Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nocleg Warszawa!

edytowano listopad 2014 w Ogólna
Czy ktoś mógłby polecić miejsce noclegowe, nie wiem, jakąś bursę, hostel, klasztor, gdzie w miarę tanio i bezpiecznie może przenocować młoda kobieta nie znająca totalnie Warszawy??? (przyszły weekend, najlepiej okolice Nowego Świata)?
«1

Komentarz

  • podbiję se, a co
  • edytowano listopad 2014
    Jeżeli nikt z aktywu się nie zgłosi - to ja polecam Oki doki hostel. Ma dobrą lokalizację. Prowadzi go - nawiasem mówiąc -wychowanka SS Niepokalanek z Szymanowa.
    Każdy pokój aranżował inny artysta - nie byłam w środku - ale na zdjęciach wyglądają świetnie. Dobre do inspiracji, aby w domu sobie tak zaszaleć i zrobić.
    Oni też mają podobny hostel na Starym Mieście, ale nie wiem, czy ten drugi nie jest ciut droższy.
  • Ale fajny hostel ! Dom turysty mnie zachwycił ). Dom kota też fajny .
  • Wiem, że koleżanki nocowały i były zachwycone. Oni chyba jakieś międzynarodowe nagrody zdobyli, czy wyróżnienia w kategorii hosteli.
  • Ale gdzie tam są ceny ? Dopiero jak się kliknie zarezerwuj ?
  • No i dla wielodzietnych odpowiednia ilość łóżek w pokojach, siłą rzeczy.
  • U góry po prawej jest zakładka z cenami.
  • Ale nie wiem co rozumieć pod tym rozstrzałem cenowym - pewno w wakacje drożej, chyba trzeba tam zadzwonić.
  • Magda ,przez Ciebie muszę tam pojechać
    ;)
    Malinowy Chruśniak też cudo i Japoński też !
  • Na jakiejś innej stronie mieli wiele więcej szerszych planów z tych pokoi, ale nie mogę teraz natrafić.
    I ta ich filia na przeciw Zamku Królewskiego też była niczego sobie.
  • Dom tęczy niektórym może się źle kojarzyć ).
  • Santorini też świetny .
  • Małgorzata - to kiedy jedziemy ?
    ;)
  • To dostali nagrodę Hoscara - jako najlepszy hostel na świecie, czy jeden z dziesięciu najlepszych.
    Tu jest troszkę więcej szerszych planów:
  • Ja na serio nie wykluczam w drugim tygodniu ferii zimowych , jeśli nie wypali mi towarzysko wypad do Madrytu. Wzięłabym wtedy dwie albo trzy najstarsze , najpierw do Trójmiasta a potem do Warszawy .
  • Tu jest trochę drożej, to też ich filia, też ładnie wygląda :)
    Podziękowali 1Bambidu
  • Wnętrza ładne, ale ta zajawka na wstępie "paintball zombie"... jakoś mi zgrzyta... kłami
  • Też uważam, że wychodzi drogo, ale cudne są !!! No cudne!!!
  • Tanio to jest dla tych co w Euro zarabiają, albo w ogóle dobrze zarabiają. Tam dużym plusem jest lokalizacja.
    Nie mniej pokoje są piękne i można się zainspirować przy okazji większego przemeblowania w domu.
  • Nie wiem czy obecnie nocują, ale kiedyś było można - Siostry Urszulanki Szare ul. Wiślana 2  tel. (0-22) 826-55-64.
  • Podbije bo potrzebuje noclegu z gwiazdą blisko CZD 9-10 marca , bardzo proszę o pomoc
  • Wystarczy kawałek materaca nie mamy wymagań , i aby było wiadomo w co mamy wsiasc żeby dojechać do CZD
  • od nas dłużej niż 5  x kwadrans 
    Podziękowali 1nowa
  • Na miejscu powinnam być na 8-9 rano w CZD , to mógłby być kłopot
  • Nie wiem kompletnie co gdzie jak szukać,
  • @nowa na fb jest grupa w ktorej mieszkancy miedzylesia pomagaja w rozny sposob rodzicom dzieci leczonych w CZD. Moze tam ktos by podpowiedzial jakis nocleg w poblizu. Wiem ze tam mieszkancy wynajmuja pokoje, ale nie wiem jak szukac.
  • @nowa ta grupa nazywa sie SOS-mieszkancy wawra rodzicom z czd
    Jak tam spytasz to Ci na pewno pomoga.
  • Strona z tego linku jest niedostepna przynajmniej z mojego telefonu, ale pomysł super
  • To wejdź na FB wpisz nazwę grupy w wyszukiwarkę i poproś o przyjęcie, pewnie jest zamknięta i posty widzisz jak w niej jesteś.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.