emocji przez naszych mężów.

    Tajemnice Światła
    1. @siostraKasik - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @zoia ; -  O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @matka-Olka ;  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. Calineczka27 - O siły i odwagę  dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @palusia - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Pipijo ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @beabea - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @September - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @mmaj333 - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @balbi - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @czekolada -  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Sonia - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Chaber ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Katarzyna - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @monika5 - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.