Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zjazd Kół ZDR 3 Plus - niedziela 19 X, Warszawa

edytowano październik 2014 w Polecamy
Wszystkich, którzy chcieliby aktywnie włączyć się w działania Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" zapraszamy w najbliższą niedzielę na Zjazd Kół ZDR 3+
Szczegóły spotkania są dostępne na stronie:

www.3plus.pl

Będzie ciekawy wykład Jakuba Wygnańskiego na temat roli organizacji pozarządowych, dyskusje i informacje o Karcie, nowych ulgach, perspektywach na przyszłość. Będzie okazja do rozmów, integracji i wymiany doświadczeń, a także do zadania nurtujących pytań. 
W przerwie zapraszamy na obiad. Zgłoszenia: biuro@3plus.pl

Onieśmielonych zapraszam na priwa :) Na zachęte dodam, że parę osób z forum będzie, może się ujawnią ;)

Komentarz

  • @Lila !
    Będziesz?

    To może ja Cię na kawę zaproszę? Tak po drodze?
    Bo ja to na pewno nie będę ;)
  • nie będę robić off-topów tutaj ;)
  • W niedzielę @Lila to już synka obejrzysz, co nie Iśka? ;)
  • edytowano październik 2014
    @Lila - tak Szymon jedzie...nawet namawiał mnie bym się zabrała z dziećmi...ale że w ten weekend harcerzy mam w rozjazdach a na głowie głównie maluchy, to się nie zdecydowałam...

    a jeszcze Szymon jedzie w poniedziałek do Krakowa na zlot i konferencję...


    Może się spotkacie ;)
  • @Lila a skąd jedziecie?
    Szymon jeśli sam to pociągiem z Poznania...bo innych chętnych nie było, a pociąg tańszy i nie ma ryzyka zaśnięcia za kierownicą ;)
    ale może w drugą stronę by się mu z kimś udało zabrać ...
  • @sylwia1974 - może jeszcze rozwaź przyjazd? W Warszawie spotkanie mamy obok Fundacji Sto Pociech - można tam pójść z dziećmi na plac zabaw i ciacho, poza tym będą wolontariuszki do dzieci :)
    A w Krakowie podczas Kongresu też będzie opieka dla dzieci. I moglibyście tam zanocować z niedzieli na poniedziałek :)
  • No rozważałam...bardzo nawet....
    ale mam harcerzy w rozjazdach i to w dwóch miejscach i w niedzielę będą do domu zjeżdżać...i trzeba jakoś poodbierać z Poznania...Ewa to pikuś...dojedzie do Mosiny pociągiem...ale Fran ma 11 lat...nie wiem jak to logistycznie rozwiązać...
  • edytowano październik 2014
    ha ha wiem @Inka, że Ty namawiałaś Szymona na Kraków :) i zresztą skutecznie 

    a tak apropos jedna moja harcerka właśnie w Warszawie też będzie na jakimś zlocie ...
    no nie ogarniam....przy siódemce i nie ogarniam...szczególnie, że aktywne wyjazdowo mi się towarzystwo zrobiło
  • a najgorsze jest to, że Szymon w niedzielę urodziny ma...no i nawet torta razem nie zjemy...bo jeśli faktycznie pojedzie do Krakowa, to od razu z Warszawy.... :((
  • @Lila Ty z Wrocławia, tak?
  • @sylwia1974 to pomyśl jeszcze, może ktoś mógłby odebrać Frana? A wtedy tort razem zjecie razem pod kolumną Zygmunta... :)
    Czy Szymon chce nocować w Krakowie? Jeżeli tak, to niech napisze do biura pls.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.