Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mary Wagner w TVTrwam

edytowano październik 2014 w Polecamy
Mary Wagner w Rozmowach niedokończonych:

Komentarz

  • Jesteś Polakiem to opdowiedz na to pytanie. 
  • Kanadyjka, która spędziła w więzieniu ze dwa lata za odwodzenie od aborcji. Metodami pokojowymi.

    Tomasz, myślę, że da tyle samo, co wizyta chrześcijan z Nigerii czy Syrii, którym się udało zwiać, albo któ¶ym się nie do końca udało i mają poparzone twarze.

    Da sygnał: róbcie tak dalej, a czeka was to samo.
  • edytowano październik 2014
    Tomek to zależy od nas czy nam coś da czy nie

  • To co uznam za sensowne i konieczne. 
  • Chociażby to, że skoro ktoś siedział w sprawie obrony życia, to ja powinnam mieć choć tyle odwagi cywilnej, żeby zabijanie nazywać zabijanie, dziecko dzieckiem i ,życie życiem w każdej sytuacji, w rozmowie z każdym, bez ogródek i eufemizmów, nawet jak to oznacza,że większość znajomych mnie skreśli jako PRAWDZIWĄ oszołomkę, której KK do końca namieszał w głowie.

  • Nie wiem czy to wystarcza ale nic nie robić też nie wolno, bo wtedy zło triumfuje.
  • Daje. ja będąc w ciąży delikatnie mówiąc trudnej, otwarcie powiedziałam jak jest. i że prawdopodobnie moja córeczka umrze. I nikt nie śmie przy mnie już użyć słowa "płód". Jeżeli ktoś się odważy zapytać, pyta się o dziecko lub malutką. A znam ich poglądy i nie są bynajmniej wierne KK.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.